رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

جلسه رسیدگی به مشکلات چهار واحد صنعتی قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

جلسه رسیدگی به مشکلات چهار واحد صنعتی قزوین

مشکلات ۴ واحد بزرگ صنعتی قزوین برطرف می‌شود

جلسه رسیدگی به مشکلات چهار واحد صنعتی قزوین

فرماندار قزوین گفت: در  جلسه رسیدگی به مشکلات چهار واحد صنعتی قزوین مقرر شد مساعدت‌های لازم برای برطرف شدن مشکلات این واحدها اتخاذ شود.
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قزوین با موضوع رسیدگی به مشکلات چهار واحد صنعتی قزوین در سالن جلسات فرمانداری قزوین برگزار شد.
استفاده از فناوری‌های جدید، آموزش کارگران و افزایش هماهنگی بین واحدهای صنعتی با ادارات مرتبط از مباحث اصلی جلسه را تشکیل می‌دادند.
سید‌علی موسوی فرماندار قزوین در این جلسه اظهار داشت: رونق تولید و افزایش فعالیت‌های اقتصادی سبب افزایش امنیت جامعه و کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی، فرهنگی و غیره می‌شود و به همین دلیل باید به دنبال ارتقای فعالیت‌های اقتصادی در کشور باشیم.
وی افزود: رونق فعالیت‌های اقتصادی و افزایش تولید داخلی از برنامه‌های حمایتی دولت تدبیر و امید برای حمایت از جوانان است و امیدواریم بتوانیم با اتخاذ تصمیم‌های مناسب اشتغال مناسبی را برای جوانان فراهم کنیم.
فرماندار قزوین عنوان کرد: لازمه افزایش بهره‌وری واحدهای تولیدی ایجاد امنیت شغلی کارگران و تامین امنیت رفاه آنان است و در صورتی که رفاه کارگران تامین نشود نمی‌توان شاهد بهره وری واحدهای تولیدی شویم.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
چه شيرين و چه جالب و فقط در حد حرف زدن مشكلات... حسين ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ ۰۴:۵۷

حسين
چه شيرين و چه جالب و فقط در حد حرف زدن مشكلات واحدهاي توليدي را رفع ميكنند حدود 10 سال ميشود ولي از اين بسته هاي حمايتي خبري نشد و يا به حمايتهاي رابطه اي تعلق گرفت
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ ۰۴:۵۷

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.