رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه پایانی روز جهانی قدس 96-قزوین - نمایش محتوای رمضان

 

 

بیانیه پایانی روز جهانی قدس 96-قزوین

Loading the player...

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنه التی کنتم توعدون (فصلت / 30)
مردم همیشه در صحنه استان قزوین 
بار دیگر حضور حماسی و خروش فریادهای شما در حمایت از مستضعفین عالم و خصوصا مردم مبارز فلسطین جاودانه شد. 
فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای شما با قدرتی فراتر از موشک‌ها بر ساختمان فرسوده رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی فرود آمد و آن را بیشتر از پیش تخریب کرد و اندک زمانی بیشتر تا فروپاشی کامل این ساختمان باقی نمانده است. 
پیام حضور و عدالت‌خواهی شما دوشادوش مردم ایران و مسلمانان جهان، به گوش یکایک مراکز ظلم و استکبار در جهان از تروریست‌های تکفیری گرفته تا رژیم سعودی و از صهیونیست‌های کودک‌کش گرفته تا امریکای جهان‌خوار، رسید.
اینجانبان ضمن عرض تبریک به جهت این حضور پرشکوه، مراتب سپاس و تشکر خویش را از حضور دشمن‌شکن شما مردم شریف استان و همچنین تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و اجرای این راهپیمایی بزرگ خصوصاً نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی و اصحاب رسانه ابراز نموده و به درگاه خداوند متعال از این همه لطف شکرگزاریم.
امید است تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول دعای خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج) شویم.
عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین
فریدون همتی
استاندار قزوین