جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تا آسمان - نمایش محتوای صدا

 

 

تا آسمان

  • تهیه کننده: احسان هنرمند نیا 
ویژه برنامه رادیویی « تا آسمان » درشب میلاد امام زمان (عج) از ساعت ۲۴:۰۰ در بخش دوم تا ساعت ۰۵:۳۰ صبح به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش شد.
هدف از تولید این ویژه برنامه رادیویی ضرورت پرداخت به مهدویت و اطلاع رسانی از مراسم های مربوط به نیمه شعبان در قزوین می باشد.
در این برنامه از طریق مصاحبه با کارشناس مذهبی در چند بخش مجزا ، به ارتقا معرفت و ایمان روشن بینانه به مهدویت و تقویت جایگاه ولایت مداری برای عموم مسلمانان پرداخته شد.
در شب میلاد مسعود قطب عالم امکان، حجت حق حضرت مهدي موعود (عج) قزوین سراسر غرق در شادی و سرور شد. صدای مرکز قزوین رسالت خود را درگسترش شادی و سرور مردم و پوشش مراسم نورانی احیاء نیمه شعبان بخوبی انجام داد.
صدای مرکز در جهت گسترش فرهنگ مهدویت در میان عامه مردم، تشریح وظایف شیعه در دوران غیبت، پوشش مراسم احیای نیمه شعبان ویژه برنامه از تا آسمان را در شب نیمه شعبان تولید و پخش نمود.
ویژه برنامه ی از اذان تا آسمان از آیتم های متنوعی شامل مراسم دعای کمیل و قرآن به سرگیری،امام زمان در کلام بزرگان،حکایت هایی از ولادت امام زمان (عج)،کارشناسی زیارت آل یاسین،مناجات خوانی قبل اذان صبح،پخش تماسهای مردمی و بیان پیامک ها و دل نوشته های شنوندگان محترم و نیز بخشهای متنوع دیگر می باشد.
سال تولید: ۱۳۹۸