رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

امروزه صنعت گردشگری با گردش مالی بسیار بالا بعد از صنایعی همچون نفت و خودروسازی  توانسته است خود را به عنوان صنعت هزاره سوم معرفی کند و این نوید را به کشورهای در حال توسعه بدهد که با تمرکز بر روی این صنعت می توانند چرخ اقتصاد خود را بچرخانند.
در این بین استان قزوین بیشترین تعداد آثار ثبت شده تاریخی  کشور را با هزار و سیصد اثر در خود جای داده است ، در کنار این رقم، شاید صدها اثر ناشناخته هم باشند و همه اینها در استانی که تنها یک درصد از مساحت کشورمان را به خود اختصاص داده است.
بقعه چهارانبیاء ، امامزاده حسین(ع) ، عالی قاپو ، حسینیه امینی ها ، قلعه الموت، سرای سعدالسلطنه ( بزرگترین کاروانسرای داخلی کشور) آب انبارها ، دریاچه اوان ، برجهای خرقان و آبگرم ها از جمله ظرفیت های مذهبی ، تاریخی و طبیعی استان قزوین است.
حشمتی پور استاد دانشگاه پیام نور قزوین و کارشناس ارشد گردشگری می گوید: در نگاه اقتصاد ، این قابلیت ها یکی از شاخص های مهم برای رقابت در صنعت گردشگری محسوب می شود ، امری که بسیاری از کشورها با درآمد بالا، ضرورت آن را به خوبی درک کرده اند.
 به گفته این کارشناس حوزه گردشگری ، علی رغم شناخت جایگاه واقعی صنعت توریسم در دنیا ، استان قزوین هنوز گامی در این جهت برنداشته است و برای رونق بخشیدن به اقتصاد حتی از نیم نگاهی به آن هم دریغ می ورزد.   
در تابستان پارسال حدود هفت میلیون خودرو از محورهای مواصلاتی استان قزوین عبور که فقط یک میلیون و هفتصد هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند.
معصومی کارشناس گردشگری می گوید : فراهم نبودن زیرساخت ها از جمله هتلداری و راههای دسترسی و ناشناخته ماندن ظرفیت های گردشگری از موانعی که توسعه گردشگری را کند کرده است.
محسن ناصری مسافر کاشانی که در تعطیلات عید فطر برای بازدید از  جاذبه های گردشگری الموت به این منطقه سفر کرده است می گوید : ظرفیت گردشری در منطقه الموت بی نظیر است اما متاسفانه امکانات رفاهی و گردشگری مناسب  ندارد.
خانم کیایی یکی دیگر از مسافران کاشانی هم می گوید : به لحاظ آب و هوایی وقتی که من وارد منطقه الموت شدم ، هوا آنقدر اینجا لطیف و دلپذیر بود که انگار احساس کردم وارد بهشت شدم.
صدیقی مسافر قمی هم می گوید: من از جاذبه های گردشگری استان های مختلف بازدید کردم اما قابلیت های گردشگری شهر قزوین مثل سرای سعد السلطنه و الموت از جمله قلعه الموت و دریاچه زیبای اوان بی نظیر است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین می گوید: در برنامه ششم توسعه باید توانمند های استان به ویژه در زمینه گردشگری مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.
حبیبی می افزاید: گردشگری در کنار صنعت و کشاورزی یکی از ظرفیت های اقتصادی استان قزوین است لذا تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح به جایگاه مناسبی در این بخش برسیم .
وی اضافه می کند:  افق هزار و چهارصد و چهار ، ورود سالانه بیست میلیون گردشگر خارجی به کشور به تناسب ظرفیت استان ها را پیش بینی کرده لذا  طرح جامع گردشگري استان که در مرحله تدوین است ، می تواند همان نقطه اتکای چشم انداز باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین هم می گوید: خوشبختانه در یکی ودوسال اخیر اقدامات خوبی برای توسعه زیر ساخت ها و جذب گردشگر به ویژه در زمینه هتلداری صورت گرفته و در همین خصوص پنجاه مجوز صادر شده که ساخت سه هتل سه و چهار ستاره آغاز شده است.
حضرتی ها می افزاید: در طرح دیگری که به عنوان نمونه در دست اقدام داریم احداث منطقه بزرگ گردشگری آبگرم در شهرستان آوج است که در پنج مرحله با اعتباری بالغ بر سی هزار میلیارد ریال اجرا خواهد شد .
وی اضافه می کند:با اجرای این طرح شاهد سرعین دیگری در استان قزوین خواهیم بود .
روزبه استاندار قزوین هم می گوید: طرح بزرگ گردشگری آبگرم تحولی بزرگ در صنعت گردشگری استان ایجاد می کند  لذا نگاه استان حمایت از بخش خصوصی برای اجرای طرح به ویژه در زمینه زیرساخت ها همچون راه است.
چراغچی یکی از مجریان و سرمایه گذاران طرح  گردشگری آبگرم هم می گوید : این طرح شامل ده هتل، یک مجموعه ورزشی، بازارچه، پارکینگ، دهکده سلامت و شهربازی است که که با اجرای کامل آن حدود سه هزار فرصت شغلی ایجاد می شود .
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین می گوید : در حال حاضر بسیاری از مناطق گردشگری برای جذب بیشتر مسافر و گردشگر به بخش خصوصی واگذار شده لذا تلاش می کنیم با نظارت بیشتر خدمات مناسبی ارائه شود در غیر اینصورت برخورد می کنیم.
محمدی می افزاید : به عنوان نمونه به علت عملکرد ضعیف شرکت هایی که در مناطق گردشگری اوان درالموت و یله گنبد در طارم سفلی فعالیت می کردند ، جلوگیری شد، لذا نگاه میراث فرهنگی مشارکت جامعه میزبان در ارائه خدمات است و بحثی از سرمایه گذاران خارجی هم نیست.
وی اضافه می کند : در نوروز امسال با اقداماتی که برای رفاه حال مسافران و گردشگران صورت گرفت ، این استان به عنوان یکی از ده مقصد گردشگری انتخاب شد ، تلاش می کنیم این روند ادامه یابد.  
دبیر کارگروه گردشگری استان هم درخصوص معرفی جاذبه های گردشگری به هم استانی ها و گردشگران خارجی می گوید: برای معرفی  این قابلیت ها نیاز به حمایت رسانه ها داریم.
حضرتی ها اضافه می کند : با توجه به اینکه استان قزوین در مسیر ارتباطی یازده استان کشور قرار دارد از این فرصت  هم می توان با نصب تابلوهای تبلیغاتی،  آثار تاریخی ، طبیعی و مذهبی استان را معرفی کرد.
نصرتی شهردار قزوین هم می گوید : قزوین، شهریورنود و پنج میزبان یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم است که قرار است هفتاد و هشت شهردار از کشورهای مختلف در این اجلاس شرکت کنند لذا تلاش می کنیم از این فرصت برای معرفی توانمندی های استان از جمله گردشگری استفاده کنیم.
ماریو داماس نونس سفیر پرتقال در ایران هم در قزوین می گوید: این اجلاس قطعا جایگاه بین المللی استان قزوین به ویژه گردشگری آن را ارتقاء خواهد داد و امیدواریم قزوینی ها از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده شود.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,482 نتیجه
از 725
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۹ شناسه مطلب:359926160 بازدید:38
راهیابی طرح سریال «هفت گنج» از شبکه قزوین به بخش داوری دومین جشنواره ملی پویانمایی طرح سریال «هفت گنج» به نویسندگی صادق قاسمی کاندیدای دریافت جایزه در بخش فیلمنامه جشنواره ملی پویانمایی شد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ فیلمنامه سریالی با عنوان «هفت گنج» به نویسندگی صادق قاسمی در دومین جشنواره ملی پویانمایی که در تیرماه سال جاری در کرمانشاه برگزار می شود، کاندیدای دریافت جایزه بخش فیلمنامه شد. حسن اکبری گفت: این فیلمنامه داستان دو برادر نوجوان را روایت می کند که برای رسیدن به بازوبند پهلوانی روستا باهم رقابت...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۶ شناسه مطلب:359877298 بازدید:89
توجه ویژه صدا و سیمای مرکز قزوین به موضوع «عفاف و حجاب» شبکه قزوین برنامه های متنوعی را با موضوع عفاف و حجاب روی آنتن می برد. به گفته مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین؛ معاونت سیمای این مرکز در هفته عفاف و حجاب رویکرد برنامه های روزانه و زنده خود را بیش از پیش معطوف به عفاف و حجاب می کند. برنامه «صبح و زندگی» با نگاه به سبک زندگی اسلامی،ایرانی محورهایی همچون: عفاف، حجاب ظاهر و باطن و بنیان اصالت در خانواده با محوریت حجاب و تبیین سنت نبوی را مورد تاکید قرار می دهد. برنامه اذانگاهی «تا آسمان» به مسائل و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۱ شناسه مطلب:359812239 بازدید:83
برنامه های شبکه قزوین برای استقبال و تشییع شهداء به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ فردا دوازدهم تیرماه ساعت 9صبح از مقابل امامزاده اسماعیل پیکر پاک دو شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس استان قزوین تشییع خواهد شد. به همین مناسبت سیمای مرکز قزوین در خلال برنامه صبحگاهی «صبح و زندگی» به صورت زنده این مراسم باشکوه را پوشش خواهد داد حسن اکبری گفت: شبکه قزوین همچنین با ارسال دو اکیپ تولیدی به زادگاه این دو شهید والامقام اکبر مهدی زاده (روستای طزرک بخش شال) و و کرمعلی رویتوند غیاثوند (روستای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۱ شناسه مطلب:359805909 بازدید:83
نمایش رادیویی «تن ها» در رادیو قزوین رادیو قزوین دوران حضور شرق شناس مشهور روسی را در منطقه الموت روایت می کند. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ نمایش رادیویی «تن ها» با هدف معرفی شخصیت ولادیمیر ایوانف،شرق شناس مطرح روسی که بیش از 50 سال از عمر خود را صرف مطالعه و بررسی فرقه اسماعیلیه و آشنایی با قلعه های منطقه الموت کرد، از صدای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این نمایش از روزهای آخر عمر ایوانف در بیمارستانی واقع در تهران شروع می شود و در ادامه زمان به عقب...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۰ شناسه مطلب:359796991 بازدید:98
شمارش معکوس برای برگزاری جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی با شعار ایران پویا، کرمانشاه زیبا از ۱۸ تا ۲۰ تیر در کرمانشاه برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۰ شناسه مطلب:359796776 بازدید:0
توجه ویژه شبکه قزوین به «دهه کرامت» صداوسیمای مرکز قزوین در برنامه های خود نگاه ویژه ای به «دهه کرامت» خواهد داشت. بگفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در حوزه سیما برنامه های «صبح و زندگی» و «شب چراغ» بعنوان یکی از ارکان مهم برنامه های تلویزیونی صداوسیمای مرکز قزوین موضوع دهه کرامت را در دستور کار قرار خواهد داد و برنامه های «سروش آسمانی»، «تا آسمان» و «پسته خندان» هم در این ایام با تهیه گزارش از حضور خدام امام رضا(ع) در قزوین، انعکاس جشن ها و مراسم های سطح شهر و پخش سخنرانی های...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۹ شناسه مطلب:359781775 بازدید:75
نمایش «تابستان گرم» در رادیو قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ نمایش کوتاه رادیویی «تابستان گرم» با هدف آموزش الگوی صحیح مصرف برق و چگونگی جلوگیری از اتلاف انرژی از صدای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این نمایش با نگاهی به سبک معماری سنتی ایران، روش های مورد استفاده برای ساختن بنا در زمان قدیم جهت استفاده مناسب از منابع انرژی را با زمان حال مقایسه می کند و به چرایی عدم توجه به این موضوع در سبک معماری جدید می پردازد. وی افزود: نمایش کوتاه «تابستان گرم»...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۶ شناسه مطلب:359752655 بازدید:54
شبکه قزوین سوگوار ششمین آفتاب آسمان امامت و ولایت شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین در سالروز شهادت رئیس مکتب تشیع امام جعفر صادق (ع) با ویژه برنامه های«طوبی»، «چراغ هدایت» و «آفتاب تشیع» همراه مخاطبان خواهد بود. به گفته مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین؛ این ویژه برنامه ها با هدف معرفی سیره و روش اهل بیت علیهم السلام و بهره گیری از سبک زندگی ائمه معصومین(ع) از صدا و سیمای مرکز قزوین پخش خواهند شد. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه «طوبی» جمعه شب ساعت 21:15 و در خلال برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۴ شناسه مطلب:359732677 بازدید:81
تولید نمایش رادیویی «وقتی که لبخند میزنی» در رادیو قزوین رادیو قزوین بخش هایی از زندگی پاسدار شهید محمدحسین اکبری رضایی را در نمایش «وقتی که لبخند می زنی» روایت می کند. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این نمایش رادیویی با هدف معرفی رشادت ها و جان فشانی های فرمانده گردان امام رضا(ع) شهید محمد حسین اکبری رضایی در طول هشت سال دفاع مقدس از رادیو قزوین پخش خواهد شد. حسن اکبری گفت: این نمایش در دو قسمت 30 دقیقه ای بخش هایی از زندگی و دوران کودکی و نوجوانی ایشان را در قزوین روایت می کند و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۴ شناسه مطلب:359724883 بازدید:88
درخشش شبکه قزوین در بین مراکز 33گانه کشور ویژه برنامه افطار صدا و سیمای مرکز قزوین با عنوان «قرار آسمانی» در ارزیابی های رسانه ملی حائز رتبه اول شد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه «قرار آسمانی» که در ایام ماه مبارک رمضان هرروز به مدت 75دقیقه برای مخاطبان دل آگاه قزوینی پخش می شد، توانست در یک ارزیابی سختگیرانه رتبه نخست را در بین مراکز 33گانه به خود اختصاص دهد. وی افزود: توجه و پرداخت به موضوعات مختلف اجتماعی، دعوت از میهمانان شاخص برای حضور در برنامه، ارتباط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۹ شناسه مطلب:359667800 بازدید:66
نمایش «خواب آلود» تلاشی از رادیو قزوین برای تبیین سبک زندگی صحیح به گفته دفتر و مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رادیو قزوین هرهفته با نمایش های کوتاه رادیویی سعی در معرفی الگوی سبک زندگی ایرانی،اسلامی به مخاطبان خود دارد و این نمایش ها در هرقسمت با موضوعات متنوعی همچون: صبوری، امانتداری، تغذیه سالم، خوش قولی، تعهد و ... تولید و پخش می گردد. حسن اکبری گفت: در همین راستا رادیو قزوین امشب ساعت 21:35 با نمایش «خواب آلود» به موضوع تاثیر سحرخیزی در انجام کارها می پردازد. وی افزود: این نمایش کوتاه، داستان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ شناسه مطلب:359640895 بازدید:37
شب‌های تابستان قزوین همراه با برنامه‌ «شبخند» «شبخند» با هدف همراهی مخاطبان در شب‌های تابستان و همچنین ایجاد فضایی شاد و صمیمی در بین خانواده‌ها از سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه با رویکردی متفاوت شامل بخش های متنوعی همچون: مصاحبه با مردم شهرهای استان قزوین درباره آداب و رسوم، فرهنگ و ...، حضور در روستاهای استان و گزارش شب نشینی و گفتگو با خانواده های روستایی، استند آپ کمدی، شعر طنز،نماهنگ،پخش عکس ها، فیلم ها و موسیقی های ارسالی مردم...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۵ شناسه مطلب:359600837 بازدید:5
نمایش «دُشمن» در رادیو قزوین رادیو قزوین با نمایش «دُشمن» به سُنّت پرفضیلت بخشش می پردازد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این نمایش کوتاه رادیویی با هدف معرفی صفت پسندیده عفو و بخشش به عنوان سنتی الهی و بیان آثار و ثمرات ترجیح بخشش بر انتقام از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این نمایش داستان پهلوانی را روایت می کند که فرزندش را در یک درگیری از دست می دهد و در ادامه برای قصاص قاتل پسرش پافشاری می کند و حاضر به بخشش نیست. روزی مُرشد خویش را در خواب...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۳ شناسه مطلب:359580103 بازدید:4
برنامه طنز «باقلوا» در رادیو قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه «باقلوا» با رویکردی طنز همراه با بخش های متنوع و شخصیت های نمایشی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 15دقیقه روی آنتن می رود. حسن اکبری افزود: این برنامه رادیویی با بخش هایی همچون: «جناب دخو» «آقای خاص ،خانم مروت و آقای میمنت» ، «خبر و مبر» ، «سنگ پایی ها» و «مشاعره ای ها» کام شنوندگان را شیرین خواهد کرد. وی اظهار داشت: بخش «جناب دخو» مسائل و مشکلات مردم قزوین را مانند: آسیب به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۲ شناسه مطلب:359571955 بازدید:13
لحظات شاد و جذاب با برنامه «شب چراغ» سیمای مرکز قزوین برنامه طنز «شب چراغ» را برای مخاطبان فرهیخته خود در دستور کار دارد. به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه ها با هدف ایجاد فضایی فرحبخش ، باطراوت و تقویت روحیه بینندگان و شبکه قزوین تقدیم حضور هم استانی های عزیز می شود. سعید انبارلویی گفت: سیمای مرکز قزوین با برنامه «شب چراغ» روزهای پنجشنبه و جمعه هرهفته ساعت 21 به مدت 60 دقیقه میهمان نگاه گرم بینندگان است. وی افزود: این برنامه به صورت جنگ شبانه هرهفته به یکی از شهرهای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۹ شناسه مطلب:359528827 بازدید:1
30هزار دقیقه با رمضان در شبکه قزوین صداوسیمای مرکز قزوین در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 30 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری تهیه، تولید و پخش کرده است. به گفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ سیمای این مرکز در ایام ماه مبارک رمضان 6 هزار 390 دقیقه برنامه تولیدی پخش کرده است که ویژه برنامه های «سحرگاهان»، «جمع خوانی قرآن »، «قرار آسمانی» و ویژه برنامه های «روز قدس، نماز عید فطر، وداع با ماه رمضان و شب های قدر» از مهمترین این برنامه ها بود. سعید انبارلویی همچنین اظهار داشت:...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ شناسه مطلب:359476004 بازدید:1
پخش زنده نماز عید سعید فطر در استان نماز وحدت بخش عید سعید فطر در قزوین به صورت زنده از شبکه قزوین پخش خواهد شد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «عید بندگی» نماز عید سعید فطر را به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به صورت زنده از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می کند. حسن اکبری در ادامه با اشاره به زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر افزود: برنامه اقامه نماز رأس ساعت 7 بامداد روز عید در میدان سیدحسن نصرالله،ابتدای بلوار شهید...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ شناسه مطلب:359475885 بازدید:39
پخش مراسم وداع با ماه مبارک رمضان از شبکه قزوین مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از پخش مراسم «شب وداع با ماه مبارک رمضان» از شبکه قزوین خبر داد. حسن اکبری گفت: این مراسم امشب حدود ساعت 21 روی آنتن شبکه قزوین خواهد رفت ، البته با عنایت به اینکه عنوان این مراسم «شب وداع با ماه مبارک رمضان» است، پخش آن در این زمان تناسب شایسته ای با این ماه دارد. وی از برنامه ریزی و اطلاع رسانی صدا و سیما جهت شرکت حداکثری مردم در این مراسم در 72ساعت گذشته خبر داد وافزود: قطعاً مشاهده این برنامه توسط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۲ شناسه مطلب:359462760 بازدید:41
ویژه برنامه های رادیوقزوین برای روزهای 14 و 15 خرداد رادیو قزوین در روزهای 14 و 15 خرداد برنامه های ویژه ای تدارک دیده است. ویژه برنامه «عروج آفتاب»، برنامه «طلیعه» در روز 14 خرداد ماه و ویژه برنامه «شکرانه» در روز 15 و 16 خرداد ماه از شبکه استانی صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد. اين ويژه‌ برنامه ها با هدف گراميداشت سالروز ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره) و قيام 15 خرداد، تبيين سيره و روش حضرت امام خميني(ره) در ابعاد مختلف زندگي فردي، اجتماعي و معرفي حضرت امام خميني (ره) به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۷ شناسه مطلب:359380153 بازدید:53
درخشش معاونت فضای مجازی صدا و سیای مرکز قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ معاونت فضای مجازی شبکه قزوین موفق به کسب رتبه سوم در ارزیابی های معاونت امور استان های رسانه ملی در توزیع محتوا، انتشار بهترین تولیدات صدا و سیما، شبکه سازی و تعامل با فعالان فضای مجازی بین مراکز 33گانه شد. حسن اکبری افزود: مدیرکل فضای مجازی معاونت امور استان های رسانه ملی با ارسال نامه ای ضمن تبریک این موفقیت ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد جذب و ماندگاری حداکثری کاربران شبکه های اجتماعی و...
نمایش 1 - 20 از 14,482 نتیجه
از 725
در 1.51 ثانیه کامل شد