سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین

دیدار اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین
بمنظور برنامه سازی در حوزه نوجوانان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت آنان در برنامه های مختلف رسانه ملی جمعی از اعضای مجلس دانش آموزی با مدیرکل و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین دیدار کردند.
در این دیدار دو ساعته نمایندگان دانش آموزان خواستار استفاده بیشتر از نوجوانان برای ایده پردازی و برنامه سازی ، معرفی دانش آموزان موفق و نخبه ، استفاده بیشتر از ظرفیت نوجوانان با استعداد در حوزه اجرا و تولید ، توجه بیشتر به  دانش آموزان و نوجوانان روستاها و شهرهای مختلف ، استفاده از کارشناسان در برنامه های مرتبط با نوجوانان و بیان مهارتهای زندگی و آداب اجتماعی در برنامه های مختلف صدا و سیما و همچنین پخش تولیدات دانش آموزی از شبکه استانی شدند.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین هم در این نشست ضمن اعلام خرسندی از برگزاری این نشست و شنیدن خواسته ، دغدغه و انتقادات و پیشنهادات نوجوانان برای بهبود کیفی تولیدات از آمادگی  شبکه استانی برای پخش تولیدات مختلف رادیویی و تلویزیونی دانش آموزان با لحاظ استاندارهای صدا وسیما خبر داد.
معصومی فر افزود: هر کس ایده پخته و حرفی برای گفتن داشته باشد ما در صدا و سیما آماده شنیدن هستیم.
وی تاکید کرد: بدنبال آن هستیم که در حوزه محتوا و شکل پرداخت ، دیدگاهها ، نظرات ، انتقادات ، دغدغه ها و پیشنادات دانش آموزان را بشنویم و براساس آن برنامه سازی کنیم.
مدیر کل صدا و سیما همچنین تشکلها و مجلس دانش آموزی را حلقه وصل و بستری مناسب برای معرفی استعدادهای نوجوانان ودانش آموزان به برنامه سازان شبکه استانی دانست .
معصومی فر همچنین از مجلس دانش آموزی بعنوان مکا نی برای تمرین اداره جامعه و ورود به عرصه های مختلف اجتماعی در آینده یاد کرد.
در ادامه این جلسه هم مدیران وبرنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین ضمن بیان برنامه های در حال پخش و ساخت در حوزه نوجوانان و دانش آموزان از بخش های مختلف صدا و سیما ،  برای همکاری بیشتر با نوجوانان و تشکلهای دانش آموزی برای برنامه سازی اعلام آمادگی کردند.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین