سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با آیت الله عابدینی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با آیت الله عابدینی

بگزارش دفتر و روابط عمومی شبکه قزوین؛ سعید انبار لویی مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین به همراه معاونین خود با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کرد
حجت الاسلام عابدینی در این دیدار به نقش مهم و تاثیر گذار رسانه ها خصوصا رسانه ملی اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش مهمی را در آگاهی و افزایش بینش سیاسی و دینی افراد در جامعه می توانند داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بر ضرورت تلاش رسانه ملی در جهت اقامه نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: با برپایی این فریضه الهی زمینه ناهنجاریهای اجتماعی در جامعه کاهش پیدا خواهد کرد.
امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه اقامه نماز در جامعه زمینه اقامه عدالت ، عفاف ، حجاب و اخلاق را فراهم می کند خواستار نهادینه کردن ارزشهای دینی در جامعه شد.
حجت الاسلام عابدینی در ادامه با اشاره به اینکه صدا و سیما باید در تبلیغ رسالت های الهی در جامعه تلاش کند از رسانه ملی به عنوان سخنگوی نظام جمهوری اسلامی و منویات رهبر یاد کرد.
در ابتدای این دیدار انبار لویی مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین هم نقش رسانه ها را در اگاهی و اطلاع رسانی در جامعه مهم دانست و گفت: اگر رسانه های به دست دشمن بیفتند دشمنان نظام بدون خراب کردن زیر ساخت های جامعه، زمینه از بین بردن انسانها را فراهم می کنند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین در ادامه از رسانه به عنوان پل ارتباطی مطمئن بین مردم و مسئولان نام برد و بر ساخت برنامه های غنی و تولید برنامه های پر محتوا تاکید کرد.
انبار لویی در ادامه به نقش مهم و تاثیر گذار مردم در عرصه های مختلف نظام اشاره کرد و گفت: رسانه ملی در کنار اینکه صدای مردم را باید انتقال دهد در زمینه بیان دستاوردهای نظام هم باید تلاش کند.
در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین بر ضرورت رساندن صدا و تصویر به تمامی نقاط مختلف استان تاکید کرد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین