حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

تجلیل از خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تجلیل از خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین


معاون سیاسی امنیتی استاندار در مراسم تجلیل از خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین از حسن تعامل این مرکز با استانداری و دستگاه های اجرایی استان تشکر و قدردانی کرد.
آقای شاهرخی صبح امروز در جمع خبرنگاران صداوسیمای مرکز قزوین گفت: صداوسیما در تمامی عرصه ها تعامل سازنده و مثبتی با استانداری و دستگاههای اجرایی استان دارد که در این میان رسانه ی استانی در برهه ی حساس و سرنوشت ساز انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری مردم نقش بی بدیل و ممتازی ایفا کرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در ادامه به نقد رسانه ها در حوزه ی عملکرد دستگاه های اجرایی استان اشاره و تصریح کرد: ما ضمن تشکر و قدردانی از نکته بینی رسانه ها انتظار داریم که نقد آنها سازنده باشد و در عین حال رسانه ها خدمات دولت و دستگاههای اجرایی را هم منعکس نمایند.
آقای شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خدمات دستگاه های استان افزود: رسانه ها و مطبوعات استان باید با انعکاس این خدمات موجب اعتماد و امیدواری بیش از پیش مردم به آینده ی نظام شوند.
حجت الاسلام والمسلمین معبودی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الأمر استان هم در سخنانی از تلاش های رسانه در جبهه ی جنگ نرم تشکر و قدردانی کرد و گفت: به موازات محور مقاومت که در سوریه افتخار آفرینی و حماسه سازی می کند، رسانه هم اخبار و رویدادهای این جبهه را در جهان مخابره و حقیقت اسلام ناب را به مخاطبان معرفی می نماید.
حجت الاسلام والمسلمین معبودی در ادامه به تعببری از رهبری معظم انقلاب در خصوص تغییر هندسه ی جهانی اشاره و تصریح کرد: در تغییر هندسه جهانی که با محوریت ایران و جبهه مقاومت صورت گرفته است رسانه نقشی بی بدیل و اثر گذار دارد که بر کسی پوشیده نیست.
آقای معصومی فر مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین هم در سخنانی انعکاس مطالبات مردم و پاسخگویی مسئولان را یکی از مهمترین رسالت های رسانه دانست و خاطر نشان کرد: در این بستر رسانه همواره با نگرشی تعالی محور بدنبال تبیین واقعیات و همچنین حفظ عزت و سربلندی نظام اسلامی است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین رسانه را زبان گویای نظام و مردم دانست و از مسئولان استان خواست در پاسخگویی به مشکلات و نیازهای مردم بیش از پیش با صداوسیما همکاری نمایند.
آقای محمدی معاون خبر صداوسیمای مرکز قزوین هم در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این معاونت ارائه کرد.
در پایان این مراسم از خبرنگاران، دبیران، سردبیران، گزارشگران و تصویربرداران خبری صداوسیمای مرکز قزوین تجلیل شد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162230

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین