جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

توجه ویژه شبکه قزوین به مطالبات مردمی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

توجه ویژه شبکه قزوین به مطالبات مردمی


رسانه استان، نگاه ویژه ای به انعکاس مطالبات، پرسش های مردمی و پاسخگویی مسئولان دارد.
به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ مشکلات شهری مردم در حوزه آب، راه، برق، گاز ، مشکلات اشتغال ، دغدغه های روستائیان ، قاچاق کالا و همچنین توجه به نیازهای مردم در حوزه امرار معاش، کارآفرینی و ... از مهمترین محورهای تولید در این بخش از برنامه های شبکه قزوین است.
اکبری گفت: برنامه های «بی حاشیه»، «نبض»، «162» «گفتگوی ویژه خبری» و «روی خط باشید» ویژه برنامه های زنده شبکه قزوین هستند که با نگاهی پژوهشگرانه، مسائل و موضوعات مربوط به مردم را در رسانه منعکس و پاسخ مسئولان به مطالبات مردم را پیگیری می کنند.
وی افزود: برنامه تلویزیونی «بی حاشیه» چهارشنبه ها ساعت 21 با دعوت از مسئولان دستگاه های اجرایی، مشکلات و مسائل جاری استان را مورد بررسی قرار می دهد و همچنین برنامه تلویزیونی «نبض» روزهای زوج ساعت 19 به بررسی مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان می پردازد. پرداخت به موضوعاتی همچون: عنوان سال، حمایت از کالای ایرانی، راه اندازی صنایع کوچک و بزرگ، مشاغل خانگی، رونق صنعت گردشگری، نظارت بر بازار، کنترل قیمت ها، جلوگیری از گرانفروشی،اثر عدم افزایش قیمت تضمینی گندم و عدم اجرای الگوی کشت در کشاورزی استان از مهمترین موضوعات برنامه «بی حاشیه» و «نبض» در این حوزه می باشد.
اکبری تصریح کرد: برنامه تلویزیونی «162» شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:40 مطالبات مردم را در زمینه های اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی در قالب پیام صوتی،پیامک،فیلم و عکس مطرح و پیگیری و نتیجه آن را در گفتگو با مسئولین مربوطه در همین برنامه منعکس می کند. پرداخت به موضوعاتی همچون: سهام عدالت،سبد کالا،مشکلات آسفالت شهری و روستایی و گرانی کالا، مهمترین بخش های برنامه «162» در این مدت بوده است.
مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: برنامه رادیویی «روی خط باشید» نیز هرروز ساعت 9صبح به پیگیری مسائل و مشکلات شهری مردم استان بصورت ارتباط تلفنی می پردازد.
اکبری اضافه کرد: برنامه «گفتگوی ویژه خبری» سه شنبه ها بعد از خبر ساعت20 با دعوت از مسئولان و چهره های شاخص به بررسی موضوعات روز استان می پردازد.
وی در پایان افزود: صدا و سیمای مرکز قزوین با رصد تحولات و رویدادهای مربوط به استان، موضوعات بکر و ممتازی را برای تولید برنامه انتخاب و برای مخاطبان پخش می کند که انعکاس ظرفیت های قزوین در بخش اقتصاد مقاومتی و معرفی توانمندی های صنعتی ، اقتصادی و گردشگری قزوین از مهمترین مصادیق این امر می باشد.شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین