سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بوی بهار - نمایش محتوای صدا

 

 

بوی بهار

  

نوروز پیام آور صلح و دوستی، نمادی است از فرهنگ و تمدن غنی مردمانی نیک سرشت که در تمامی فراز و فرودهای های تاریخ این سرزمین، با هم و در کنار هم زیسته اند.
ویژه برنامه تحویل سال از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۰۰روز تحویل سال در اول فروردین به مدت ۲۴۰ دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز قزوین تولید و پخش خواهد شد.
از اهداف این برنامه ایجاد و گسترش آرامش خاطر ، سرور و شادمانی روحی ، تعمیق پیوندهای خانوادگی ، ایجاد فضایی شاد و امید دهنده در آستانه سال جدید ، اطلاع رسانی لحظه تحویل سال و آگاهی مردم از پیام های رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور محترم می باشد.
ویژه برنامه «بوی بهار»  با  محورهایی همچون: معرفی آیین ها و سنت های ایرانی نوروز، نوروز در جهان، اعیاد شعبانیه و نخستین انتخابات قرن روی آنتن می رود. پخش نمایش های طنز درباره خرید نوروز، خانه تکانی، هفت سین و نوروز کرونایی، بخش های گزارشی همچون: گفتگو با مدافعان سلامت و گوشزدهای بهداشتی برای پیشگیری از گسترش کرونا، سرزدن به بخش زایمان و کودکانی که در آستانه تحویل سال نو به دنیا آمده اند و حس و حال مادران آنها، گزارش مردمی درباره خریدهای نوروزی،هفت سین و....، حافظ خوانی، ارتباط تلفنی با گزارشگر مرکز خراسان رضوی وحال و هوای حرم در آستانه سال نو روی آنتن خواهد رفت.
سال تولید: ۱۳۹۹