حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

دیدار امام جمعه قزوین با جانبازان هشت سال دفاع مقدس - نمایش محتوایی خبر

 

 

دیدار امام جمعه قزوین با جانبازان هشت سال دفاع مقدس

دیدار امام جمعه قزوین با جانبازان هشت سال دفاع مقدس


 
نماینده ولی‌ فقیه دراستان و امام‌ جمعه قزوین به مناسبت ولادت با سعادت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با سه نفر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس استان دیدار کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی امروز  از جانبازان ۷۰ درصد، احمد چگینی، اصغر آقاجان‌بیگی و اصغر نظرپور در قالب طرح سپاس از علمداران حماسه دیدار کرد.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در این دیدارضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: روز جانباز یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است که باید آن‌ها را به آحاد جامعه انتقال داد.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: جانبازان در هشت سال دفاع مقدس توانستند راه حضرت ابوالفضل (ع) را به نحو شایسته و زیبا ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کردند.
وی با بیان اینکه امروز صبر و استقامت جانبازان برای قشرهای مختلف مردم الگو است، افزود: باید سیره این عزیزان با بهره‌گیری از راهکارهای متنوع و مختلف به جوانان انتقال یابد تا شناخت آن‌ها از نحوه زندگی آنها ارتقا یابد.
امام جمعه قزوین، با اشاره به شناخت آحاد جامعه نسبت به ایثارگری‌ها و رشادت‌های جانبازان گفت: اکنون در شناساندن این ایثارگری‌ها، در مرحله‌ اول هستیم و باید همت بیشتری کنیم تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را به قشرهای مختلف مردم به‌ویژه جوانان انتقال بدهیم.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.