رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

دشت قزوین در مرحله تولید ریزگرد - نمایش محتوایی خبر

 

 

دشت قزوین در مرحله تولید ریزگرد

دشت قزوین در مرحله تولید ریزگرد

دشت قزوین در مرحله تولید ریزگرد

پدیده بیابانی شدن از جمله چالش های زیست محیطی است که امروزه مناطق بسیاری از کشور از جمله استان قزوین را تحت تاثیر خود قرار داده است و در گسترش آن دو عامل محیطی و انسانی  نقش بسزایی ایفا می کند.
تغییرات اقلیمی از قبیل کاهش نزولات آسمانی، تبخیر بالای آب و پدیده گرمایش زمین به عنوان عامل محیطی و برداشت بیش از حد سفره های آب زیرزمینی، تخریب خاک و تغییرکاربری اراضی حاصلخیزدر نتیجه دخالت انسان ، روند بیابانی شدن را تشدید کرده است.
طبق اعلام کارشناسان حوزه آب و خاک ، ایران از نظر توسعه بیابان در ردیف پنج کشور نخست جهان قرار دارد به طوری که روزانه چهل هکتار از مراتع و جنگل های کشور تخریب و به بیابان تبدیل می شود و فرسایش خاک هم سالانه بیست تن در هکتار است.
استان قزوین دارای  حدود هشتصد و هشتاد هزار هکتار مرتع و جنگل است و به گفته مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری ، با شرایط اقلیمی جدید و دخالتهای انسان ، نود هزار هکتار از مراتع به بیابان تبدیل شده است واگر اقدام مناسبی صورت نگیرد دویست و چهل هزار هکتار هم  به بیابان تبدیل خواهد شد.
اسد اللهی می افزاید : علل مختلفی به این وضعیت دامن زده است که ازجمله آن می توان به شرایط اقلیمی جدید و خشکسالی های متعدد ، برداشت اضافه از سفره های زیر زمینی ، تغییر کاربری اراضی، برداشت غیر اصولی معادن ، چرای مفرط دام ها و نبود الگوی مناسب کشت اشاره کرد.
بر اساس آمار ها ، فرسایش خاک در ایران پنج برابر متوسط جهانی است و برآوردها نشان می دهد تحت تأثیر فرسایش خاک و نابودی پوشش گیاهی سالانه یک درصد به مساحت بیابان ها افزوده می شود.
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در قزوین می گوید: در حال حاضر بیست درصد مساحت کشور را بیابان تشکیل می دهد و حدود هفت میلیون هکتار از اراضی هم در ردیف کانون‌های بحرانی بیابان‌ زاست که بی توجهی به آن تبعات اجتماعی و اقتصادی خواهد داشت لذا تا دیر نشده باید فکری کرد.
جلالی می افزاید: یکی از کانون های بحرانی کشور مجموعه سیصد هکتاری شامل بخش مهمی از شهرستان بویین زهرا در جنوب تا دشت الله آباد در شرق استان قزوین ودشت شهریار استان البرز است که اگر برای آن فکری نکنیم علاوه بر دو استان ، تهدیدی برای جمعیت بیش از دوازده میلیون نفر تهران خواهد بود.
کارشناسان حوزه آب و خاک می گویند : دشت قزوين عليرغم داشتن ظاهري آباد از سال  چهل و پنج  در رديف دشت هاي ممنوعه بوده است و اکنون نيز در ردیف دشت هاي ممنوعه بحراني قرار دارد که در صورت بي توجهي به آينده آن و اجرا نشدن  طرحهاي زيربنايي آبخيزداري، زهکشي، تامين منابع آبي جديد و کنترل برداشت بي رويه مي تواند در آينده نه چندان دور موجب بروز پيامدهاي ناگوار شود.
تاثیر منفی بیابانی شدن دشت حاصلخیزی چون قزوین تنها پدیده گرد و غبار و بروز ریزگرد نیست ، بلکه موجب فرسایش و از بین رفتن حاصلخیزی خاک می شود که این مهم تهدید جدی برای تامین امنیت غذایی نسل امروز و فرداست.
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین می گوید : تولید یک سانتیمتر خاک حاصلخیز بین هفتصد تا هشتصد سال زمان می برد پس باید به عمق ماجرا پی برد و حداقل در مورد دخالت های انسان در مراتع مراقبت بیشتری کنیم.
محمدبیگی می افزاید: دستگاهها هم باید احساس مسئولیت کنند ، وقتی سرمایه گذار معدن از مجوز دو هکتاری خود سی هکتار بهره برداری می کند یا در شهرستانی مثل بویین زهرا که شاهد فرونشت چهل متری زمین در برخی مناطق هستیم ، محصول هندوانه کشت می شود ، باید احساس خطر کرد و بی تفاوت نبود.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین هم می گوید : هفتاد و شش درصد آب مصرفی در این استان که حدود دو میلیارد متر مکعب می شود از سفره های زیر زمینی تامین می شود که این روند ، موجب کسری سیصد میلیون متر مکعبی در سفره ها شده است .
حمید قزوینی می افزاید: علت اصلی کاهش سطح آب های زیرزمینی و فرونشست زمین ، فعالیت بیش از هزار و سیصد حلقه چاه غیر مجاز  واضافه برداشت پنج هزار و چهارصد حلقه چاه مجاز در کنار نداشتن الگوی صحیح مصرف به ویژه در بخش کشاورزی است.
دشت قزوين که به علت  موقعيت جغرافيايي، خاک و آب مناسب به عنوان پايلوت کشاورزي مدرن در کشور انتخاب شده است يکي از مراکز تامين محصولات باغي و کشاورزي محسوب مي شود و با در نظر گرفتن نقش آن در چرخه تامين مواد غذايي صيانت از اراضي آن وظيفه اي ملي و استراتژيک است که با همکاري همه دستگاهها بايد محقق شود.
معاون آبخیزداری ، مراتع و امور بیابان سازمان جنگلها در قزوین می گوید : با توجه به جایگاه دشت قزوین در تامین امنیت غذایی ، مقابله با بیابانی شدن این دشت در اولویت قرار دارد و در این خصوص برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی پیش بینی شده است .
گرشاسبی می افزاید:احیای تالاب دشت الله آباد به عنوان کانون بحران ، بیابان زدایی یکصد و پنجاه هزار هکتار از اراضی استان قزوین در برنامه ششم توسعه و جامع نگری در اجرای طرح های آبخیزداری و پیشگیرانه از جمله این برنامه هاست.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین هم می گوید : دویست و چهل هزار هکتار از اراضی استان نیاز به اقدام فوری دارد که مطالعات طرح آغاز شده و امیدواریم با همکاری دستگاهها و تامین به موقع اعتبارات طرح های پیشگیرانه هر چه زودتر در این مناطق اجرا شود.
اسد اللهی می افزاید : با اقدامات بیولوژیک شامل بوته کاری و کاشت نهال در کنار نظارت شدید به ویژه در زمینه تعلیف دام ها و طرح های عمرانی امیدواریم سالانه شش هزار هکتار بیابان زدایی کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم می گوید : جبران کسری مخزن دشت قزوین از اولویت هایی است که پیگیر آن هستیم تا از طریق تغییر الگوی کشت، مدیریت صحیح مصرف در بخش کشاورزی ( نود و یک درصد مصرف ) و افزایش حق آبه استان از سد طالقان انجام دهیم .
حبیبی می افزاید : سهم استان قزوین از سد طالقان امسال حدود سی میلیون متر مکعب بود که با رایزنی های صورت گرفته این میزان برای سال آینده به شصت میلیون متر مکعب افزایش می یابد که بخشی از کسری مخزن آب های زیر زمینی را جبران می کند.
کارشناسان هم معتقدند: با بازنگری جدی در سیاست های رشد و توزیع جغرافیایی جمعیت، تأمین معیشت کشاورزان و جوامع روستایی با اعطای امتیازات بیشتر، ایجاد سازمان های تعاونی مدیریت کشاورزی و بازار آب ، کنترل حقابه ، حمایت از دستگاههای متولی و در نهایت آموزش و تقویت فرهنگ زیست محیطی جامعه ، می شود از بروز بیابانی شدن دشت ها جلوگیری کرد.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,508 نتیجه
از 726
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۳ شناسه مطلب:362015825 بازدید:0
پوشش پیاده روی اربعین در شبکه قزوین مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از برنامه های متنوع رسانه استانی برای پوشش پیاده روی اربعین خبر داد. حسن اکبری با بیان اینکه امسال صدا و سيماي مركز قزوین با تمام توان در ثبت رويداد بزرگ پیاده روی اربعين تلاش خواهد كرد افزود: برنامه ريزي هاي مختلفي در حوزه هاي صدا ، سيما و خبر انجام شده است تا حماسه اربعين حسيني براي مخاطبان فهیم اين شبكه تبيين شود. وی اظهار داشت: سیمای مرکز قزوین با پخش تصاویر زنده راهپیمایی اربعین در مسیر نجف تا...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۰ شناسه مطلب:361968239 بازدید:19
پخش تله تئاتر «منفی صفر» به زودی از شبکه قزوین «منفی صفر» با موضوع شناساندن چهره واقعی کشور های استعمار گر و معرفی درست مفهوم حقوق بشر به زودی روی آنتن شبکه قزوین می رود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این تله تئاتر داستان چهار زن را روایت می کند که به جای فکر کردن به اعمال خود حق های از دست رفته شان را از حقوق بشر طلب می کنند. حسن اکبری گفت: در آغاز نمایش «منفی صفر» خانم «رزولت» به عنوان کسی که از پیشگامان حقوق بشر است ، حق مسلم خود می داند که درباره همه امور اظهار...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۱۱ شناسه مطلب:361878005 بازدید:157
بازدید مدیرکل شبکه قزوین از محل فیلمبرداری تله فیلم «متین بانو» سعید انبارلویی به همراه جمعی از معاونین خود با حضور در محل تولید تله فیلم «متین بانو» با عوامل این اثر دیدار و گفتگو نمود. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، در این بازدید مدیرکل این مرکز ضمن شنیدن دغدغه ها و موانع پیش روی تهیه کننده این تله فیلم از ظرفیت های اثرگذار و عبرت آموز تاریخ معاصر سخن گفت و سوژه های مرتبط با این مقوله و چگونگی بسط این مفاهیم تاریخی به موضوعات اجتماعی امروز و تبیین سبک زندگی اسلامی ، ایرانی برای مخاطبان را...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۸ شناسه مطلب:361842675 بازدید:267
توجه به سبک زندگی اسلامی ، ایرانی و موضوع تربیت در خانواده از اولویتهای رسانه شبکه قزوین اهتمام ویژه ای به تبیین جایگاه متعالی خانواده در سبک زندگی اسلامی ایرانی دارد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه «رنگ زندگی» با تکیه بر 4 محور (دین، اخلاق، امید و آگاهی) و با توجه ویژه به موضوع «سبک زندگی» به زودی روی آنتن شبکه قزوین می رود. حسن اکبری گفت: این برنامه تلویزیونی به منظور ایجاد بخش هایی متنوع در حوزه مباحث آموزش خانواده همچون: مهارت های هنری و آشپزی همراه با پرداختی متفاوت و دکوری جذاب از...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۷ شناسه مطلب:361826058 بازدید:4
بررسی مشکلات و موانع پیش روی ورزشکاران رشته موتورسواری موضوع این هفته برنامه «نشاط» به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «نشاط» با هدف تحلیل و بررسی وضعیت ورزش استان هرهفته سه شنبه ها ساعت 23:15 به مدت 70دقیقه از شبکه قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه با بخش های متنوعی همچون: «ستاره باش: معرفی استعدادهای ورزشی»، «سوت: معرفی داوران رشته های مختلف ورزشی»، «نشاط نو: معرفی رشته های جدید ورزشی»، «بخش کارشناسی» و «بخش گفتگو با قهرمانان و ورزشکاران استان قزوین» تهیه و تولید می شود. وی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۱ شناسه مطلب:361745721 بازدید:380
تحلیل و بررسی موضوعات فرهنگی و اجتماعی در «استودیو۷۹» سیمای مرکز قزوین در برنامه «استودیو79» مسائل اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی روز را با نگاه نقادانه و طنز بررسی می کند. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ فصل اول این برنامه در 13قسمت 10 دقیقه ای به زودی روی آنتن شبکه قزوین خواهد رفت. حسن اکبری گفت: «استودیو79» در هر قسمت با استفاده از ربات انسان نما با نام «بیژن» به یکی از معضلات و مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی روز جامعه می پردازد. این ربات که دارای هوش مصنوعی می باشد به عنوان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۰ شناسه مطلب:361737976 بازدید:454
عملیات رسانه ای شبکه قزوین برای بازگشایی مدارس شبکه قزوین ویژه برنامه های متنوعی را با محوریت شروع سال تحصیلی جدید روی آنتن می برد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای این مرکز با برنامه «صبح و زندگی» به صورت ویژه برنامه از اول مهر ماه ساعت 06:45 صبح به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید همراه مخاطبان خواهد بود. حسن اکبری گفت: این برنامه همچنین با برقراری ارتباط زنده از دبیرستان نمونه علامه جعفری علاوه بر انعکاس حال و هوای دانش آموزان در اولین روز سال تحصیلی، سخنرانی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۰ شناسه مطلب:361733219 بازدید:86
تولید فیلم داستانی «قدم نو رسیده» در شبکه قزوین فیلم داستانی «قدم نو رسیده» به تهیه کنندگی و کارگردانی اسد سرکانی برای پخش در شبکه استانی قزوین کلید خورد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این فیلم داستان زن و شوهری است که به دلیل مشکلات مالی مجبور به فروش خانه پدری می شوند و در ادامه درگیر ماجراهای گوناگونی می شوند. حسن اکبری گفت: بخشی از سکانس های فیلم «قدم نو رسیده» در شهر تاکستان تصویر برداری شده است و بخش های دیگر هم اکنون در قزوین در حال تصویر برداری است. گفتنی است...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۶ شناسه مطلب:361640962 بازدید:42
ویژه برنامه های شبکه قزوین در هفته دفاع مقدس سیما و صدای مرکز قزوین با دو ویژه برنامه «خاکریز» و «وضعیت سفید» به استقبال هفته دفاع مقدس خواهند رفت. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «خاکریز» از 31شهریور هرشب ساعت 21:00 به مدت 60دقیقه روی آنتن شبکه قزوین می رود. این برنامه با هدف آگاه سازی و چگونگی مواجهه نسل جوان با تهدیدات نرم و سخت پیش روی جمهوری اسلامی ایران و مقایسه آن با اتفاقات و فراز و نشیب های هشت سال دفاع مقدس تولید و پخش می شود. حسن اکبری...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۳ شناسه مطلب:361358490 بازدید:15
16هزار دقیقه با محرم در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین در دهه اول محرم 16هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی پخش کرد. بگفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین پوشش زنده عزاداری های حسینی در نقاط مختلف استان و انعکاس وحدت و یکپارچگی عزاداران حسینی از ابتکارات و اولویت های مهم رسانه در محرم بود که در همین راستا سیمای این مرکز با پخش ویژه برنامه های زنده «نغمه عشاق»، «تجمع عزاداری های حسینی در شهرک کوثر- آبیک- لشگر 16 زرهی- محمودآباد نمونه - محمدیه- مهرگان- بویین زهرا- الوند- شال- آوج...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۶ شناسه مطلب:361261339 بازدید:7
تمهیدات شبکه قزوین برای پوشش زنده عزاداریهای محرم صداوسیمای مرکز قزوین برای پوشش زنده عزاداریهای محرم در ایام تاسوعا و عاشورا تمهیدات ویژه ای پیش بینی کرده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین؛ این مرکز از روز یکشنبه 8 محرم بخش دوم تمهیدات خود را برای پوشش زنده عزاداری های مردمی در نقاط مختلف استان عملیاتی خواهد کرد. حسن اکبری افزود: سیمای مرکز قزوین روز یکشنبه 8 محرم از ساعت 21:30 سینه زنی و تجمع عزاداران حسینی را در بویین زهرا بصورت زنده پوشش می دهد. وی اظهارداشت: روز 9...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۳ شناسه مطلب:361184802 بازدید:97
روایت محرم در رادیو قزوین رادیو قزوین با پخش 12 قسمت نمایش کوتاه رادیویی از اول تا دوازدهم محرم همراه عزاداران حسینی است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رادیو قزوین در ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) 12 داستان مختلف را با محوریت محرم از اول تا دوازدهم این ماه هرشب ساعت 21:40 روی آنتن می برد. حسن اکبری گفت: این نمایش ها هرشب با موضوعی جداگانه همچون: «طبل کوچک»، «خادم» و «شمر،پسر شمر» به مدت 10 دقیقه با حضور بازیگران متفاوت در...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۱ شناسه مطلب:361119121 بازدید:7
برنامه شبکه قزوین برای انعکاس عزاداری های حسینی در دهه اول محرم صداوسیمای مرکز قزوین عزاداری های حسینی را در دهه اول محرم در شبکه های سراسری و استانی منعکس می کند. به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ طبق جدول زمانبدی صورت گرفته، سیمای مرکز قزوین از 2 محرم عزاداری های شیرخوارگان حسینی، تجمع بزرگ عزاداران، گردهمایی احلی من العسل، روز سقا، عصر تاسوعا، نماز ظهر تاسوعا و عاشورا، تجمع شام غریبان و سوم حضرت سیدالشهداء علیه السلام را در 16 نقطه استان همچون شهرهای قزوین، آبیک، محمودآباد نمونه، دانسفهان، محمدیه،...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۰ شناسه مطلب:361090342 بازدید:110
درخشش محمدرضا یعقوبی در مسابقات قهرمانی کاراته کشور به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ محمدرضا یعقوبی فرزند همکار ارجمند آقای سیاوش یعقوبی موفق به کسب مقام دوم در سیزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور شد. در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در سبک شوتوکان و در رده سنی نوجوانان باهم به رقابت پرداختند که در پایان محمدرضا یعقوبی توانست در رشته کومیته و در وزن 57کیلو گردن نشان نقره را از آن خود کند. وی همچنین سابقه کسب نشان طلا و نقره مسابقات قهرمانی نونهالان کشور را نیز در...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۹ شناسه مطلب:361071750 بازدید:9
محرم98 در قاب شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین همچون سال های گذشته برای عزای سید و سالار شهیدان برنامه های ویژه ای تدارک دیده است. همزمان با فرارسیدن ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان، مردم شریف استان یکپارچه عزادار ارباب بی کفن خواهد بود. به همین مناسبت شبکه قزوین همراه با آزاد اندیشان جهان لباس عزا تن کرده و ویژه برنامه هایی متناسب با سوگواری سالار شهیدان روی آنتن می برد. به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ ارتباط زنده رادیویی و تلویزیونی با کربلای معلی، پوشش...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۹ شناسه مطلب:361071734 بازدید:157
راهیابی هنرمند شبکه قزوین به جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ مستند کوتاه «چهل کلید» اثر صادق قاسمی در دوازدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو حضور خواهد داشت. حسن اکبری گفت: در این جشنواره که با هدف کشف و حمایت از فیلمسازان جوان ایرانی سراسر جهان تاسیس شده است، فیلم‌های کوتاه، مستند، انیمیشن، سینمایی و موزیک ویدیو باهم به رقابت می پردازند. وی افزود: مستند کوتاه «چهل کلید» به نویسندگی،تصویربرداری، تدوین و کارگردانی صادق قاسمی در پنج دقیقه یکی از...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۹ شناسه مطلب:361071682 بازدید:114
انتخاب اتاق زیبا در صدا و سیمای مرکز قزوین به گزارش دفتر و روابط عمومی مرکز قزوین؛ در ارزیابی بین کلیه اتاق های مرکز، اتاق سرکار خانم طاهره امینی شاغل در معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نظارت به عنوان «اتاق زیبا» شناخته شد. در این ارزیابی که به سرپرستی قائم مقام مرکز آقای هواسی انجام شد، سادگی، خلاقیت در چینش ملزومات اداری و طراحی در فضای سبز اتاق جزو ملاک های انتخاب اتاق زیبا بود. به همین مناسبت آقای مهندس انبارلوئی مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با ارسال لوح سپاس همراه با هدیه نقدی از ایشان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۴ شناسه مطلب:360926902 بازدید:125
کسب 2دیپلم افتخار برای معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نظارت صدا و سیمای مرکز قزوین در جشنواره بیست و دوم به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نظارت این مرکز در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها که بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد در استان خراسان شمالی برگزار شد، توانست دو دیپلم افتخار این بخش را به خود اختصاص دهد. حسن اکبری گفت: در بخش جنبی شهدای مدافع حرم، پژوهش های منجر به تولید آقای امین فرخی و خانم زهرا نادری به صورت مشترک توانستند با پژوهش و مطالعه موردی «زندگینامه شهیدان سیاهکالی مرادی،شیری و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۴ شناسه مطلب:360922688 بازدید:299
کسب 2دیپلم افتخار برای مدیریت پژوهش صدا و سیمای مرکز قزوین در جشنواره بیست و دوم به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین مدیریت پژوهش این مرکز در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها که بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد در استان خراسان شمالی برگزار شد، توانست دو دیپلم افتخار این بخش را به خود اختصاص دهد. حسن اکبری گفت: در بخش جنبی شهدای مدافع حرم، پژوهش های منجر به تولید آقای امین فرخی و خانم زهرا نادری به صورت مشترک توانستند با پژوهش و مطالعه موردی «زندگینامه شهیدان سیاهکالی مرادی،شیری و پورمراد » دیپلم افتخار...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۱ شناسه مطلب:360640446 بازدید:97
دیدار با خانواده شهدای صدا و سیمای مرکز قزوین مدیرکل و جمعی از معاونین صداوسیمای مرکز قزوین با خانواده شهیدان سید محمود صلاحی و ابوالفضل رجبی دیدار کردند. دراین دیدار سعید انبارلویی مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با تجلیل از مقام والای شهدا بر ضرورت زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان در جامعه تأکید کرد. مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین با ادای احترام به جایگاه رفیع شهیدان سید محمود صلاحی و ابوالفضل رجبی با اهدا هدیه و لوح تقدیر از ایشان تجلیل و قدردانی کرد شهيدان سيد محمود صلاحي و ابولفضل رجبی در...
نمایش 1 - 20 از 14,508 نتیجه
از 726
در 2.122 ثانیه کامل شد