جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

بی حاشیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بی حاشیه

بی حاشیه

بررسی مسائل و مشکلات موجود  استان قزوین با دعوت از مسئولین، کارشناسان مربوطه هدف و ماموریت اصلی برنامه " بی حاشیه " در نظر گرفته شده است .

با استفاده از آیتم گزارش دوربین برنامه به مکان هایی از سطح شهر ها می رود که مردم با موضوع مورد بحث در برنامه درگیر هستند  .گزارشگر با مردم در خصوص آن مساله و مشکل   گفتگو می شود و نظرات و راهکارهای احتمالی مردم را دریافت می کند .

در جهت تکمیل نمودن بحث در خلال برنامه به فراخور بحث، نظر کارشناسان و دیگر مسئولین استانی مرتبط و یا درگیر با موضوع ، بر روی خط تلفن برای بینندگان برنامه پخش می شود.

یکی دیگر از آیتم های برنامه استفاده از مجری کارشناس در برنامه می باشد. مجری کارشناس در خلال برنامه به ارائه  آمار و نظرات و سئوالات مردم بصورت آنلاین و زنده در حضور مهمانان برنامه می پردازد.

بی حاشیه در 25 قسمت 80 دقیقه ای و بصورت زنده چهارشنبه ها ساعت 21 و 15دقیقه ، به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی و کارگردانی محمد فیضی از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

کاربران و مخاطبین شبکه استانی سیمای قزوین از طریق همین سایت می توانند موضوعات ومسایل و مشکلات مورد بحث در این برنامه را پیشنهاد نمایند .