جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تلاش رسانه برای حمایت از کالای ایرانی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تلاش رسانه برای حمایت از کالای ایرانی

صداوسیمای مرکز قزوین بمنظور حمایت از کالای ایرانی سلسله نشست هایی با مسئولین ، فعالان حوزه ی صنعت و  نخبگان استان برگزار نمود.
این مرکز در نشست های تخصصی خود با بنیاد نخبگان، اتاق بازرگانی استان، خانه صنعت ، معدن و تجارت و پارک علم و فناوری استان راهکارهای عینی و عملیاتی حمایت از کالای ایرانی را بررسی و تبیین کرد.
آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با تأکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود برای حمایت از کالای ایرانی از صاحبان فکر و اندیشه و فعالان عرصه ی تولید و صنعت خواست تا ارائه ی پیشنهادات خود در غنا بخشی محتوایی به برنامه های رسانه مشارکت نمایند.
آقای معصومی فر در ادامه مصرف کالای داخلی و همچنین مبارزه با کالای قاچاق را از مهمترین شیوه های حمایت از کالای ایرانی دانست.
در این نشست ها فعالان و دست اندرکاران حوزه ی صنعت و همچنین نخبگان استان ضمن تشریح موانع تولید، چالش های تولید کنندگان و راهکارهای حمایت قانونی از تولید کالای ایرانی از اهتمام رسانه در پرداخت به این موضوع قدردانی نموده و خواستار تعامل هرچه بیشتر با صداوسیمای مرکز قزوین در این حوزه شدند.
همچنین بررسی راه های عملیاتی برای نیل به اقتصاد مقاومتی، بایدها و نبایدهای حمایت از مصرف کالای داخلی، شیوه های عینی برای حمایت از کالای باکیفیت ایرانی، تبیین وظایف حوزه های فرهنگی و هنری در حمایت از کالای ایرانی و نیز وظایف و مسئولیت های دستگاه های حاکمیتی برای تحقق عنوان سال از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست ها بود.
گفتنی است صداوسیمای مرکز قزوین ویژه برنامه ی «ایران ساخت» و «ما می توانیم» را در رادیو با رویکرد تخصصی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی تولید و پخش می کند؛ سیمای خبر مرکز قزوین هم در این راستا ضمن پخش ویژه برنامه ی «چرتکه» و پرداخت محتوایی به حمایت از کالای ایرانی، رویکرد برنامه های زنده ی خود را به این موضوع معطوف داشته است؛ و خبر مرکز قزوین هم علاوه بر تهیه و تولید گزارش های خبری ـ تولیدی با موضوع شعار سال رویدادهای مرتبط با این حوزه را پوشش می دهد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین


شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین