رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تجلیل از عوامل برنامه های محرم و دفاع مقدس - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تجلیل از عوامل برنامه های محرم و دفاع مقدس


طی مراسمی از عوامل برنامه های محرم و هفته ی دفاع مقدس قزوین تجلیل شد.
دراین مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، نمایندگان اداره کل تبلیغات اسلامی استان، سپاه صاحب الأمر و حوزه هنری، برگزار شد؛ حجت الاسلام والمسلمین عباسی مدیر حوزه های علمیه ی استان ضمن قدردانی از صداو سیمای مرکز قزوین در انعکاس عزاداری های محرم به نقش رسانه در تبیین پیام نهضت حسینی و مفاهیم قیام عاشورا اشاره کرد و گفت: صداوسیما با بهره گیری از ظرفیت های هنری و رسانه ای خود حضور گسترده و پر شور عزاداران حسینی را در شبکه های بین المللی، ملی و استانی منعکس نمود؛ که این حضور لبیک مردم برای ادامه دادن نهضت حسینی است.
حجت الاسلام والمسلمین عباسی در ادامه شهادت حضرت سیدالشهداء علیه السلام  و یاران با وفایشان در روز عاشورا  را صحنه ی هنرمندی آن حضرت دانست و خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که با گذشت هزار و 400 سال از قیام حسینی این صحنه ی هنرمندانه همچنان جذاب، پرشکوه و اثرگذار بر تارک حیات بشری می درخشد و منشاء بسیاری از حرکت های آزادیبخش گردیده است.
آقای هواسی قائم مقام صداوسیمای مرکز قزوین هم در ابتدای این مراسم از تلاش کارکنان این مرکز بخاطر اهتمام در تهیه، تولید و پخش برنامه های محرم و دفاع مقدس تشکر و قدردانی کرد.
وی همچنین افزود: امسال عزاداری های مردم از 20 نقطه در استان پوشش داده شد که انشاا... سال های آتی تعداد این نقاط بیشتر هم خواهد شد.
هواسی در ادامه ضمن قدردانی از همکارانی که آثار آنان به بخش داوری بیستمین جشنواره ی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها راه یافته بود گزارشی در خصوص این آثار ارائه و ابراز امیدواری کرد همکاران در فرصت های آتی بتوانند افتخارات بیشتری برای مرکز کسب کنند.
در ادامه این مراسم یکی از مداحان در سوگ حضرت امام حسین (ع) مرثیه سرایی کرد و همچنین از عوامل برنامه های محرم و هفته دفاع مقدس و نیز عوامل برنامه های راه یافته به بخش داوری بیستمین جشنواره ی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها تجلیل شد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین