سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

درخشش دانشجویان قزوینی در جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت - نمایش محتوایی خبر

 

 

درخشش دانشجویان قزوینی در جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت

درخشش دانشجویان قزوینی در جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت

 

 

 

 

 

 

 

درخشش دانشجویان قزوینی در جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛دانشجویان واحد قزوین در بیستمین دوره جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، با کسب رتبه‌های برتر، خوش درخشیدند.
 این جشنواره که هر سال به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، امسال نیز 53 اثر از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در آن حضور داشتند که از این بین 3 اثر از دانشجویان این دانشگاه به عنوان آثار برگزیده در مرحله کشوری انتخاب شدند.
در اختتامیه این جشنواره که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، مهدی سعیدی در رشته نقاشی به مقام سوم کشور رسید و علیرضا اباصلت به عنوان نفر دوم رشته خوشنویسی انتخاب و رومینا اخوان قدس در رشته خوشنویسی شکسته نستعلیق به عنوان نفر سوم برگزیده شد.
هم چنین در مسابقات ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کل کشور که بین تمامی دانشگاه‌های سراسری، علوم پزشکی، پیام نور و آزاد برگزار شد، مهدی سعیدی با موضوع "نماز ظهر عاشورا" از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان سومین اثر برتر کشور انتخاب شد.
مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهش های قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و واحد تبریز، در سالن شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.