رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها - نمایش محتوایی خبر

 

 

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

توسعه گردشگری قزوین نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت ها

امروزه صنعت گردشگری با گردش مالی بسیار بالا بعد از صنایعی همچون نفت و خودروسازی  توانسته است خود را به عنوان صنعت هزاره سوم معرفی کند و این نوید را به کشورهای در حال توسعه بدهد که با تمرکز بر روی این صنعت می توانند چرخ اقتصاد خود را بچرخانند.
در این بین استان قزوین بیشترین تعداد آثار ثبت شده تاریخی  کشور را با هزار و سیصد اثر در خود جای داده است ، در کنار این رقم، شاید صدها اثر ناشناخته هم باشند و همه اینها در استانی که تنها یک درصد از مساحت کشورمان را به خود اختصاص داده است.
بقعه چهارانبیاء ، امامزاده حسین(ع) ، عالی قاپو ، حسینیه امینی ها ، قلعه الموت، سرای سعدالسلطنه ( بزرگترین کاروانسرای داخلی کشور) آب انبارها ، دریاچه اوان ، برجهای خرقان و آبگرم ها از جمله ظرفیت های مذهبی ، تاریخی و طبیعی استان قزوین است.
حشمتی پور استاد دانشگاه پیام نور قزوین و کارشناس ارشد گردشگری می گوید: در نگاه اقتصاد ، این قابلیت ها یکی از شاخص های مهم برای رقابت در صنعت گردشگری محسوب می شود ، امری که بسیاری از کشورها با درآمد بالا، ضرورت آن را به خوبی درک کرده اند.
 به گفته این کارشناس حوزه گردشگری ، علی رغم شناخت جایگاه واقعی صنعت توریسم در دنیا ، استان قزوین هنوز گامی در این جهت برنداشته است و برای رونق بخشیدن به اقتصاد حتی از نیم نگاهی به آن هم دریغ می ورزد.   
در تابستان پارسال حدود هفت میلیون خودرو از محورهای مواصلاتی استان قزوین عبور که فقط یک میلیون و هفتصد هزار نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند.
معصومی کارشناس گردشگری می گوید : فراهم نبودن زیرساخت ها از جمله هتلداری و راههای دسترسی و ناشناخته ماندن ظرفیت های گردشگری از موانعی که توسعه گردشگری را کند کرده است.
محسن ناصری مسافر کاشانی که در تعطیلات عید فطر برای بازدید از  جاذبه های گردشگری الموت به این منطقه سفر کرده است می گوید : ظرفیت گردشری در منطقه الموت بی نظیر است اما متاسفانه امکانات رفاهی و گردشگری مناسب  ندارد.
خانم کیایی یکی دیگر از مسافران کاشانی هم می گوید : به لحاظ آب و هوایی وقتی که من وارد منطقه الموت شدم ، هوا آنقدر اینجا لطیف و دلپذیر بود که انگار احساس کردم وارد بهشت شدم.
صدیقی مسافر قمی هم می گوید: من از جاذبه های گردشگری استان های مختلف بازدید کردم اما قابلیت های گردشگری شهر قزوین مثل سرای سعد السلطنه و الموت از جمله قلعه الموت و دریاچه زیبای اوان بی نظیر است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین می گوید: در برنامه ششم توسعه باید توانمند های استان به ویژه در زمینه گردشگری مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.
حبیبی می افزاید: گردشگری در کنار صنعت و کشاورزی یکی از ظرفیت های اقتصادی استان قزوین است لذا تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح به جایگاه مناسبی در این بخش برسیم .
وی اضافه می کند:  افق هزار و چهارصد و چهار ، ورود سالانه بیست میلیون گردشگر خارجی به کشور به تناسب ظرفیت استان ها را پیش بینی کرده لذا  طرح جامع گردشگري استان که در مرحله تدوین است ، می تواند همان نقطه اتکای چشم انداز باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین هم می گوید: خوشبختانه در یکی ودوسال اخیر اقدامات خوبی برای توسعه زیر ساخت ها و جذب گردشگر به ویژه در زمینه هتلداری صورت گرفته و در همین خصوص پنجاه مجوز صادر شده که ساخت سه هتل سه و چهار ستاره آغاز شده است.
حضرتی ها می افزاید: در طرح دیگری که به عنوان نمونه در دست اقدام داریم احداث منطقه بزرگ گردشگری آبگرم در شهرستان آوج است که در پنج مرحله با اعتباری بالغ بر سی هزار میلیارد ریال اجرا خواهد شد .
وی اضافه می کند:با اجرای این طرح شاهد سرعین دیگری در استان قزوین خواهیم بود .
روزبه استاندار قزوین هم می گوید: طرح بزرگ گردشگری آبگرم تحولی بزرگ در صنعت گردشگری استان ایجاد می کند  لذا نگاه استان حمایت از بخش خصوصی برای اجرای طرح به ویژه در زمینه زیرساخت ها همچون راه است.
چراغچی یکی از مجریان و سرمایه گذاران طرح  گردشگری آبگرم هم می گوید : این طرح شامل ده هتل، یک مجموعه ورزشی، بازارچه، پارکینگ، دهکده سلامت و شهربازی است که که با اجرای کامل آن حدود سه هزار فرصت شغلی ایجاد می شود .
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین می گوید : در حال حاضر بسیاری از مناطق گردشگری برای جذب بیشتر مسافر و گردشگر به بخش خصوصی واگذار شده لذا تلاش می کنیم با نظارت بیشتر خدمات مناسبی ارائه شود در غیر اینصورت برخورد می کنیم.
محمدی می افزاید : به عنوان نمونه به علت عملکرد ضعیف شرکت هایی که در مناطق گردشگری اوان درالموت و یله گنبد در طارم سفلی فعالیت می کردند ، جلوگیری شد، لذا نگاه میراث فرهنگی مشارکت جامعه میزبان در ارائه خدمات است و بحثی از سرمایه گذاران خارجی هم نیست.
وی اضافه می کند : در نوروز امسال با اقداماتی که برای رفاه حال مسافران و گردشگران صورت گرفت ، این استان به عنوان یکی از ده مقصد گردشگری انتخاب شد ، تلاش می کنیم این روند ادامه یابد.  
دبیر کارگروه گردشگری استان هم درخصوص معرفی جاذبه های گردشگری به هم استانی ها و گردشگران خارجی می گوید: برای معرفی  این قابلیت ها نیاز به حمایت رسانه ها داریم.
حضرتی ها اضافه می کند : با توجه به اینکه استان قزوین در مسیر ارتباطی یازده استان کشور قرار دارد از این فرصت  هم می توان با نصب تابلوهای تبلیغاتی،  آثار تاریخی ، طبیعی و مذهبی استان را معرفی کرد.
نصرتی شهردار قزوین هم می گوید : قزوین، شهریورنود و پنج میزبان یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم است که قرار است هفتاد و هشت شهردار از کشورهای مختلف در این اجلاس شرکت کنند لذا تلاش می کنیم از این فرصت برای معرفی توانمندی های استان از جمله گردشگری استفاده کنیم.
ماریو داماس نونس سفیر پرتقال در ایران هم در قزوین می گوید: این اجلاس قطعا جایگاه بین المللی استان قزوین به ویژه گردشگری آن را ارتقاء خواهد داد و امیدواریم قزوینی ها از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده شود.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,636 نتیجه
از 732
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۴ شناسه مطلب:366597491 بازدید:25
12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از 12هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای مرکز قزوین در حوزه تولید با 1875 دقیقه برنامه همچون: جنگ شبانه «چهلستون انقلاب»، «حماسه حضور» انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲بهمن در بیش از ۲۰نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر پرداخت. شبکه قزوین همچنین مسابقه «دوربین...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366165324 بازدید:27
رتبه برتر برنامه «بی حاشیه» در ارزیابی های رسانه ملی به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در ارزیابی های شش ماهه دوم رسانه ملی مربوط به تولیدات سیمای مراکز استان ها در سال 98 برنامه بی حاشیه توانست در حوزه برنامه های گفتگو محور رتبه برتر را در بین مراکز 33 گانه کسب کند. حسن اکبری گفت: این برنامه که با هدف آگاهی بخشی به مردم و انعکاس مشکلات مردم در رسانه چهارشنبه ها ساعت 18 از سیمای مرکز قزوین پخش می شود، متناسب با موضوع هر برنامه مسئولان استان هم دعوت می شوند تا پاسخگوی مشکلات...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366164939 بازدید:14
تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در «کارنامه» شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر با ویژه برنامه زنده «کارنامه» همراه مخاطبان است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی با حضور مسئولین استانی و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، مروری بر کارنامه یکساله استان و ارائه طرح های اجرایی در سال آتی از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: «کارنامه» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب ساعت ۱۹.۱۵ در ایام الله دهه فجر بصورت زنده تقدیم بینندگان می شود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۷ شناسه مطلب:363909299 بازدید:62
پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه های ویژه ای را پیش بینی نموده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان نسبت به مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه های خود به استقبال دهه فجر می رود. حسن اکبری گفت: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی 22بهمن در بیش از 20نقطه استان و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۴ شناسه مطلب:363738628 بازدید:69
بازدید مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» بازدید کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اسرافیل علمداری به همراه مدیرکل شبکه قزوین با حضور در محل فیلمبرداری سریال «خوش آمدی آقای عبید» ضمن دیدار و گفتگو با عوامل این مجموعه داستانی از مراحل تولید و فیلمبرداری این اثر بازدید کرد. حسن اکبری گفت: این سریال در 13قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن آقالر با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۹ شناسه مطلب:363623644 بازدید:64
آواز چکاوک در شبکه قزوین «چکاوک» با هدف معرفی ابعاد فرهنگی، گردشگری، مذهبی، هنری و اجتماعی استان قزوین در قالب موسیقی تصویر از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین احمدی به مدت 8 دقیقه با استفاده از نغمه ها، موسیقی های محلی و تولیدات موسیقی خواننده های استان قزوین آثار فرهنگی، جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی قزوین را در قالب نماهنگ به تصویر می کشد. حسن اکبری گفت: دریاچه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۸ شناسه مطلب:363595578 بازدید:55
درخشش شبکه قزوین در جشنواره دوربین نت شبکه قزوین در جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت خوش درخشید. بگزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، مجتبی محمودی تهیه کننده و کارگردان شبکه قزوین با فیلم خاطرات یک بالکن عنوان بهترین فیلم چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت را در بخش فیلم مستند کسب کرد. فیلم کوتاه خاطرات یک بالکن با ساختار مستند نگاهی دارد به حوادث سیاسی و اجتماعی که سبزه میدان از سال ۱۳۰۷ شمسی تا به امروز شاهد آن بوده است. گفتنی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۵ شناسه مطلب:363535807 بازدید:61
8000 دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه قزوین طی چند روز گذشته برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود را با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت روی آنتن برد. حسن اکبری گفت: سیمای این مرکز با پخش 5370 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر پرداخت در برنامه های صبحگاهی، خانواده و شبانگاهی خود به این موضوع، ویژه برنامه شبانگاهی «سردار دل ها» را نیز به همین مناسبت تولید و پخش کرد. این برنامه به صورت استودیویی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۶ شناسه مطلب:363389518 بازدید:77
«برگه های سرنوشت» میزگرد انتخاباتی رادیو قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه رادیویی «برگه های سرنوشت» به تهیه کنندگی فرشته یارقلی شنبه ها ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه در قالب میزگرد رادیویی از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه وظایف و اختیارات نمایندگان مجلس در حوزه های مرتبط با موضوع برنامه و چالش های پیش روی استان را با حضور کارشناسان امر و چند میهمان و همچنین ارتباط تلفنی با مسئولین ستاد انتخابات استان تبیین می کند. وی افزود: میهمانان برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۵ شناسه مطلب:363367760 بازدید:95
«میزان» ویژه برنامه رادیو قزوین برای انتخابات برنامه « میزان » با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه از رادیو قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا سه شنبه و پنجشنبه ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود. حسن کبری گفت: «میزان» ضمن گفتگوی خودمانی با اقشار مختلف در شهرها و بخش های استان در خصوص انتخابات پیش رو، به مصاحبه با مسئولان جهت اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363311898 بازدید:138
بوی خوش زندگی در برنامه «رنگ زندگی» برنامه «رنگ زندگی» امروز پنجشنبه 12دی ماه، میزبان یک عروس و داماد از روستای شاهین تپه بود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه که ساعت 10:15 صبح روی آنتن شبکه قزوین رفت، با حضور عروس و داماد اهل روستای شاهین تپه قزوین و خانواده های ایشان رنگ و بوی تازه و شادی به خود گرفت. حسن اکبری گفت: در ادامه مجری برنامه از خانواده های عروس و داماد درباره رسم و رسومات و نحوه برگزاری مراسم های ازدواج در روستای شاهین تپه سوالاتی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363304408 بازدید:59
راهیابی اثر رادیو قزوین به جشنواره ملی اکبر رادی نمایش رادیویی «مُحاق» کاری از رضا داداشی به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی تئاتر اکبر رادی راه پید کرد. این اثر که به نام رادیو قزوین در این جشنواره شرکت داده شده است توانست در دو بخش شنیداری و رادیو تئاتر به مرحله نهایی راه پیدا کند. در این جشنواره 6اثر به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند و رادیو قزوین تنها شرکت کننده ای است که با یک اثر در هردوبخش این جشنواره حضور خواهد داشت. نمایش رادیویی «مُحاق» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا داداشی داستان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۴ شناسه مطلب:363167430 بازدید:130
تبیین آسیب های اعتیاد در برنامه «دست به دست» بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه با هدف تبیین آثار اجتماعی اعتیاد در جامعه و خانواده و نیز راهکارهای مقابله با این بلای خانمانسوز از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه گفتگو محور با رویکردی اجتماعی آثار مخرب و ویرانگر اعتیاد را در خانواده و جامعه و نیز شیوه های پیشگیری از آن را تشریح می نماید. وی افزود: در این برنامه با حضور مجری، کارشناسان و تعدادی از نوجوانان و جوانان به همراه خانواده خود در یک...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۶ شناسه مطلب:363007807 بازدید:162
ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو پیش بینی کرده است. به گفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفتگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می کنند....
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۲ شناسه مطلب:362788500 بازدید:48
مستند تلویزیونی «آبادی» در شبکه قزوین برنامه تلویزیونی «آبادی» با هدف معرفی روستاهای استان از شبکه قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی آبادی با هدف معرفی پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و ظرفیت های کارآفرینی روستاهای استان شنبه ها ساعت 22:20 و بازپخش آن یکشنبه ها ساعت 8:45 صبح از شبکه قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه با سفر به روستاهای استان قزوین همراه با پرداخت به زندگی مردم روستا در سایه ساده زیستی شان به پتانسیل های...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613724 بازدید:131
بازدید مدیرکل مرکز قزوین از پارک علم و فناوری مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین و جمعی از برنامه سازان این مرکز از پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند. انبارلویی در جمع فعالان شرکت های پارک علم و فناوری استان گفت: باید از فرصت تحریم برای شکوفایی استعدادهای فراوان استان و کشور استفاده کنیم. وی افزود: بسیاری از کشورهای پیشرفته، یک مزیت اقتصادی دارند و موفق هم هستند، لذا توجه به مزیت های اقتصادی هر منطقه باید در اولویت قرار گیرد. مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین اظهار داشت: شکوفایی برخی حوزه ها، فقط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613382 بازدید:95
پیگیری مطالبات مردمی در برنامه «گام دوم» شبکه قزوین مطالبات مردمی را در برنامه «گام دوم» پیگیری می کند. به گفته مدیردفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ تعریف و تبیین صحیح برنامه های ابلاغی بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری به شکل کاربردی و به دور از شعارهای معمول از ابتدا جزء دغدغه ها و عناوین اصلی پیگیری و پرداخت شکلی و محتوایی شبکه قزوین بوده است. به همین جهت تولید و پخش برنامه هایی با موضوع نظرات و مشکلات مردمی در دستور کار برنامه سازان صداوسیمای مرکز قزوین قرار...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613277 بازدید:135
تعامل رسانه با مخطبان در برنامه «باشما برای شما» رادیو قزوین در برنامه «با شما برای شما» شنوندگان رادیو را در تولید این برنامه مشارکت می دهد. مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت : موجودیت و سرمایه رسانه ها بخصوص صدا وسیما ، رنگین کمانی از مخاطبان از سطوح مختلف اجتماع است و رسانه ای که به این مهم وقعی ننهد قطعا فلسفه وجودی خود را از دست داده و تاثیرگزاریش رنگ می بازد، لذا بر همین سبیل برنامه " با شما برای شما " در رادیو قزوین در دست تهیه و تولید است. حسن اکبری گفت : این برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۲ شناسه مطلب:362509665 بازدید:96
درخشش معاونت فنی شبکه قزوین در اجلاس فناوری رسانه معاونت فنی شبکه قزوین با کسب 3 عنوان برتر در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه خوش درخشید. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه آبان ماه سال جاری با پیام «گام دوم انقلاب، تحول فناوری رسانه» در تهران برگزار می شود. حسن اکبری گفت: در این اجلاس شبکه قزوین در سه بخش متفاوت با کسب 3 عنوان بین مراکز 33گانه رتبه برتر را کسب کرد. وی افزود: سید باقر حاجی سیدرضی معاون فنی این مرکز رتبه برگزیده ارزیابی عملکرد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۸ شناسه مطلب:362427252 بازدید:304
«چهلستون» جنگ شاد شبانه شبکه قزوین چهلستون با هدف معرفی قزوین به عنوان مقصد گردشگری یک روزه، پایتخت خوشنویسی و قطب صنعتی کشور از شبکه قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه در فضایی صمیمی، گرم و شاد با چهره های محلی که هریک در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، علمی و سیاسی قابلیت های ویژه و تخصص منحصر به فردی در حوزه کاری و شخصی خود دارند به گفتگو می نشیند. همچنین در این برنامه همراه با یک مجله تصویری، بخش های متنوعی از شاخص های ملی و بین...
نمایش 1 - 20 از 14,636 نتیجه
از 732
در 2.29 ثانیه کامل شد