جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

در جستجوی خوشبختی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در جستجوی خوشبختی

(در جستجوی خوشبختی)

انیمیشن در جستجوی خوشبختی قصه مرد پیری است که با پسرش در روستایی زندگی می کند. پیرمرد صندوقچه ای که در جوانی پیدا کرده بود را به پسرش بهادر تحویل و هدیه می دهد تا کاری که خود در جوانی نتوانسته بود، پسرش انجام دهد. بهادر که کنجکاو شده بود در صندوقچه را باز می نماید. به نامه ای که داخل آن بود برخورد و شروع به خواندن آن می نماید. در نامه از او خواسته شده بود تا به بازار شهر برود و در میان مردم، آدم خوشبخت را پیدا کند و راز خوشبختی آنها را دریابد. همچنین حلقه جادویی داخل صندوقچه قرار داشت تا هر زمان لازم باشد با استفاده از آن ، بهادر به مرغ مینا تبدیل شود تا از این طریق او بهتر بتواند به رازخوشبختی دست یابد.

بهادر ابتدا سراغ مرد کشاورزی که فکر می کرد آدم خوشبختی است رفت تا به منزلش رسید. مرد کشاورز معجونی که از بازار خریداری کرده بود را پای درختان انگور می ریزد تا به محصول بیشتر و زودتر برسد. او پس از چند روز متوجه می شود این کار او باعث نابودی درختان انگور شده است.

بهادر پس از بررسی 13 پیشه ی متفاوت مانند : خیاط ، معمار، کوزه فروش و ... به این نتیجه می رسد که خوشبختی یک مفهوم کلی است و آدم ها می توانند از راههای مختلف خوشبخت شوند. برای تمام آدم ها به یک اندازه فرصت وجود دارد و هرکس در هر لباسی و موقعیتی که قرار دارد باید هوشیار باشد و راه سعادت و خوشبختی خود را انتخاب کند نه اینکه راه دیگری را طی کند. در هر صورت راز خوشبختی در انتخاب خود آدم می باشد.

انیمیشن در جستجوی خوشبختی  بصورت انیمیشن سه بعدی و به تهیه کنندگی آقای محمد وهابی اصل در 13 قسمت 11 دقیقه ای در تولید سیمای مرکز قزوین تولید و پخش شده است.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای محمد وهابی اصل