سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

توسعه طرحهای کشاورزی،زیرساخت اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه طرحهای کشاورزی،زیرساخت اقتصاد مقاومتی

توسعه طرحهای کشاورزی،زیرساخت اقتصاد مقاومتی

توسعه طرحهای کشاورزی،زیرساخت اقتصاد مقاومتی

توسعه طرح های اشتغالزایی در بخش های کشاورزی و دامداری زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به طرح های توسعه بخش کشاورزی و دام و طیور به ویژه در مناطقی که فاقد صنایع هستند، گامی بلند در رونق آنهاست.
روح اله عباسپور امروز در جلسه بررسی مشکلات بخش شال افزود: بخش صنعت در شهرستان بوئین زهرا فعال نیست اما در عین حال وجود واحدهای تولیدی بخش کشاورزی زمینه ایجاد اشتغال در این منطقه را به خوبی فراهم کرده که باید از این ظرفیت استفاده و آن را تقویت کرد.
وی با اشاره به ظرفیت های دامداری بخش شال هم گفت: بخش قابل توجهی از اشتغال مردم شال مختص حوزه دامداری و باغداری است که باید به این دو موضوع توجه بیشتری شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا هم در این جلسه گفت: برای احیاء باغات شهر شال اقدامات لازم انجام شده و تاکنون دو کیلومتر جاده استاندارد در فاصله بین مزارع و باغات این شهر احداث شده است.
مجید اسماعیلی افزود: برای احداث مجتمع گوسفند شال هم اقدامات اولیه انجام شده و در صورت تامین زمین مورد نیاز، طرح آغاز خواهد شد.
حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر شال نیز بر احداث شهرک دام، شهرک گلخانه ای و توسعه باغات تأکید کرد و گفت: اجرای این طرح ها مانع از مهاجرت مردم به سایر مناطق می شود و تثبیت اشتغال را به دنبال دارد.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.