سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

توسعه استان قزوین را با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می کنیم

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛ استاندار قزوین گفت: در استان سرمایه های ارزشمند معنوی، فرهنگی و دینی فراوانی وجود دارد که با حفظ وحدت و همدلی از این ظرفیت برای تسریع در توسعه استان استفاده می کنیم.
فریدون همتی صبح شنبه به همراه ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی و حجت‌الاسلام امینی مشاور امور روحانیون، منوچهر حبیبی معاون عمرانی با حضور در دفتر آیت‌الله اسلامی با نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.
فریدون همتی در این دیار گفت: در شرایط کنونی، کشور و استان به همدلی، وحدت و انسجام نیاز شدید دارد و همه باید برای رسیدن به آن همت کنیم.
وی افزود: اگر گروه‌های مختلف جامعه با سعه‌صدر در برابر مسائل برخورد کنند می‌توانیم ضمن سامان دادن به کارها به نتایج خوبی هم برسیم.
همتی بیان کرد: استان قزوین با داشتن مردمی متدین و باتقوا، علمایی تأثیرگذار و شخصیت‌های برجسته کشوری از سرمایه ارزشمندی برخوردار است که باید از این توانمندی برای توسعه استان به‌خوبی استفاده کنیم.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و شرایط بین‌المللی کشور تصریح کرد:  با تلاش و پیگیری دولت و حمایت و هدایت مقام معظم رهبری پرونده pmd بسته شد و ۱۲ قطعنامه‌ای که به فعالیت‌های هسته‌ای ایران ابعاد نظامی می‌دادند به تاریخ پیوست اما در داخل آثار و دستاوردهای این حرکت بزرگ برای مردم به‌خوبی تبیین و تشریح  نشده و در تریبون‌های مختلف در حمایت از این اتفاق بزرگ صدایی شنیده نشد.
همتی افزود: نباید منافع ملی را  فدای منافع محلی و سیاسی کنیم و پرونده‌ای که زیر نظر مقام معظم رهبری پیش رفته و به تعبیر معظم له «نرمش قهرمانانه» بود و به سرانجام رساندن آن تصمیم نظام بود و در این دولت و در شرایط و اوضاع خاصی پیگیری و به  نتیجه مشخص بر جام رسید اطلاع‌رسانی دقیق نشده تا مردم در جریان اهمیت کار قرار گیرند.
استاندار یادآور شد: همه باید سعه‌صدر خود را افزایش داده و منافع ملی را بر منافع سیاسی و جناحی ترجیح دهند و در مورد افرادی که مسئولیت می‌گیرند مهم این است که اشخاص از چارچوب نظام و ارزش‌های  آن خارج نشوند و وقت خود درزمینهٔ مسائل بی‌ارزش هدر ندهند.
وی گفت: در سایه همدلی، همراهی، سعه‌صدر و گذشت می‌توان به اهداف بزرگ رسید و ما هم در استان باکمال آرامش و علاقه‌مندی در خصوص مدیریت استان همه توصیه‌ها را می‌شنویم و درنهایت تصمیم می‌گیریم.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: مهم‌ترین دغدغه ما این است که از همه توان و نیروی خود و نیز ظرفیت‌های موجود در جهت پیگیری اولویت‌های استان استفاده کنیم و در این مسیر از همه علما و روحانیون که مورد اعتماد مردم هستند انتظار داریم از تریبون‌هایی که در اختیاردارند برای تقویت همدلی، انسجام و همگرایی نیروها استفاده کنند تا به دولت کمک شود.
استاندار با ارائه گزارشی از وضعیت استان تصریح کرد: در حال حاضر بخش زیادی از آب موردنیاز استان در حوزه شرب و کشاورزی از منابع آبی زیرزمینی تأمین می‌شود که با ادامه این روند برای تأمین نیازها در بخش تولید و کشاورزی با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد که باید تدبیر کنیم.
وی افزود: برای مدیریت و ساماندهی این موضوع اجرای چند طرح اساسی ازجمله انتقال آب از سد طالقان به استان را در اولویت قرار داده‌ایم که اجرایی شدن این طرح با ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار و در وضعیت عادی بااعتبارت دولتی حداقل ۱۵ سال زمان لازم دارد لذا به دنبال جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی هستیم تا بتوانیم این طرح را در مدت دو سال اجرا کنیم.
همتی تصریح کرد: پیگیری انتقال آب از الموت رود، اجرای طرح تصفیه‌خانه برای ۱۰ شهر استان و استفاده از آب آن در بخش کشاورزی و صنعتی، تغییر الگوی کشت، توسعه سیستم آبیاری مدرن و تحت‌فشار و نصب کنتور هوشمند در چاه‌های مجاز و جلوگیری از فعالیت چاه‌های غیرمجاز ازجمله اولویت‌های استان برای ساماندهی مسائل و مشکلات حوزه آب است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.
استاندار ادامه داد: در خصوص مدیریت مصرف آب به‌ویژه جلوگیری از چاه‌های غیرمجاز با توجه به پیوند و ارتباطی که بین روحانیت و ائمه جمعه باید مردم وجود دارد انتظار داریم در میز خطابه‌ها  به ابعاد این موضوع ازنظر شرعی و عقلی و آینده‌نگری توجه شده و فضای فرهنگی لازم برای همراهی مردم با این موضوع فراهم شود.
وی در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و معضل بیکاری در استان خاطرنشان کرد: کشور ازنظر اقتصادی در شرایط خاصی قرار دارد و تحریم‌ها شوخی‌بردار نیست و آثار و تبعات آن نیروهای شاغل در واحدهای تولیدی را تحت تأثیر قرار داده و هم‌اکنون بسیاری از واحدهای صنعتی با ۵۰ درصد ظرفیت کار می‌کنند و برخی نیز نیمه تعطیل هستند که باید برای این موضوع چاره‌اندیشی کرد.
نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: فعالیت همه دستگاه‌ها، شرکت‌های خدمات رسان و واحدهای تولیدی باید دریک چرخه و زنجیره خدمت‌رسانی تعریف و ترسیم شود و هر مدیری نقش و مسئولیت خود را در این زنجیره مشخص و مسئولیت‌های اجتماعی برای خود تعریف کند.
استاندار با اشاره به طرح‌های حوزه راه و شهرسازی گفت: استان قزوین توجه به توسعه شبکه ریلی و جاده‌ای باید بیشتر شود و در این زمینه پروژه‌های مهمی ازجمله دوخطه کردن مسیر راه‌آهن تهران به قزوین، طرح مترو قطار شهری هشتگرد به قزوین با مشارکت بخش خصوصی، راه‌آهن قزوین به رشت و جاده قزوین، الموت به تنکابن و سایر طرح‌های مهم این حوزه پیگیری خواهد شد.
وی در ادامه بر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای تقویت حوزه گردشگری و تأمین زیرساخت‌های لازم  به‌عنوان یکی دیگر از اولویت‌های استان نام برد و از همراهی و همدلی آیت‌الله اسلامی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری با مدیریت ارشد استان در یک ماه گذشته تشکر کرد.
آیت‌الله علی اسلامی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری هم در این دیدار بابیان روایتی از امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت: اگر خداوند امر خیری را برای بنده خود اراده کند، اسباب و شرایط آن را هم فراهم می‌کند.
وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی شرایط بسیار خوبی برای خدمت‌رسانی به مردم فراهم‌شده و مسئولیت‌ها امانتی است که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار برخی قرار داده است که باید از آن استفاده شود.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: قزوین به دلیل نوپا بودن در بسیاری از زمینه‌ها دارای مشکلات و کاستی‌هایی است که نیازمند کار و تلاش بیشتر است و البته این موضوع به مفهوم آن نیست که کارهای قبلی کم بوده یا نادیده گرفته شود.
امام‌ جمعه تاکستان یادآور شد: امروز زمینه و بستر کار و فعالیت در استان فراهم است و باید با اولویت قرار دادن مشکلات به‌ویژه در رسیدگی به مسائل واحدهای تولیدی، اشتغال‌زایی و آسفالت راه‌های اصلی، برنامه‌ریزی و اقدام لازم در این بخش‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 10,813 نتیجه
از 541
 
تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۲۱ شناسه مطلب:376428783 بازدید:9
ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی کرده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین؛ شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «آرمانِ ده»، «راه فردا»،«گفتگوی ویژه خبری»،«حرف حساب» و «به وقت مردم» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت خود، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری انتخابات شوراهای...
تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۸ شناسه مطلب:376256376 بازدید:3
«به وقت باران» ویژه برنامه مهدویت شبکه قزوین مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از پخش ویژه برنامه تلویزیونی «به وقت باران» با موضوع مهدویت در شبکه قزوین خبر داد . علی رحیمی گفت: یکی از اهداف و آرمان های انفلاب اسلامی و جامعه شیعی ایران همواره انتظار فرج آن حضرت و تلاش برای انتقال این مفهوم ارزشمند به جهانیان می باشد. صدا و سیمای مرکز قزوین هم ضمن توجه به رسالت رسانه در این حوزه با همین رویکرد شروع به تولید و پخش برنامه ای با موضوع مهدویت نموده است. وی افزود: به یمن میلاد با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۲۶ شناسه مطلب:376023710 بازدید:12
برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در نوروز1400 بگفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه استانی با برنامه های شاد و متنوع به استقبال بهار می رود. سعید انبارلوئی گفت: معاونت سیما در ایام نوروز از یکم تا بیست و چهارم فروردین میهمان خانه های مردم استان قزوین خواهد بود. برنامه تلویزیونی «بوی عیدی» صبح های نوروز از ساعت 10:30 به مدت 75دقیقه از شبکه قزوین پخش خواهد شد. این برنامه با بخش های متنوعی همچون: مصاحبه با مردم در خصوص نوروز در سطح شهر، ورزش صبحگاهی(اجرای حرکات ورزشی همراه با ورزشکاران)،...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258153630 بازدید:104
بسکتبالیست تاکستانی در اردوی تیم ملی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این اردو از 10 تیر ماه به مدت 3 روز و در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود. منبع خبرگزاری صدا و سیما
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258152769 بازدید:125
راه اندازی سینمای تخصصی کودک و نوجوان در قزوین مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از راه اندازی سینمای تخصصی کودک و نوجوان در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مژده اروجی در جمع رسانه های گروهی استان که در محل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان برگزار شد، تلاش برای شناسایی و تامین نیاز و خواسته‌های جامعه هدف کانون را از مبانی برنامه ریزی کارشناسی در کانون برشمرد. وی با تشریح عملکرد کانون در سطح استان گفت: بهره مندی همه کودکان استان از فعالیت‌‌ها و محصولات فرهنگی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258152409 بازدید:97
امنیت و عدالت دو مولفه اصلی سعادت در جامعه محسوب می شود فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: برقراری امنیت و توسعه عدالت دو مولفه اصلی برای تحقق سعادت و ترقی در جامعه محسوب می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار مهدی محمودی افزود: خوشبختانه امروزه اقدام های خوب و ارزشمندی برای برای برقراری عدالت از سوی دستگاه قضائی و انتظامی در جامعه صورت پذیرفته است. وی، برقراری امنیت و توسعه عدالت در جامعه را از مولفه های اصلی در تحقق سعادت و ترقی جامعه برشمرد و گفت: بیشتر مردم متدین و قانون گرای استان دارای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258151995 بازدید:165
اجرای طرح امین در 33 واحد آموزشی قزوین معاون پرورشی و فرهنگی قزوین آموزش‌ و پرورش استان قزوین گفت: در سال تحصیلی 95-94 طرح امین در 33 واحد آموزشی استان اجرا می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حجت‌الاسلام علی انصاری در نخستین جلسه تحلیلی، آموزشی و توجیهی مدیران مدارس مجری طرح امین گفت: این جلسه برای تحلیل و ارزیابی سالانه و همچنین ارائه مطالب آموزشی و توجیهی برای ادامه روند همکاری‌های متقابل آموزش‌ و پرورش و حوزه‌های علمیه تشکیل‌ شده است. وی افزود: اجرای طرح امین و حضور مبلغان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258151571 بازدید:108
برگزاری نشست تدوین راهبردی ستاد بازیهای آسیایی درقزوین نخستین نشست تدوین راهبردی ستاد بازی های آسیایی در قزوین برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در این نشست که در فرمانداری قزوین برگزار شد، بیش از 50 ملی پوش و دست اندرکاران هیئت های ورزشی شرکت داشتند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258151225 بازدید:98
اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای افتتاح فاز اول مصلی شهر محمدیه استاندار قزوین با اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل فاز اول مصلی در دست ساخت در شهر محمدیه موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ فریدون همتی در بازدید از مصلی در دست ساخت در شهر محمدیه به منظور افتتاح و راه اندازی فاز اول مصلی شهر محمدیه مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داد. وی در بازدید از مصلی در حال ساخت شهر محمدیه اظهارداشت: کار ساخت مصلی شهر محمدیه باید بدون وقفه ادامه پیدا کند و شهرداری و شورای اسلامی شهر محمدیه روند انجام کار را سرعت...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258150895 بازدید:35
رفع بیکاری موجب کاهش جرائم اجتماعی در تاکستان می شود فرماندار شهرستان تاکستان گفت: با فعال کردن واحدهای نیمه تمام صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار می توانیم ضمن پیشگیری از وقوع جرم به کاهش تشکیل پرونده در محاکم قضایی در این شهرستان کمک کنیم. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سیاوش طاهرخانی در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان تاکستان با تبریک هفته قوه قضاییه افزود: اگر آموزه های دینی را در زندگی بکار گیریم شاهد کاهش مرجعه مردم به محاکم و کم شدن تشکیل پرونده های قضایی خواهیم بود. طاهرخانی افزود: با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258147694 بازدید:101
تامین رفاه و آسایش مردم استان قزوین دغدغه مسئولان است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ فریدون همتی در مسجد جامع شهر محمدیه گفت: ملت ایران با تبعیت از مقام معظم رهبری با عبور از تهدیدها وتحریم ها توانسته دشمنان خود را مایوس کند و تا وحدت وانسجام مردم باقیست قادریم از ناملایمات عبور کنیم. وی بیان کرد: به برکت خون شهدا و ایثار جانبازان و حضور همیشه درصحنه مردم قدرشناس درصحنه های انقلاب امروز ایران اسلامی به کانون دلگرمی کشورهای مسلمان تبدیل و الگوی ستمدیدگان شده که باید قدر این جایگاه را بدانیم....
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258147330 بازدید:102
افزایش تدریجی دمای هوا در قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین از افزایش تدریجی دمای هوا دراستان خبر داد. مهدی آخوندی درگفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به وضعیت دمای هوا گفت: از امروز تا پایان هفته جاری آسمان قزوین با جوی نسبتا پایدار همراه خواهد بود. به گفته وی، به لحاظ دمایی تا پایان هفته با توجه به جنوبی شدن وزش بادها در سطح استان روند تدریجی افزایش دما را خواهیم داشت. منبع : خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258146851 بازدید:119
آغاز اردوی تیم ملی والیبال از فردا با حضور دو والیبالیست استان تیم ملی والیبال کشورمان که در ترکیب خود از مهدی مرندی و علیرضا بهبودی لیبرو و پاسور قزوینی بهره می برد، از فردا تمرینات جدید خود را در تهران آغاز می کند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ این تمرینات به مدت 3 روز برای بازی های هفته سوم لیگ جهانی برگزار می شود در هفته سوم این رقابت ها تیم ملی والیبال کشورمان در سالن 12 هزار نفری آزادی میزبان ایتالیا، آرژانتین و صربستان است. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258146501 بازدید:90
دعوت هندبالیست استان به اردوی تیم ملی کیانوش پالاد دروازبان قزوینی تیم نفت و گاز گچساران به مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال جهت شرکت در دیدارهای تدارکاتی در قطر از 23 تیر ماه به مدت یک هفته به میزبانی تهران برگزار می‌شود. منبع : خبرگزاری صدا و سیما
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258146147 بازدید:96
اختصاص بیش از 700 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های نوین آبیاری در قزوین به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در حال حاضر 35 هزار هکتار از اراضی و باغ های استان قزوین زیر پوشش طرحهای آبیاری نوین قرار دارد. معاون وزیر جهاد کشاورزی دردیدار با استاندار قزوین، از این استان به به عنوان یکی از استان های مستعد برای اجرای طرح های آب و خاک در بخش کشاورزی یاد کرد و گفت: 776 میلیارد ریال اعتبار امسال به منظور اجرای شبکه نوین آبیاری در اراضی و باغ های این استان درنظر گرفته شده است. اکبری همچنین با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح بهره...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258145708 بازدید:140
توزیع مرغ منجمد برای کاهش قیمت مرغ در سطح قزوین معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از توزیع مرغ منجمد به منظور کاهش قیمت مرغ تازه در این استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ علی کبیری، افزود: با توجه به نیاز مردم در ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم در حوزه مرغ تازه یکی از اصلی‌ترین علت‌های افزایش قیمت است. وی کاهش میزان جوجه ریزی در ماه جاری به نسبت ماه‌های گذشته را علت دیگر افزایش قیمت مرغ تازه دانست و افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده،...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258145296 بازدید:53
شهدا ذخایر انقلاب برای هدایت مسئولان در امر خدمت رسانی هستند رئیس دادگستری شهرستان آبیک گفت: شهدا ذخایرانقلاب برای هدایت مسئولان درامر خدمت رسانی هستند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ بنی هاشمی دردیداربا تعدادی از خانواده شهدای شهرآبیک شهدا را ذخیره انقلاب برای هدایت مسئولان درامر خدمت رسانی به جامعه عنوان کرد. وی شهدا را چشم و چراغ ملت و نظام بر شمرد و عنوان کرد: شهدای گرانقدر ایران اسلامی با نثار جان خود درخت نظام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۷ شناسه مطلب:258144870 بازدید:85
بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه‌ ای کارفرمایان خوش حساب صادر شد مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین از صادر شدن بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه‌ ای کارفرمایان خوش حساب خبر داد. علیرضا محسنی در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: فعالان تولیدی که به علل غیر ارادی از جمله تحریم های ظالمانه ، نوسانات نرخ ارز و حوادث غیرمترقبه امکان پرداخت حق بیمه را نداشته‌اند، می‌توانند با پرداخت اصل حق بیمه معوق از بخشودگی جرائم بهره‌مند شوند. وی گفت: کافرمایان و تولید کنندگان می توانند اصل بدهی شان را قسطی پرداخت کنند. مدیر کل...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۶ شناسه مطلب:257796962 بازدید:303
طرح گلخانه ای در استان قزوین توسعه می یابد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح توسعه گلخانه ای در استان گسترش می یابد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ نیاز علی ابراهیمی پاک در جلسه توسعه گلخانه ای این سازمان افزود: کشت محصول در محیط گلخانه ضمن افزایش راندمان تولید، مصرف آب را نیز کاهش می دهد. به گفته وی؛ برای اجرای طرح های گلخانه ای تسهیلات بانکی نیز تخصیص داده شده است. ابراهیمی پاک تصریح کرد: در راستای سیاست وزارت جهادکشاورزی بر توسعه کشت محصولات کم آب بر، لازم است کشت در محیط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۶ شناسه مطلب:257796327 بازدید:141
اجرای ۴۰ هزار هکتار سیستم آبیاری نوین در اراضی کشاورزی قزوین رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: طی دو سال آینده ۴۰ هزار هکتار سیستم آبیاری نوین در اراضی کشاورزی استان اجرایی می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ابراهیمی پاک با بیان اینکه حال حاضر ۳۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به روش آبیاری نوین کشت می شود افزود: اجرای طرح های سیستم آبیاری نوین راندمان آب در بخش کشاورزی را افزایش می دهد. وی اظهار داشت: استان قزوین ۱۸۶ هزار هکتار اراضی کشاورزی آبی برای اجرای سیستم های آبیاری نوین دارد که در...
نمایش 1 - 20 از 10,813 نتیجه
از 541
در 0.476 ثانیه کامل شد