سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

به مناسبت فرارسیدن سالروز مبارزه با استکبار جهانی - نمایش محتوایی خبر

 

 

به مناسبت فرارسیدن سالروز مبارزه با استکبار جهانی

Image result for ‫13ابان‬‎
مدیرکل آموزش و پرورش استان از آحاد مردم برای شرکت در مراسم 13 آبان دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در پیامی از آحاد مردم استان به ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و والدین برای شرکت گسترده در مراسم 13 آبان ماه دعوت کرد.
در این پیام آمده است:با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، حفظ نظام از اوجب واجبات است و این از وظایف تمامی ماست. حضور گسترده مردم در مراسم ها و راهپیمائی ها، نشان از پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می باشد، در حقیقت حضور ملت در راهپیمایی ها، نشان از بیداری و هوشیاری ملت اسلامی، اتحاد و همدلی آنان و توجه به سرنوشت کشور و اعلام بیزاری از دشمنان نظام اسلامی دارد  که از یک سو موجب دلگرمی و نویدی برای دوستان نظام اسلامی است و از سوی دیگر موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی خواهد بود.
روز سيزدهم آبان ماه تقارن با وقوع سه رويداد مهم تاريخ ايران در اين روز شامل تبعيد حضرت امام خميني(ره)، كشتار دانش آموزان بي گناه و تسخير سفارت آمريكا (لانه جاسوسی) دارد. لذا از آحاد مردم خصوصاً فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز و اولیای آنها دعوت می کنیم یک صدا و یکپارچه برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گویند.
تمام آحاد مردم با حضور در مراسم بزرگ 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی، نشان خواهند داد که اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور همواره مورد توجه همگان می باشد. حضور در راهپیمایی و مراسم 13 آبان یک وظیفه شرعی، ملی و قانونی است و آحاد مردم استان با حضور خود در راهپیمایی، اتحاد، یکپارجگی، همدلی و همزبانی دولت و ملت را به جهانیان نشان خواهند داد.
لذا از كليه دانش آموزان و فرهنگيان عزيز دعوت بعمل مي آيد تا با حضور انقلابي، گسترده، متحد و حماسي خود در مراسم ضد استكباري يوم‌ ا... سيزدهم آبان، ضمن نمايش خشم انقلابي خود عليه استكبار جهاني و توطئه هاي آن، ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌ هاي امام شهيدان و شهداي گرانقدر، بر پيروي از آرمان هاي انقلاب مهر تأييد مجدد بزنند.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.