جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

تا بی نهایت ... - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تا بی نهایت ...

انتخابات از مظاهر مهم مشارکت  مردم و دموکراسی در  حاکمیت  هر کشوری است که علاوه بر جلوه گر ساختن شکوه حمایت مردم از نظام اسلامی  ، عرصه رزم با استکبار نیز محسوب می شود.

هم زمان با سراسر کشور صدا و سیمای استان قزوین  در راستای تبیین، تشویق و ترغیب هر چه بیشتر مردم استان به حضور پرشور اقدام به تهیه و پخش ویژه برنامه با عنوان « تا بی نهایت» نموده است.

این ویژه برنامه در سه مرحله اهداف و پیام های خود را طراحی کرده است . در مرحله اول این ویزه برنامه به اطلاع رسانی درباره اقدامات و تمهیدات نهادهای رسمی برگزار کننده انتخابات و انعکاس دیدگاه های مقامات  درباره انتخابات ، و هم چنین تعمیق بینش مخاطبان درباره مشارکت سیاسی و نهادهای مورد انتخاب و اوضاع سیاسی – اجتماعی داخل و بین الملی کشور می پردازد.  

در مرحله دوم از چند روز قبل از ثبت نام داوطلبان تا زمان بررسی صلاحیت ها و اعلام نهایی اسامی داوطلبان هدف این ویژه برنامه انعکاس رخدادهای انتخاباتی تشریح ساز و کارهای اجرایی و نظارتی انتخابات و جایگاه و اهمیت نهادهای ذیربط در انتخابات می باشد

و در نهایت در مرحله سوم ایجاد فضای پر شور حضور گسترده مردم در روز انتخابات می باشد.این  برنامه  در سطح استان قزوین تولید و پخش می شود .

این ویژه برنامه با هداف ذکر شده دارای آیتم های مختلفی از جمله : گفتگو با کارشناس یا کارشناسان برنامه مدعو برنامه ، پخش وله ها و نماهنگ های مختلف و گزارش های متنوع همراه با بیان پیامک های ارسالی   می باشد.

" تا بی نهایت" تعداد  20 برنامه 45 دقیقه ای می باشد که بصورت ضبطی تهیه و از سیمای مرکز قزوین پخش می گردد. تهیه کننده و نویسنده این برنامه : مهدی احمدی – کارگردان :کیانوش بهاروند – تصویربرداران: حامد نوری، علی مهدی زاده، حسین حسینی- تدوینگر: سعید ترابی – گزارشگر: ثریا احمدوند – گوینده متن : لیلا حبیب پور- دستیاران تهیه کننده : مریم پیری و عذرا مافی – مجری: ناصر لامعی می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده و نویسنده این برنامه : مهدی احمدی

کارگردان :کیانوش بهاروند

تصویربرداران: حامد نوری، علی مهدی زاده، حسین حسینی- تدوینگر: سعید ترابی

گزارشگر: ثریا احمدوند

گوینده متن : لیلا حبیب پور

دستیاران تهیه کننده : مریم پیری و عذرا مافی

مجری: ناصر لامعی