جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

امروزه صنعت گردشگری با گردش مالی بسیار بالا بعد از صنایعی همچون نفت و خودروسازی  توانسته است خود را به عنوان صنعت هزاره سوم معرفی کند و این نوید را به کشورهای در حال توسعه بدهد که با تمرکز بر روی این صنعت می توانند چرخ اقتصاد خود را بچرخانند.
در این بین استان قزوین بیشترین تعداد آثار ثبت شده تاریخی  کشور را با هزار و سیصد اثر در خود جای داده است ، در کنار این رقم، شاید صدها اثر ناشناخته هم باشند و همه اینها در استانی که تنها یک درصد از مساحت کشورمان را به خود اختصاص داده است.
بقعه چهارانبیاء ، امامزاده حسین(ع) ، عالی قاپو ، حسینیه امینی ها ، قلعه الموت، سرای سعدالسلطنه ( بزرگترین کاروانسرای داخلی کشور) آب انبارها ، دریاچه اوان ، برجهای خرقان و آبگرم ها از جمله ظرفیت های مذهبی ، تاریخی و طبیعی استان قزوین است.
حشمتی پور استاد دانشگاه پیام نور قزوین و کارشناس ارشد گردشگری می گوید: در نگاه اقتصاد ، این قابلیت ها یکی از شاخص های مهم برای رقابت در صنعت گردشگری محسوب می شود ، امری که بسیاری از کشورها با درآمد بالا، ضرورت آن را به خوبی درک کرده اند.
 به گفته این کارشناس حوزه گردشگری ، علی رغم شناخت جایگاه واقعی صنعت توریسم در دنیا ، استان قزوین هنوز گامی در این جهت برنداشته است و برای رونق بخشیدن به اقتصاد حتی از نیم نگاهی به آن هم دریغ می ورزد.   
در تابستان پارسال حدود هفت میلیون خودرو از محورهای مواصلاتی استان قزوین عبور که فقط یک میلیون و هفتصد هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند.
معصومی کارشناس گردشگری می گوید : فراهم نبودن زیرساخت ها از جمله هتلداری و راههای دسترسی و ناشناخته ماندن ظرفیت های گردشگری از موانعی که توسعه گردشگری را کند کرده است.
محسن ناصری مسافر کاشانی که در تعطیلات عید فطر برای بازدید از  جاذبه های گردشگری الموت به این منطقه سفر کرده است می گوید : ظرفیت گردشری در منطقه الموت بی نظیر است اما متاسفانه امکانات رفاهی و گردشگری مناسب  ندارد.
خانم کیایی یکی دیگر از مسافران کاشانی هم می گوید : به لحاظ آب و هوایی وقتی که من وارد منطقه الموت شدم ، هوا آنقدر اینجا لطیف و دلپذیر بود که انگار احساس کردم وارد بهشت شدم.
صدیقی مسافر قمی هم می گوید: من از جاذبه های گردشگری استان های مختلف بازدید کردم اما قابلیت های گردشگری شهر قزوین مثل سرای سعد السلطنه و الموت از جمله قلعه الموت و دریاچه زیبای اوان بی نظیر است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین می گوید: در برنامه ششم توسعه باید توانمند های استان به ویژه در زمینه گردشگری مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.
حبیبی می افزاید: گردشگری در کنار صنعت و کشاورزی یکی از ظرفیت های اقتصادی استان قزوین است لذا تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح به جایگاه مناسبی در این بخش برسیم .
وی اضافه می کند:  افق هزار و چهارصد و چهار ، ورود سالانه بیست میلیون گردشگر خارجی به کشور به تناسب ظرفیت استان ها را پیش بینی کرده لذا  طرح جامع گردشگري استان که در مرحله تدوین است ، می تواند همان نقطه اتکای چشم انداز باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین هم می گوید: خوشبختانه در یکی ودوسال اخیر اقدامات خوبی برای توسعه زیر ساخت ها و جذب گردشگر به ویژه در زمینه هتلداری صورت گرفته و در همین خصوص پنجاه مجوز صادر شده که ساخت سه هتل سه و چهار ستاره آغاز شده است.
حضرتی ها می افزاید: در طرح دیگری که به عنوان نمونه در دست اقدام داریم احداث منطقه بزرگ گردشگری آبگرم در شهرستان آوج است که در پنج مرحله با اعتباری بالغ بر سی هزار میلیارد ریال اجرا خواهد شد .
وی اضافه می کند:با اجرای این طرح شاهد سرعین دیگری در استان قزوین خواهیم بود .
روزبه استاندار قزوین هم می گوید: طرح بزرگ گردشگری آبگرم تحولی بزرگ در صنعت گردشگری استان ایجاد می کند  لذا نگاه استان حمایت از بخش خصوصی برای اجرای طرح به ویژه در زمینه زیرساخت ها همچون راه است.
چراغچی یکی از مجریان و سرمایه گذاران طرح  گردشگری آبگرم هم می گوید : این طرح شامل ده هتل، یک مجموعه ورزشی، بازارچه، پارکینگ، دهکده سلامت و شهربازی است که که با اجرای کامل آن حدود سه هزار فرصت شغلی ایجاد می شود .
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین می گوید : در حال حاضر بسیاری از مناطق گردشگری برای جذب بیشتر مسافر و گردشگر به بخش خصوصی واگذار شده لذا تلاش می کنیم با نظارت بیشتر خدمات مناسبی ارائه شود در غیر اینصورت برخورد می کنیم.
محمدی می افزاید : به عنوان نمونه به علت عملکرد ضعیف شرکت هایی که در مناطق گردشگری اوان درالموت و یله گنبد در طارم سفلی فعالیت می کردند ، جلوگیری شد، لذا نگاه میراث فرهنگی مشارکت جامعه میزبان در ارائه خدمات است و بحثی از سرمایه گذاران خارجی هم نیست.
وی اضافه می کند : در نوروز امسال با اقداماتی که برای رفاه حال مسافران و گردشگران صورت گرفت ، این استان به عنوان یکی از ده مقصد گردشگری انتخاب شد ، تلاش می کنیم این روند ادامه یابد.  
دبیر کارگروه گردشگری استان هم درخصوص معرفی جاذبه های گردشگری به هم استانی ها و گردشگران خارجی می گوید: برای معرفی  این قابلیت ها نیاز به حمایت رسانه ها داریم.
حضرتی ها اضافه می کند : با توجه به اینکه استان قزوین در مسیر ارتباطی یازده استان کشور قرار دارد از این فرصت  هم می توان با نصب تابلوهای تبلیغاتی،  آثار تاریخی ، طبیعی و مذهبی استان را معرفی کرد.
نصرتی شهردار قزوین هم می گوید : قزوین، شهریورنود و پنج میزبان یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم است که قرار است هفتاد و هشت شهردار از کشورهای مختلف در این اجلاس شرکت کنند لذا تلاش می کنیم از این فرصت برای معرفی توانمندی های استان از جمله گردشگری استفاده کنیم.
ماریو داماس نونس سفیر پرتقال در ایران هم در قزوین می گوید: این اجلاس قطعا جایگاه بین المللی استان قزوین به ویژه گردشگری آن را ارتقاء خواهد داد و امیدواریم قزوینی ها از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده شود.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,646 نتیجه
از 733
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۳/۳ شناسه مطلب:368407823 بازدید:13
جشن «عید بندگی» و «سالروز آزادسازی خرمشهر» در صدا و سیمای مرکز قزوین شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین با ویژه برنامه های «نفس ماه» و «شکرانه» تعطیلات عید سعید فطر راه همراه مخاطبان خواهند بود. بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه ها با هدف پاسداشت عید سعید فطر، شکر گذاری یک ماه روزه داری و بندگی، همراهی با مردم درجشن عید سعید فطر از شبکه قزوین تولید و پخش می شود. حسن اکبری گفت: ویژه برنامه «نفس ماه» در دو نوبت صبح و شب، ویژه برنامه «چهلستون» روز دوشنبه بصورت شبانگاهی، برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۲۸ شناسه مطلب:368269184 بازدید:31
شبکه قزوین پیشگام در اهدای عضو صبح امروز برنامه خانواده «رنگ زندگی» با موضوع کمک های مومنانه و رسم خوب اهدای عضو ساعت 10:30 روی آنتن شبکه قزوین رفت. این برنامه در آستانه 31 اردیبهشت روز «اهدای عضو و اهدای زندگی» با دعوت از ریاست ستاد اهدای عضو استان و حضور یک اهدا کننده در استودیو برنامه به این مقوله پرداخت. «رنگ زندگی» در بخش های مختلف از خانواده هایی که بعد از فوت مادر و پدر خود تصمیم به اهدای عضو ایشان داشتند چند گزارش تلویزیونی پخش کرد. در بخش آخر این برنامه زنده...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱۸ شناسه مطلب:368066908 بازدید:46
درخشش نویسنده شبکه قزوین در جشنواره ملی مهدویت به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت با موضوع آگاهی برای ظهور و تمدن اسلامی به خاطر شرایط موجود ( بیماری کرونا ) به صورت مجازی روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در شبکه های اجتماعی( آپارات و اینستاگرام) برگزار شد . حسن اکبری گفت: این جشنواره شامل سه بخش ادبی،هنری و کتابخوانی بود که در مجموع ۲۴۰۵ اثر در تمامی بخش ها در آن شرکت کردند. رتبه اول این جشنواره در بخش داستان به لیلا روغنگیر قزوینی با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱۸ شناسه مطلب:368065619 بازدید:40
اهداء حقوق کارمندان شبکه قزوین به نیازمندان کارمندان صدا و سیمای مرکز قزوین به یاد بسیجی مجاهد،کربلایی سعید خورشیدی یک روز حقوق ماهیانه خود را برای تهیه اقلام بهداشتی نیازمندان استان، اهداء کردند. در این طرح که به همت بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین اجرا شد حدود نیمی از کارمندان یک روز از حقوق ماهیانه خود را برای انجام این کار خداپسندانه اختصاص دادند. لازم به توضیح است که همکاران مرکز قزوین سال گذشت نیز یک روز از حقوق خود را صرف کمک به مردم مناطق سیل زده کشور کرده بودند. گفتنی است سعید خورشیدی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱۶ شناسه مطلب:368017046 بازدید:46
برنامه های شبکه قزوین با موضوع «کمک های مومنانه» به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه قزوین در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ایجاد یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در جامعه اقدام به تولید و پخش برنامه با همین موضوع نمود. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین با دعوت از میهمان، پخش گزارش و بخش های کوتاه تصویری در برنامه های: بوی عیدی(ویژه برنامه نوروز)، شمیم سحر(ویژه برنامه سحر)، نفس ماه(ویژه برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱۰ شناسه مطلب:367898530 بازدید:65
بازدید استاندار از صدا و سیمای مرکز قزوین بگزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ ظهر امروز استانداردر بازدید از شبکه قزوین و در دیدار با مدیرکل و معاونان این مرکز از فعالیت های رسانه استانی بخاطر ایجاد وحدت و انسجام در استان تقدیر کرد. استاندار همچنین در این دیدار از فعالیت صدا و سیما در زمینه کرونا تجلیل کرد. انبار لویی مدیرکل صدا و سیما مرکز قزوین هم در ابتدای این دیدار به فعالیت جهادی کارکنان بخش‌های مختلف رسانه ملی در انتخابات و شیوع کرونا اشاره و تاکید کرد: همکاران در...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۷ شناسه مطلب:367828076 بازدید:79
پخش برنامه جزءخوانی قرآن کریم از شبکه قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه با اجرای قاریان مطرح استان ضبط و همه روزه از شبکه سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود. حسن اکبری گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش این بیماری و حفظ سلامت جامعه، بسیاری از مناسبت‌های اجتماعی و مذهبی که با تجمع افراد مواجه بود نیز لغو شد. هر ساله در ماه مبارک رمضان یکی از کارهای پسندیده جزءخوانی قرآن کریم در مساجد و بقاع متبرکه با حضور...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۱ شناسه مطلب:367645538 بازدید:87
برنامه های شبکه قزوین در ماه مبارک رمضان مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از پیش بینی ویژه برنامه های زنده تلویزیونی و رادیویی در ماه مبارک رمضان خبر داد. سعید انبارلوئی گفت: سیمای مرکز قزوین در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه افطار با عنوان «نفس ماه» و ویژه برنامه سحر با عنوان «شمیم سحر» و ویژه برنامه جزء خوانی قرآن کریم با عنوان «تلاوت نور» را برای مخاطبان و مردم شریف استان پیش بینی نموده است که این برنامه ها به صورت زنده پخش خواهند شد. وی در ادامه به پخش سایر برنامه های سیما در ماه مبارک...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۷ شناسه مطلب:366876960 بازدید:337
برنامه های سیمای مرکز قزوین در نوروز99 مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از تدارک گسترده سیمای این مرکز برای بهار 99 خبرداد. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین برای لحظه تحویل سال ویژه برنامه تلویزیونی با عنوان «چهلستون» را ساعت21 به مدت 240دقیقه پیش بینی کرده است. این برنامه در بخش اول لحظات روحانی تحویل سال نو را روی آنتن خواهد برد و در بخش بعدی با میهمانان، آیتم های نمایشی و مجری در استودیو مخاطبان را همراهی می کند. همچنین ویژه برنامه نوروزی «بوی عیدی» برنامه صبحگاهی ایام...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۴ شناسه مطلب:366827290 بازدید:217
درخشش رادیو قزوین در جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» رادیو قزوین با کسب 6 عنوان برتر در دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» خوش درخشید. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» شامگاه شنبه ۳ اسفندماه در پایتخت برگزار شد و رادیو قزوین با نمایش رادیویی «محاق» توانست ضمن کسب 6عنوان برتر برای نخستین بار مدال اکبر رادی را در این جشنواره از آن خود کند. حسن اکبری گفت: در اختتامیه این جشنواره رضا داداشی دیپلم افتخار بهترین نمایش رادیویی و مدال...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۴ شناسه مطلب:366597491 بازدید:318
12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از 12هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای مرکز قزوین در حوزه تولید با 1875 دقیقه برنامه همچون: جنگ شبانه «چهلستون انقلاب»، «حماسه حضور» انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲بهمن در بیش از ۲۰نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر پرداخت. شبکه قزوین همچنین مسابقه «دوربین...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366165324 بازدید:269
رتبه برتر برنامه «بی حاشیه» در ارزیابی های رسانه ملی به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در ارزیابی های شش ماهه دوم رسانه ملی مربوط به تولیدات سیمای مراکز استان ها در سال 98 برنامه بی حاشیه توانست در حوزه برنامه های گفتگو محور رتبه برتر را در بین مراکز 33 گانه کسب کند. حسن اکبری گفت: این برنامه که با هدف آگاهی بخشی به مردم و انعکاس مشکلات مردم در رسانه چهارشنبه ها ساعت 18 از سیمای مرکز قزوین پخش می شود، متناسب با موضوع هر برنامه مسئولان استان هم دعوت می شوند تا پاسخگوی مشکلات...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366164939 بازدید:269
تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در «کارنامه» شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر با ویژه برنامه زنده «کارنامه» همراه مخاطبان است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی با حضور مسئولین استانی و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، مروری بر کارنامه یکساله استان و ارائه طرح های اجرایی در سال آتی از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: «کارنامه» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب ساعت ۱۹.۱۵ در ایام الله دهه فجر بصورت زنده تقدیم بینندگان می شود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۷ شناسه مطلب:363909299 بازدید:245
پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه های ویژه ای را پیش بینی نموده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان نسبت به مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه های خود به استقبال دهه فجر می رود. حسن اکبری گفت: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی 22بهمن در بیش از 20نقطه استان و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۴ شناسه مطلب:363738628 بازدید:320
بازدید مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» بازدید کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اسرافیل علمداری به همراه مدیرکل شبکه قزوین با حضور در محل فیلمبرداری سریال «خوش آمدی آقای عبید» ضمن دیدار و گفتگو با عوامل این مجموعه داستانی از مراحل تولید و فیلمبرداری این اثر بازدید کرد. حسن اکبری گفت: این سریال در 13قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن آقالر با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۹ شناسه مطلب:363623644 بازدید:269
آواز چکاوک در شبکه قزوین «چکاوک» با هدف معرفی ابعاد فرهنگی، گردشگری، مذهبی، هنری و اجتماعی استان قزوین در قالب موسیقی تصویر از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین احمدی به مدت 8 دقیقه با استفاده از نغمه ها، موسیقی های محلی و تولیدات موسیقی خواننده های استان قزوین آثار فرهنگی، جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی قزوین را در قالب نماهنگ به تصویر می کشد. حسن اکبری گفت: دریاچه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۸ شناسه مطلب:363595578 بازدید:251
درخشش شبکه قزوین در جشنواره دوربین نت شبکه قزوین در جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت خوش درخشید. بگزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، مجتبی محمودی تهیه کننده و کارگردان شبکه قزوین با فیلم خاطرات یک بالکن عنوان بهترین فیلم چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت را در بخش فیلم مستند کسب کرد. فیلم کوتاه خاطرات یک بالکن با ساختار مستند نگاهی دارد به حوادث سیاسی و اجتماعی که سبزه میدان از سال ۱۳۰۷ شمسی تا به امروز شاهد آن بوده است. گفتنی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۵ شناسه مطلب:363535807 بازدید:285
8000 دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه قزوین طی چند روز گذشته برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود را با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت روی آنتن برد. حسن اکبری گفت: سیمای این مرکز با پخش 5370 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر پرداخت در برنامه های صبحگاهی، خانواده و شبانگاهی خود به این موضوع، ویژه برنامه شبانگاهی «سردار دل ها» را نیز به همین مناسبت تولید و پخش کرد. این برنامه به صورت استودیویی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۶ شناسه مطلب:363389518 بازدید:273
«برگه های سرنوشت» میزگرد انتخاباتی رادیو قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه رادیویی «برگه های سرنوشت» به تهیه کنندگی فرشته یارقلی شنبه ها ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه در قالب میزگرد رادیویی از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه وظایف و اختیارات نمایندگان مجلس در حوزه های مرتبط با موضوع برنامه و چالش های پیش روی استان را با حضور کارشناسان امر و چند میهمان و همچنین ارتباط تلفنی با مسئولین ستاد انتخابات استان تبیین می کند. وی افزود: میهمانان برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۵ شناسه مطلب:363367760 بازدید:300
«میزان» ویژه برنامه رادیو قزوین برای انتخابات برنامه « میزان » با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه از رادیو قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا سه شنبه و پنجشنبه ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود. حسن کبری گفت: «میزان» ضمن گفتگوی خودمانی با اقشار مختلف در شهرها و بخش های استان در خصوص انتخابات پیش رو، به مصاحبه با مسئولان جهت اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی...
نمایش 1 - 20 از 14,646 نتیجه
از 733
در 3.131 ثانیه کامل شد