سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دریچه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

دریچه

به منظور آگاهی بخشی علمی و معرفی نوآوری های پژوهشگران و محققان استان که باعث تقویت خودباوری و خوداتکایی در بین مردم می شود، و به منظور پیوند علم و صنعت و تاثیر این تکنولوژی ها در زندگی مردم، سیمای مرکز قزوین را بر آن داشت تا برنامه ای  بامحوریت مذکور با  نام « دریچه » تهیه و تولید نماید.

دریچه برنامه ای با رویکرد آشنایی با جدیدترین دستاوردها، نوآوری ها، مسیر حرکت، مشکلات و محدودیت ها، آینده و افق فن آوری را به تصویر کشیده می کشد.

در این برنامه ابتدا با فرد محقق و مخترع در خصوص موضوع برنامه مصاحبه گرفته می شود و ایشان از چگونگی و چرایی کشف علم مورد نظر می گوید و به برخی از مشکلات در سر راهش اشاره می نماید و در ادامه با مصاحبه با یکی از مسئولین استانی در خصوص اهمیت  و کاربرد آن صحبت می شود و در پایان آینده و افق علم مورد نظر بیان و نتیجه گیری می شود.

دریچه برنامه ای به مدت 20 دقیقه و در 26 قسمت تهیه و از سیمای مرکز قزوین پنجشنبه ها پخش می گردد. تهیه کننده و پژوهشگر برنامه سید مهدی حسین زاده حسینی- کارگردان علیرضا ناصری منفرد- تدوین، صداگذاری، موسیقی و گرافیک حمیرا اشتری گوینده متن زینب رضایی می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده و پژوهشگر :سید مهدی حسین زاده حسینی

کارگردان :علیرضا ناصری منفرد

تدوین، صداگذاری، موسیقی و گرافیک : حمیرا اشتری

گوینده متن: زینب رضایینمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
85% 374 a. نقطه سر خط
7% 31 b. تا آسمان
2% 7 c. باقلوا
6% 26 d. چهل ستون

کل آرا: 438

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.