جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛ استاندار قزوین گفت: در استان سرمایه های ارزشمند معنوی، فرهنگی و دینی فراوانی وجود دارد که با حفظ وحدت و همدلی از این ظرفیت برای تسریع در توسعه استان استفاده می کنیم.
فریدون همتی صبح شنبه به همراه ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی و حجت‌الاسلام امینی مشاور امور روحانیون، منوچهر حبیبی معاون عمرانی با حضور در دفتر آیت‌الله اسلامی با نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.
فریدون همتی در این دیار گفت: در شرایط کنونی، کشور و استان به همدلی، وحدت و انسجام نیاز شدید دارد و همه باید برای رسیدن به آن همت کنیم.
وی افزود: اگر گروه‌های مختلف جامعه با سعه‌صدر در برابر مسائل برخورد کنند می‌توانیم ضمن سامان دادن به کارها به نتایج خوبی هم برسیم.
همتی بیان کرد: استان قزوین با داشتن مردمی متدین و باتقوا، علمایی تأثیرگذار و شخصیت‌های برجسته کشوری از سرمایه ارزشمندی برخوردار است که باید از این توانمندی برای توسعه استان به‌خوبی استفاده کنیم.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و شرایط بین‌المللی کشور تصریح کرد:  با تلاش و پیگیری دولت و حمایت و هدایت مقام معظم رهبری پرونده pmd بسته شد و ۱۲ قطعنامه‌ای که به فعالیت‌های هسته‌ای ایران ابعاد نظامی می‌دادند به تاریخ پیوست اما در داخل آثار و دستاوردهای این حرکت بزرگ برای مردم به‌خوبی تبیین و تشریح  نشده و در تریبون‌های مختلف در حمایت از این اتفاق بزرگ صدایی شنیده نشد.
همتی افزود: نباید منافع ملی را  فدای منافع محلی و سیاسی کنیم و پرونده‌ای که زیر نظر مقام معظم رهبری پیش رفته و به تعبیر معظم له «نرمش قهرمانانه» بود و به سرانجام رساندن آن تصمیم نظام بود و در این دولت و در شرایط و اوضاع خاصی پیگیری و به  نتیجه مشخص بر جام رسید اطلاع‌رسانی دقیق نشده تا مردم در جریان اهمیت کار قرار گیرند.
استاندار یادآور شد: همه باید سعه‌صدر خود را افزایش داده و منافع ملی را بر منافع سیاسی و جناحی ترجیح دهند و در مورد افرادی که مسئولیت می‌گیرند مهم این است که اشخاص از چارچوب نظام و ارزش‌های  آن خارج نشوند و وقت خود درزمینهٔ مسائل بی‌ارزش هدر ندهند.
وی گفت: در سایه همدلی، همراهی، سعه‌صدر و گذشت می‌توان به اهداف بزرگ رسید و ما هم در استان باکمال آرامش و علاقه‌مندی در خصوص مدیریت استان همه توصیه‌ها را می‌شنویم و درنهایت تصمیم می‌گیریم.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: مهم‌ترین دغدغه ما این است که از همه توان و نیروی خود و نیز ظرفیت‌های موجود در جهت پیگیری اولویت‌های استان استفاده کنیم و در این مسیر از همه علما و روحانیون که مورد اعتماد مردم هستند انتظار داریم از تریبون‌هایی که در اختیاردارند برای تقویت همدلی، انسجام و همگرایی نیروها استفاده کنند تا به دولت کمک شود.
استاندار با ارائه گزارشی از وضعیت استان تصریح کرد: در حال حاضر بخش زیادی از آب موردنیاز استان در حوزه شرب و کشاورزی از منابع آبی زیرزمینی تأمین می‌شود که با ادامه این روند برای تأمین نیازها در بخش تولید و کشاورزی با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد که باید تدبیر کنیم.
وی افزود: برای مدیریت و ساماندهی این موضوع اجرای چند طرح اساسی ازجمله انتقال آب از سد طالقان به استان را در اولویت قرار داده‌ایم که اجرایی شدن این طرح با ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار و در وضعیت عادی بااعتبارت دولتی حداقل ۱۵ سال زمان لازم دارد لذا به دنبال جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی هستیم تا بتوانیم این طرح را در مدت دو سال اجرا کنیم.
همتی تصریح کرد: پیگیری انتقال آب از الموت رود، اجرای طرح تصفیه‌خانه برای ۱۰ شهر استان و استفاده از آب آن در بخش کشاورزی و صنعتی، تغییر الگوی کشت، توسعه سیستم آبیاری مدرن و تحت‌فشار و نصب کنتور هوشمند در چاه‌های مجاز و جلوگیری از فعالیت چاه‌های غیرمجاز ازجمله اولویت‌های استان برای ساماندهی مسائل و مشکلات حوزه آب است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.
استاندار ادامه داد: در خصوص مدیریت مصرف آب به‌ویژه جلوگیری از چاه‌های غیرمجاز با توجه به پیوند و ارتباطی که بین روحانیت و ائمه جمعه باید مردم وجود دارد انتظار داریم در میز خطابه‌ها  به ابعاد این موضوع ازنظر شرعی و عقلی و آینده‌نگری توجه شده و فضای فرهنگی لازم برای همراهی مردم با این موضوع فراهم شود.
وی در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و معضل بیکاری در استان خاطرنشان کرد: کشور ازنظر اقتصادی در شرایط خاصی قرار دارد و تحریم‌ها شوخی‌بردار نیست و آثار و تبعات آن نیروهای شاغل در واحدهای تولیدی را تحت تأثیر قرار داده و هم‌اکنون بسیاری از واحدهای صنعتی با ۵۰ درصد ظرفیت کار می‌کنند و برخی نیز نیمه تعطیل هستند که باید برای این موضوع چاره‌اندیشی کرد.
نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: فعالیت همه دستگاه‌ها، شرکت‌های خدمات رسان و واحدهای تولیدی باید دریک چرخه و زنجیره خدمت‌رسانی تعریف و ترسیم شود و هر مدیری نقش و مسئولیت خود را در این زنجیره مشخص و مسئولیت‌های اجتماعی برای خود تعریف کند.
استاندار با اشاره به طرح‌های حوزه راه و شهرسازی گفت: استان قزوین توجه به توسعه شبکه ریلی و جاده‌ای باید بیشتر شود و در این زمینه پروژه‌های مهمی ازجمله دوخطه کردن مسیر راه‌آهن تهران به قزوین، طرح مترو قطار شهری هشتگرد به قزوین با مشارکت بخش خصوصی، راه‌آهن قزوین به رشت و جاده قزوین، الموت به تنکابن و سایر طرح‌های مهم این حوزه پیگیری خواهد شد.
وی در ادامه بر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای تقویت حوزه گردشگری و تأمین زیرساخت‌های لازم  به‌عنوان یکی دیگر از اولویت‌های استان نام برد و از همراهی و همدلی آیت‌الله اسلامی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری با مدیریت ارشد استان در یک ماه گذشته تشکر کرد.
آیت‌الله علی اسلامی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری هم در این دیدار بابیان روایتی از امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت: اگر خداوند امر خیری را برای بنده خود اراده کند، اسباب و شرایط آن را هم فراهم می‌کند.
وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی شرایط بسیار خوبی برای خدمت‌رسانی به مردم فراهم‌شده و مسئولیت‌ها امانتی است که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار برخی قرار داده است که باید از آن استفاده شود.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: قزوین به دلیل نوپا بودن در بسیاری از زمینه‌ها دارای مشکلات و کاستی‌هایی است که نیازمند کار و تلاش بیشتر است و البته این موضوع به مفهوم آن نیست که کارهای قبلی کم بوده یا نادیده گرفته شود.
امام‌ جمعه تاکستان یادآور شد: امروز زمینه و بستر کار و فعالیت در استان فراهم است و باید با اولویت قرار دادن مشکلات به‌ویژه در رسیدگی به مسائل واحدهای تولیدی، اشتغال‌زایی و آسفالت راه‌های اصلی، برنامه‌ریزی و اقدام لازم در این بخش‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,638 نتیجه
از 732
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۷ شناسه مطلب:366876960 بازدید:250
برنامه های سیمای مرکز قزوین در نوروز99 مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از تدارک گسترده سیمای این مرکز برای بهار 99 خبرداد. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین برای لحظه تحویل سال ویژه برنامه تلویزیونی با عنوان «چهلستون» را ساعت21 به مدت 240دقیقه پیش بینی کرده است. این برنامه در بخش اول لحظات روحانی تحویل سال نو را روی آنتن خواهد برد و در بخش بعدی با میهمانان، آیتم های نمایشی و مجری در استودیو مخاطبان را همراهی می کند. همچنین ویژه برنامه نوروزی «بوی عیدی» برنامه صبحگاهی ایام...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۴ شناسه مطلب:366827290 بازدید:170
درخشش رادیو قزوین در جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» رادیو قزوین با کسب 6 عنوان برتر در دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» خوش درخشید. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» شامگاه شنبه ۳ اسفندماه در پایتخت برگزار شد و رادیو قزوین با نمایش رادیویی «محاق» توانست ضمن کسب 6عنوان برتر برای نخستین بار مدال اکبر رادی را در این جشنواره از آن خود کند. حسن اکبری گفت: در اختتامیه این جشنواره رضا داداشی دیپلم افتخار بهترین نمایش رادیویی و مدال...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۴ شناسه مطلب:366597491 بازدید:236
12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از 12هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای مرکز قزوین در حوزه تولید با 1875 دقیقه برنامه همچون: جنگ شبانه «چهلستون انقلاب»، «حماسه حضور» انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲بهمن در بیش از ۲۰نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر پرداخت. شبکه قزوین همچنین مسابقه «دوربین...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366165324 بازدید:228
رتبه برتر برنامه «بی حاشیه» در ارزیابی های رسانه ملی به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در ارزیابی های شش ماهه دوم رسانه ملی مربوط به تولیدات سیمای مراکز استان ها در سال 98 برنامه بی حاشیه توانست در حوزه برنامه های گفتگو محور رتبه برتر را در بین مراکز 33 گانه کسب کند. حسن اکبری گفت: این برنامه که با هدف آگاهی بخشی به مردم و انعکاس مشکلات مردم در رسانه چهارشنبه ها ساعت 18 از سیمای مرکز قزوین پخش می شود، متناسب با موضوع هر برنامه مسئولان استان هم دعوت می شوند تا پاسخگوی مشکلات...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366164939 بازدید:235
تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در «کارنامه» شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر با ویژه برنامه زنده «کارنامه» همراه مخاطبان است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی با حضور مسئولین استانی و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، مروری بر کارنامه یکساله استان و ارائه طرح های اجرایی در سال آتی از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: «کارنامه» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب ساعت ۱۹.۱۵ در ایام الله دهه فجر بصورت زنده تقدیم بینندگان می شود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۷ شناسه مطلب:363909299 بازدید:216
پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه های ویژه ای را پیش بینی نموده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان نسبت به مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه های خود به استقبال دهه فجر می رود. حسن اکبری گفت: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی 22بهمن در بیش از 20نقطه استان و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۴ شناسه مطلب:363738628 بازدید:264
بازدید مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» بازدید کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اسرافیل علمداری به همراه مدیرکل شبکه قزوین با حضور در محل فیلمبرداری سریال «خوش آمدی آقای عبید» ضمن دیدار و گفتگو با عوامل این مجموعه داستانی از مراحل تولید و فیلمبرداری این اثر بازدید کرد. حسن اکبری گفت: این سریال در 13قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن آقالر با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۹ شناسه مطلب:363623644 بازدید:232
آواز چکاوک در شبکه قزوین «چکاوک» با هدف معرفی ابعاد فرهنگی، گردشگری، مذهبی، هنری و اجتماعی استان قزوین در قالب موسیقی تصویر از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین احمدی به مدت 8 دقیقه با استفاده از نغمه ها، موسیقی های محلی و تولیدات موسیقی خواننده های استان قزوین آثار فرهنگی، جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی قزوین را در قالب نماهنگ به تصویر می کشد. حسن اکبری گفت: دریاچه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۸ شناسه مطلب:363595578 بازدید:206
درخشش شبکه قزوین در جشنواره دوربین نت شبکه قزوین در جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت خوش درخشید. بگزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، مجتبی محمودی تهیه کننده و کارگردان شبکه قزوین با فیلم خاطرات یک بالکن عنوان بهترین فیلم چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت را در بخش فیلم مستند کسب کرد. فیلم کوتاه خاطرات یک بالکن با ساختار مستند نگاهی دارد به حوادث سیاسی و اجتماعی که سبزه میدان از سال ۱۳۰۷ شمسی تا به امروز شاهد آن بوده است. گفتنی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۵ شناسه مطلب:363535807 بازدید:225
8000 دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه قزوین طی چند روز گذشته برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود را با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت روی آنتن برد. حسن اکبری گفت: سیمای این مرکز با پخش 5370 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر پرداخت در برنامه های صبحگاهی، خانواده و شبانگاهی خود به این موضوع، ویژه برنامه شبانگاهی «سردار دل ها» را نیز به همین مناسبت تولید و پخش کرد. این برنامه به صورت استودیویی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۶ شناسه مطلب:363389518 بازدید:249
«برگه های سرنوشت» میزگرد انتخاباتی رادیو قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه رادیویی «برگه های سرنوشت» به تهیه کنندگی فرشته یارقلی شنبه ها ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه در قالب میزگرد رادیویی از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه وظایف و اختیارات نمایندگان مجلس در حوزه های مرتبط با موضوع برنامه و چالش های پیش روی استان را با حضور کارشناسان امر و چند میهمان و همچنین ارتباط تلفنی با مسئولین ستاد انتخابات استان تبیین می کند. وی افزود: میهمانان برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۵ شناسه مطلب:363367760 بازدید:270
«میزان» ویژه برنامه رادیو قزوین برای انتخابات برنامه « میزان » با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه از رادیو قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا سه شنبه و پنجشنبه ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود. حسن کبری گفت: «میزان» ضمن گفتگوی خودمانی با اقشار مختلف در شهرها و بخش های استان در خصوص انتخابات پیش رو، به مصاحبه با مسئولان جهت اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363311898 بازدید:353
بوی خوش زندگی در برنامه «رنگ زندگی» برنامه «رنگ زندگی» امروز پنجشنبه 12دی ماه، میزبان یک عروس و داماد از روستای شاهین تپه بود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه که ساعت 10:15 صبح روی آنتن شبکه قزوین رفت، با حضور عروس و داماد اهل روستای شاهین تپه قزوین و خانواده های ایشان رنگ و بوی تازه و شادی به خود گرفت. حسن اکبری گفت: در ادامه مجری برنامه از خانواده های عروس و داماد درباره رسم و رسومات و نحوه برگزاری مراسم های ازدواج در روستای شاهین تپه سوالاتی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363304408 بازدید:228
راهیابی اثر رادیو قزوین به جشنواره ملی اکبر رادی نمایش رادیویی «مُحاق» کاری از رضا داداشی به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی تئاتر اکبر رادی راه پید کرد. این اثر که به نام رادیو قزوین در این جشنواره شرکت داده شده است توانست در دو بخش شنیداری و رادیو تئاتر به مرحله نهایی راه پیدا کند. در این جشنواره 6اثر به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند و رادیو قزوین تنها شرکت کننده ای است که با یک اثر در هردوبخش این جشنواره حضور خواهد داشت. نمایش رادیویی «مُحاق» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا داداشی داستان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۴ شناسه مطلب:363167430 بازدید:297
تبیین آسیب های اعتیاد در برنامه «دست به دست» بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه با هدف تبیین آثار اجتماعی اعتیاد در جامعه و خانواده و نیز راهکارهای مقابله با این بلای خانمانسوز از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه گفتگو محور با رویکردی اجتماعی آثار مخرب و ویرانگر اعتیاد را در خانواده و جامعه و نیز شیوه های پیشگیری از آن را تشریح می نماید. وی افزود: در این برنامه با حضور مجری، کارشناسان و تعدادی از نوجوانان و جوانان به همراه خانواده خود در یک...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۶ شناسه مطلب:363007807 بازدید:381
ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو پیش بینی کرده است. به گفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفتگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می کنند....
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۲ شناسه مطلب:362788500 بازدید:446
مستند تلویزیونی «آبادی» در شبکه قزوین برنامه تلویزیونی «آبادی» با هدف معرفی روستاهای استان از شبکه قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی آبادی با هدف معرفی پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و ظرفیت های کارآفرینی روستاهای استان شنبه ها ساعت 22:20 و بازپخش آن یکشنبه ها ساعت 8:45 صبح از شبکه قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه با سفر به روستاهای استان قزوین همراه با پرداخت به زندگی مردم روستا در سایه ساده زیستی شان به پتانسیل های...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613724 بازدید:316
بازدید مدیرکل مرکز قزوین از پارک علم و فناوری مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین و جمعی از برنامه سازان این مرکز از پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند. انبارلویی در جمع فعالان شرکت های پارک علم و فناوری استان گفت: باید از فرصت تحریم برای شکوفایی استعدادهای فراوان استان و کشور استفاده کنیم. وی افزود: بسیاری از کشورهای پیشرفته، یک مزیت اقتصادی دارند و موفق هم هستند، لذا توجه به مزیت های اقتصادی هر منطقه باید در اولویت قرار گیرد. مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین اظهار داشت: شکوفایی برخی حوزه ها، فقط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613382 بازدید:324
پیگیری مطالبات مردمی در برنامه «گام دوم» شبکه قزوین مطالبات مردمی را در برنامه «گام دوم» پیگیری می کند. به گفته مدیردفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ تعریف و تبیین صحیح برنامه های ابلاغی بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری به شکل کاربردی و به دور از شعارهای معمول از ابتدا جزء دغدغه ها و عناوین اصلی پیگیری و پرداخت شکلی و محتوایی شبکه قزوین بوده است. به همین جهت تولید و پخش برنامه هایی با موضوع نظرات و مشکلات مردمی در دستور کار برنامه سازان صداوسیمای مرکز قزوین قرار...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613277 بازدید:304
تعامل رسانه با مخطبان در برنامه «باشما برای شما» رادیو قزوین در برنامه «با شما برای شما» شنوندگان رادیو را در تولید این برنامه مشارکت می دهد. مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت : موجودیت و سرمایه رسانه ها بخصوص صدا وسیما ، رنگین کمانی از مخاطبان از سطوح مختلف اجتماع است و رسانه ای که به این مهم وقعی ننهد قطعا فلسفه وجودی خود را از دست داده و تاثیرگزاریش رنگ می بازد، لذا بر همین سبیل برنامه " با شما برای شما " در رادیو قزوین در دست تهیه و تولید است. حسن اکبری گفت : این برنامه...
نمایش 1 - 20 از 14,638 نتیجه
از 732
در 2.314 ثانیه کامل شد