جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

جشن «عید بندگی» و «سالروز آزادسازی خرمشهر» در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

جشن «عید بندگی» و «سالروز آزادسازی خرمشهر» در صدا و سیمای مرکز قزوین


شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین با ویژه برنامه های «نفس ماه» و «شکرانه» تعطیلات عید سعید فطر راه همراه مخاطبان خواهند بود.
بگفته  مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه ها با هدف پاسداشت عید سعید فطر، شکر گذاری یک ماه روزه داری و بندگی، همراهی با مردم درجشن عید سعید فطر از شبکه قزوین تولید و پخش می شود.
حسن اکبری گفت: ویژه برنامه «نفس ماه» در دو نوبت صبح و شب، ویژه برنامه «چهلستون» روز دوشنبه بصورت شبانگاهی، برنامه اذانگاهی «تا آسمان» به صورت زنده با ایجاد فضایی عیدانه وشادمانه در میان مخاطبان، تقویت سنت حسنه صله رحم وآشنایی با آداب ورسوم مسلمانان جهان در عیدسعید فطر از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
اکبری افزود: رادیو قزوین هم با پخش ویژه برنامه  «شکرانه» به استقبال عید سعید فطر می رود. این برنامه صبح روز عید با بخش های مختلفی همچون گزارش مردمی، گزارش از جشن های عیدفطر، نمایش رادیویی، گفتگو با هنرمندان، شعر خوانی، مسابقه و گفتگوی تلفنی با گزارشگران مرکز در مورد آداب و رسوم مردم نقاط مختلف استان در این ایام روی آنتن رادیو قزوین می رود.
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار داشت: معاونت فضای مجازی این مرکز بمناسبت عید سعید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر به ترتیب با:  بارگذاری محتوایی متناسب تولیدات در صفحه ویژه رمضان (عید فطر) در سایت رسمی مرکز و صفحه اشتراک ویدیو(آپارات) و تمامی بسترهای فضای مجازی، پخش زنده نماز عید فطر در صورت امکان و وجود از طریق صفحه اجتماعی اینستاگرام مرکز قزوین(لایو)، فضا سازی و اطلاع رسانی در جهت پوشش و انعکاس فعالیت های مرکز پیرامون عید فطر در وب سایت و پیام رسان ها با ترند هشتگ هایی همچون #عیدمهربانی #فطرعیداحسان #عیدفطرعیدمواسات و ...، تهیه و تولید و انتشار بسته های ویژه فضای مجازی در قالب کلیپ،موشن گرافی،پوستر،عکس نوشت،مستند گزارشی و گزارش تصویری و ... جهت فضا سازی متناسب با ۳ خرداد و فضا سازی و اطلاع رسانی در جهت پوشش و انعکاس فعالیت های مرکز پیرامون عید فطر در وب سایت و پیام رسان ها با ترند هشتگ هایی همچون #روزحماسه #۳خرداد #خرمشهرخونین_شهر به این مناسبت می پردازد.
وی بیان داشت: شبکه قزوین همچنین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر علاوه بر پرداخت به این موضوع در برنامه های خانواده و شبانگاهی خود، در فواصل مختلف پخش با برقراری ارتباط زنده و ارتباط تصویری با مرکز آبادان، حال و هوای شهر خرمشهر و مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس را منعکس خواهد کرد. رادیو قزوین هم با برقراری ارتباط زنده در مرکز آبادن و برنامه «شهر خورشید» با برنامه سازان و شنوندگان خوزستانی برای گرامیداشت سوم خرداد همراه می شود.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین