جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بی حاشیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بی حاشیه

Loading the player...
برنامه بی حاشیه روزهای شنبه هر هفته ساعت 21:00 و تکرار آن یک شنبه ها ساعت 8:25 به مدت 80 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
پرداختن به مسایل و مشکلات مردم در جامعه و پیگیری مسایل آنان از مسئولین و انعکاس پاسخ مسئولین مربوطه در جهت ایجاد آگاهی و اعتماد سازی از اولویت های رسانه ملی می باشد. در راستای این رسالت سیمای مرکز قزوین برنامه بی حاشیه را تهیه و تولید نمود که در این برنامه مشکلات موجود در استان قزوین با دعوت از مسئولین، کارشناسان مربوطه رفع می گردد.
برنامه شامل آیتم های متنوعی مانند آرم شروع، آیتم معرفی، بخش گفتگو، مجری کارشناس و پژوهشگر، آیتم دیدگاه، ارتباط تلفنی، آنونس و آرم پایان می باشد.
در بخش آیتم معرفی، با توجه به موضوع برنامه مطالبی در قالب آمار و ارقام به صورت تصویرنریشن ارائه می شود. در ادامه مجری به معرفی مهمانان برنامه و صحبت در خصوص موضوع برنامه می پردازند. 
در آیتم دیدگاه، تیم گزارشی برنامه به محل هایی از سطح شهر و استان می رود که در آنجا از ظرفیت افرادی که در خصوص موضوع برنامه مطلع هستند استفاده می کند و یا مکانهایی که مشکلات مورد بحث در برنامه نمود بیشتری دارند. این افراد میتوانند هم از طیف مردم عادی باشند و هم از طیف گروههای تخصصی تر مانند کارآفرینان ، کارگران ، فرهنگیان  و ....
در جهت تکمیل نمودن بحث در خلال برنامه به فراخور بحث، نظر کارشناسان و دیگر مسئولین استانی مرتبط و یا درگیر با موضوع ، بر روی خط تلفن برای بینندگان برنامه پخش می شود.
یکی دیگر از آیتم های برنامه استفاده از مجری کارشناس در برنامه می باشد. مجری کارشناس در خلال برنامه به ارائه  آمار و نظرات و سئوالات مردم بصورت آنلاین و زنده در حضور مهمانان برنامه می پردازد.
این برنامه به محورهایی مانند : صنعت و معدن ، کشاورزی ، میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ، تربیت بدنی و ورزش ، بهداشت و درمان ، راه و شهرسازی ، عمران شهری ، عمران روستایی ، راهنمایی و رانندگی و سایر موضوعات مهم استانی می پردازد . 
کاربران و مخاطبین شبکه استانی سیمای قزوین از طریق همین سایت می توانند موضوعات و مسایل و مشکلات مورد بحث در این برنامه را پیشنهاد نمایند. 
سال تولید: 1395
  • تهیه کننده: آقای سید محمد بهرامی
  • کارگردان: آقای صادق قاسمی
  • تصویربرداران: آقایان خسروی، قدیمی، حدادی، اصغری
  • صدابرداران: آقایان کاظملو، الله وردیان
  • نویسنده: آقای بهنام محمودی
  • مجریان :آقایان سید حسین بی نیاز، بهنام محمودی
  • گزارشگر: آقای سعید صفری
  • تدوینگر:خانم حمیرا اشتری


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه بی حاشیه واقعا برنامه خوبی است من شخصا... نوید ۱۳۹۵/۰۹/۶ ۱۲:۴۶

نوید
سلام برنامه بی حاشیه واقعا برنامه خوبی است من شخصا برنامه را همیشه می بینم از عوامل برنامه تشکر می کنم که مشکلات و مسائل مردم را با مسئولین مطرح می کنند و راه حل ارائه می دهند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۶ ۱۲:۴۶