جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید، تامین و پخش بیش از 18هزار دقیقه برنامه با موضوع دفاع مقدس و محرم در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

تولید، تامین و پخش بیش از 18هزار دقیقه برنامه با موضوع دفاع مقدس و محرم در صدا و سیمای مرکز قزوین

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از تهیه و تولید بیش از 18 هزار و 500 دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری در هفته دفاع مقدس و دهه اول ماه محرم دراین مرکز خبر داد.
آقای معصومی فر گفت: سیمای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم بیش از 11 هزار و 54 دقیقه برنامه ی زنده، تولیدی، تأمینی و ارتباط زنده از شبکه های استانی، ملی و بین المللی پخش کرد.
وی افزود: رادیو قزوین هم دراین ایام بیش از 7 هزار و 114 دقیقه برنامه ی زنده، تولیدی، تامینی و ارتباط زنده از شبکه ی استانی صدای مرکز قزوین و رادیوهای سراسری پخش نمود.
وی خاطر نشان کرد: خبر مرکز قزوین هم در این ایام 342 عنوان خبر را در قالب 384 دقیقه خبر مکتوب، گزارش خبری و تولیدی تهیه و پخش کرد.
آقای معصومی فر در ادامه بیان داشت: صداوسیمای مرکز قزوین علاوه بر پخش برنامه های زنده و تولیدی از ظرفیت برنامه های تأمینی همچون مستندهای رادیویی و تلویزیونی، فیلم های سینمایی و میان برنامه های مرتبط با مناسبت های دفاع مقدس و محرم و همچنین تیزر و زیرنویس های تلویزیونی نیز بهره گرفته است.
مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین با اشاره به اهتمام این مرکز در تولید برنامه های کیفی در حوزه ی دفاع مقدس افزود: حضور یادگاران دوران حماسه وایثار در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، اجرای نمایش صحنه ای بصورت زنده با حضور هنرمندان و اجرای دکوری متناسب با دفاع مقدس که تلفیقی از ادوات جنگی و خیمه های دشت کربلاست؛ نمونه هایی از جدیت و تلاش عوامل برنامه ساز برای انتقال حس و حال دفاع مقدس و آموزه های حسینی به مخاطبان است.
آقای معصومی فر در ادامه پوشش زنده ی عزاداری های حسینی در نقاط مختلف استان و انعکاس وحدت و یکپارچگی عزاداران حسینی را از ابتکارات و اولویت های مهم رسانه در محرم دانست و خاطرنشان کرد: پخش زنده ی عزاداری و تجمع عاشورائیان، همایش شیرخوارگان حسینی به یاد حضرت علی اصغر(ع)، همایش روز سقا پاسداشت وفاداری و جوانمردی حضرت عباس علیه السلام در دفاع از حریم ولایت، همایش احلی من العسل به یاد حضرت قاسم (ع) و همچنین پخش زنده ی نماز ظهر تاسوعا برای اولین بار از شبکه ی استانی و شبکه شما و نماز ظهر عاشورا از برجسته ترین بخش فعالیت های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه اول محرم بود که در شبکه های استانی و سراسری هم منعکس شد.
وی تصریح کرد: در ایام محرم صداوسیمای مرکز قزوین حضور گسترده ی عزاداران را در 19 نقطه استان همچون بوئین زهرا، تاکستان، آبیک، آبگرم، آوج، اقبالیه، البرز، اسفرورین، دانسفهان، محمدیه، شال، عصمت آباد، مهرگان، محمود آباد نمونه، حسینیه ی آقاسید جمال الدین رضوی و 4 نقطه ی شهر قزوین بصورت زنده از شبکه های سراسری منعکس نمود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین با اشاره به ضرورت انعکاس عزاداری های ساده و بی پیرایه در رسانه و معرفی این عزاداریها بعنوان الگویی زیبنده به مخاطبان گفت: در همین راستا سیمای مرکز قزوین در روز 8 محرم مراسم عزاداری مردم در حسینیه ی آقاسیدجمال الدین رضوی را بصورت کامل و زنده پخش کرد.
وی همچنین از تمامی دستگاه های استان که در گردهمایی های عزاداران حسینی و مقدمه چینی برای پخش این صحنه های با شکوه در رسانه نقش داشتند تشکر و قدردانی کرد.
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین