رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

خط ویژه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خط ویژه

(خط ویژه)

ویژه برنامه ای برای مخاطب نوجوان می باشد. این برنامه با دو مجری ویژه بخش بانوان و یک مجری ویژه بخش آقایان بصورت صحبت و گفتگو حول موضوع برنامه که مرتبط با مخاطب نوجوان است اجرا می شود. موضوعاتی نظیر تنبلی،نحوه مطالعه و غیره از جمله موضوعاتی اجتماعی و فرهنگی می باشند که در این برنامه هر بار با دعوت از یک نوجوان (ترجیحا) موفق پرداخته می شود.

در این برنامه از مهمان برنامه خواسته می شود تا متنی که از قبل تهیه شده و مرتبط با موضوع برنامه نیزمی باشد بخواند تا هم قدرت اجرا و ارتباط خودش با مخاطب را محک بزند و هم به غنای برنامه کمک کند. درلابه لای معرفی و صحبت با مهمان برنامه وله نیز پخش می گردد. وله ها حاوی موسیقی تصویر مرتبط با نوجوان و با هدف نشاط و تحرک در بین نوجوانان پخش می شود.

در این برنامه سعی شده است تا از گرافیک و رنگ مناسب گروه سنی نوجوان استفاده شود تا جذابیت و اثر بیشتری داشته باشد.

این برنامه با هدف پاسخ به دغدغه های نوجوانان و القای حس آرامش و امید همراه با بهره گیری از فرهنگ ناب اسلامی و تشویق نوجوان به دانستن بیشتر و پیشرفت در عرصه های مختلف می باشد.

خط ویژه بطور معمول در روزهای زوج (بجز ایام تعطیل) به مدت 30 دقیقه و به تهیه کنندگی سید خسرو حسینی و کارگردانی صادق قاسمی از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین در حال تولید و پخش می باشد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهیه کننده : سید خسرو حسینی

کارگردان: صادق قاسمیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا آرشیو برنامه های قبل را درسایت قرار دهید... امیرمحمد ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۶

امیرمحمد
لطفا آرشیو برنامه های قبل را درسایت قرار دهید بخصوص قسمت 1تا3 که من موفق به تماشای ان نشدم با تشکر از برنامه ی خوب و نوجوان پسند خط ویژه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۴:۴۶