سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با حجه الاسلام ابوترابی و حجه الاسلام تلخابی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با حجه الاسلام ابوترابی و حجه الاسلام تلخابی

معصومی فر مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین در دیدار با  حجه الاسلام تلخابی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری  به توطئه های کشورهای غربی علیه کشور ایران اشاره کرد و گفت: هم اکنون نزدیک به 160 شبکه ماهواره ای معاند فارسی زبان وجود دارد که تمام تلاششان ضربه زدن به کشور ایران است.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین در ادامه یکی از موثرترین عوامل بروز نا آرامی ها و اغتشاشات و ناآرامی ها در سال گذشته را تحرکات فضای مجازی خصوصا تلگرام یاد کرد و گفت: باید پیام رسان قدرتمند داخلی را که نیاز مخاطب را تامین کند جایگزین پیام رسان خارجی و بیگانه کرد .
معصومی فر در ادامه به نقش صدا وسیمای مرکز قزوین در طول دهه محرم اشاره کرد و گفت:  صدا وسیمای مرکز قزوین توانست با پوشش زنده مراسم در کربلای معلی و همچنین پوشش زنده برنامه های عزاداری مردم در نقاط مختلف استان را گامی در جهت تقویت ارزشهای دینی در جامعه برشمرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین در ادامه گفت: این مرکز آمادگی دارد تا ضمن معرفی علما و افراد برجسته استان ضمن معرفی افراد شاخص استان ، زمینه معرفی دستاوردهای  چهل ساله انقلاب را به نسل جوان فراهم کند.
حجه الاسلام تلخابی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هم به نقش مهم و تاثیر گذار رسانه ملی در جامعه اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت صدا وسیما در جهت رفع مشکلات مردم در راستای  خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کرد
نماینده مردم مردم استان در مجلس خبرگان رهبری به توطئه های غرب و استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: در سال 88 و فتنه دشمنان در سال 88 ، این فتنه در نهایت با درایت و برنامه های تاثیر گذار صدا وسیما در آن ایام خنثی شد
حجه الاسلام تلخابی در ادامه به حملاتی که امروزه به دین و اسلام خصوصا روحانیت می شود  اشاره کرد و گفت: صداو سیمای مرکز قزوین  می تواند با معرفی علما ی شاخص استان و معرفی ابعاد پنهان زندگی این عالمان بزرگ در جهت اشنایی هر چه بهتر جو.انان به مفاخر استان تلاش کند .
 مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین با حجه الاسلام و المسلمین ابوترابی امام جمعه موقت تهران و عضو شورای حل اختلاف قوای سه گانه نیز دیدار کرد 
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین


شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین