جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تحویل سال ۹۹ - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تحویل سال ۹۹

  • تهیه کننده : مهدی افشار قهرمانی
  • کارگردان : مهدی افشار قهرمانی
  • نویسنده : مهدی افشار قهرمانی
ویژه برنامه تحویل سال در روز پنج شنبه ۲۹ اسفند از ساعت ۰۹:۰۰ شب تا ۰۹:۰۰ صبح روز جمعه ۱ فروردین به مدت ۷۲۰ دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش گردید.
در زمانهای قدیم مردم آغاز سال نو را توسط نوروز خوانها که از روستاها به شهر می آمدند متوجه می شدند و جشن می گرفتند اما با پیدایش و گسترش رادیو و تلویزیون و فضای مجازی این رویداد توسط رسانه اطلاع رسانی می شود. لذا بر اساس روال سالهای گذشته برآن شدیم تا یک باردیگر در آغاز سال جدید در کنار هم استانیهای خوبمان باشیم و آغاز سال جدید را با آنها جشن بگیریم.
ویژه برنامه تحویل سال بصورت زنده اجرا می شود. برای این برنامه آیتم های متنوعی مانند: مصاحبه و گزارش،نماهنگ های تدوینی،تلفن و پیامک،مهمان و کارشناس،مسابقه،موسقی گردشگری ستانها و ... در نظر گرفته شده است.
این برنامه در نظر دارد در لحظات معنوی تحویل سال ارتباط زنده و مستقیم با مشهد مقدس برقرار کند تا حال و هوای معنوی خاصی در برنامه همراه با لحظات خوب و مفرح در کنار اعضاء خانواده و اقشار مختلف استان فراهم نماید.
همچنین پخش پیام تبریک مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ،امام جمعه محترم و استاندار محترم شهر قزوین از دیگر بخش های برنامه می باشد.
سال تولید: ۱۳۹۹