جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بی حاشیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بی حاشیه

Loading the player...

بی حاشیه

بررسی مسائل و مشکلات موجود  استان قزوین با دعوت از مسئولین، کارشناسان مربوطه هدف و ماموریت اصلی برنامه " بی حاشیه " در نظر گرفته شده است .

در ابتدا ضمن معرفی موضوع برنامه ، در خصوص محورهای مختلف موضوع به صورت نریشن و گفتار متن مطالبی بیان می شود. در ادامه مجری به معرفی مهمانان برنامه و صحبت در خصوص موضوع برنامه می پردازند.

با استفاده از آیتم گزارش دوربین برنامه به مکان هایی از سطح شهر ها می رود که مردم با موضوع مورد بحث در برنامه درگیر هستند  .گزارشگر با مردم در خصوص آن مساله و مشکل   گفتگو می شود و نظرات و راهکارهای احتمالی مردم را دریافت می کند .

در جهت تکمیل نمودن بحث در خلال برنامه به فراخور بحث، نظر کارشناسان و دیگر مسئولین استانی مرتبط و یا درگیر با موضوع ، بر روی خط تلفن برای بینندگان برنامه پخش می شود.

یکی دیگر از آیتم های برنامه استفاده از مجری کارشناس در برنامه می باشد. مجری کارشناس در خلال برنامه به ارائه  آمار و نظرات و سئوالات مردم بصورت آنلاین و زنده در حضور مهمانان برنامه می پردازد.

این برنامه به محورهایی مانند : صنعت و معدن ، کشاورزی ، میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ، تربیت بدنی و ورزش ، بهداشت و درمان ، راه و شهرسازی ، عمران شهری ، عمران روستایی ، راهنمایی و رانندگی و سایر موضوعات مهم استانی می پردازد .

بی حاشیه در 25 قسمت 80 دقیقه ای و بصورت زنده چهارشنبه ها ساعت 21 و 25 دقیقه ، به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی و کارگردانی محمد فیضی از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

کاربران و مخاطبین شبکه استانی سیمای قزوین از طریق همین سایت می توانند موضوعات ومسایل و مشکلات مورد بحث در این برنامه را پیشنهاد نمایند .

سال تولید: 1394

تهیه کننده: اسماعیل صادقی

کارگردان: محمد فیضیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام لطفا در مورد جذب مربیان پیش دبستان استان برای... م ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۹:۴۵
با سلام در برنامه زنده بهتر است سوالات خود را از... مسئول سایت قزوین ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۹:۴۹

مسئول سایت قزوین
با سلام در برنامه زنده بهتر است سوالات خود را از طریق پیامک یا تلفن در همان لحظه بیان نمایید که مجری سریعا از مسئول محترم سوال نماید و پاسخ خود را دریابید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۹:۴۹ در پاسخ م
م
سلام لطفا در مورد جذب مربیان پیش دبستان استان برای سال تحصیلی جدید به صورت حق التدریس که سال گذشته حق التدریس نشدند از آقای سالار قاسمی بپرسید. ممنون از شما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۹:۴۵