جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

جشنواره بازی و اسباب بازی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشنواره بازی و اسباب بازی

Loading the player...
  • تهیه کننده: اقای محسن آقالر
برنامه جشنواره بازی و اسباب بازی در تاریخ های 96/1/2 تا 96/1/10  ساعت 16:00 به مدت 30 دقیقه از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
کودکان سرمايه هاي اين سرزمين هستند و بايد در جهت رشد و تعالي بيش از پيش آنها گام برداشت ؛ هر ساله جشنواره بازی و اسباب‌ بازی به همت شهرداری قزوین در مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین برگزار می‌شود که بر اساس آن ویژه ‌برنامه‌ای با عنوان «جشنواره بازی و اسباب بازی» در سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
برنامه جشنواره بازی و اسباب بازی با عنوان جشنواره کودک و نوجوان سعی دارد انعکاس جشنواره و اتفاقاتی که در آن به وقوع می پیوندد را به مخاطب کودک و نوجوان ارائه دهد. نمايش عروسک هاي کشورهاي مختلف موجب آشنايي کودکان با فرهنگ و رسوم آنها مي شود و پيش بيني بازي هاي مختلف که موجب رشد فکري کودکان مي شود نيز بر غناي جشنواره افزوده است.
در این جشنواره  غرفه ها شامل کارگاه های مختلف آموزشی، فرهنگی و فروشگاهی با موضوع آثار تاریخی، بازی های بومی و محلی، عروسک های بافتنی، نقاشی، رصد آسمان، سلامت کودکان و بازی های رایانه ای کنترل شده در فضایی به مساحت دو هکتار در سرای سعد السلطنه قزوین پذایری علاقه مندان است.
ایجاد فضای شاد و مفرح برای مخاطب کودک و نوجوان از اهداف برنامه می باشد. آیتم های برنامه گزارش از مسئولان شهرداری ، گزارش مردمی ، حضور مجریان صدا و سیما و اجرای برنامه زنده در مکان جشنواره(سرای سعدالسلطنه) و حضور عروسک های متنوع از جمله خان بابا می باشد.
سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام من به همراه کودکانم ازجشنواره بازی و اسباب... مریم ۱۳۹۶/۰۱/۸ ۰۸:۵۲

مریم
سلام من به همراه کودکانم ازجشنواره بازی و اسباب بازی دیدن کردم و بسیار برای کودکانم جالب بود. حضور عروسک خان بابا در برنامه های این جشنواره بسیار برای کودکان جذاب است.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۸ ۰۸:۵۲