جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تلاوت نور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تلاوت نور

   

زمان پخش جزءخوانی قران کریم از سیمای مرکز قزوین صبح‌ها ساعت ۵ و عصرها ساعت ۱۵ است که هم استانی‌ها می‌توانند از این برنامه معنوی بهره‌مند شوند.
برنامه جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه با اجرای قاریان مطرح استان ضبط و همه روزه از شبکه سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.
امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش این بیماری و حفظ سلامت جامعه، بسیاری از مناسبت‌های اجتماعی و مذهبی که با تجمع افراد مواجه بود نیز لغو شد. هر ساله در ماه مبارک رمضان یکی از کارهای پسندیده جزءخوانی قرآن کریم در مساجد و بقاع متبرکه با حضور قاریان و مردم بود که همه روزه در ساعت‌های مختلف برگزار می‌شد.
امسال با توجه به شرایط موجود، این برنامه لغو شده و به صورت پخش از شبکه‌های تلویزیون در اختیار مردم قرار می‌گیرد. در استان قزوین هم باتوجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته برنامه جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه با اجرای قاریان مطرح استان ضبط و همه روزه از شبکه سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.
آستان مقدس امامزاده حسین(ع) و امامزاده اسماعیل(ع) از جمله بقاع متبرکه‌ای است که تاکنون برنامه جزء خوانی قرآن کریم در آن ضبط و تولید شده که این برنامه سایر بقاع متبرکه استان قزوین در حال اجرا است.
سال تولید: 1399