رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

جاده چالوس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جاده چالوس

کارگردان : احمد معظمی
نویسندگان : نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز
تهیه کننده : علیرضا داوری
سریال تلویزیونی « جاده چالوس » در ژانر طنز اجتماعی در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای هر روز هفته ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
قصه ی این سریال روایت خانواده ایست که در تهران زندگی میکنند.به همسر این خانواده یک رستوران متروکه در جاده چالوس به ارث می رسد.او تصمیم میگیرد این رستوران را که ۴۰ سال از رونقش میگذرد دوباره با همکاری خانواده اش احیا کند. 
این سریال با اهدافی چون کسب روزی حلال، ترغیب ازدواج های آسان مطابق با فرهنگ ایرانی و اسلامی، توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و اشاعه خرده فرهنگ های بومی و احیای ارزش های دینی، رشد و تقویت فرهنگ قناعت و ساده زیستی، آشنایی با آداب و رسوم فرهنگ های مختلف، تشویق جامعه به تشکیل خانواده و تقویت کانون گرم خانواده وترغیب مردم کلا ن شهرها به مهاجرت به شهرهای کوچک و… تهیه و تولید شده است.
اسامی بازیگران سریال جاده چالوس : محسن افشانی در نقش امیر پسر خانواده، فاطمه گودرزی در نقش محبوبه، سیما خضرآبادى در نقش مهتاب دختر خانواده، نهال دشتی در نقش دختر مصیب،  بهزاد داوری در نقش محبی وکیل، سیدعلی موسویان در نقش چراغعلی، پیمان مقدمی، شیما رستگار در نقش منشی شرکت، میلاد نیکزاد در نقش مصطفی دوست امیر، حسین شمس در نقش کلایی وکیل، نیما شاهرخ‌ شاهی نقش مسعود، عباس محبی نقش مصیب(آبدارچی)، علی طالب ‌لو نقش دایی محمود، سعید پیردوست نقش سرمدی طلبکار، کیانوش گرامی نقش ظریف طلبکار، روح‌ الله کمانی و رضا آحادی هم نقش شاگردان رستوران را بازی می‌کنند.در سریال جاده چالوس ۴۰ بازیگر مهمان هم حضور دارند.
این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به موضوع مهاجرت از تهران می‌پردازد که مردم با توجه به مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌توانند از تهران به شهرهای مختلف نقل مکان کرده و براحتی زندگی کنند. ضمن این‌که به مسائلی همچون اعتماد به نفس، شناخت همدیگر، خانواده اصیل ایرانی و دوستی‌ها هم توجه می‌کند.
سال تولید: ۱۳۹۷


نمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟(مهلت نظرسنجی تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۸)
a.b.c.d.
% آرا
38% 9 شب های بهار
29% 7 ۱۶۲
17% 4 صبح و زندگی
17% 4 نقطه سرخط

کل آرا: 24

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۰.