سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز با معاون عمرانی استانداری قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با معاون عمرانی استانداری قزوین

مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین در دیدار با معاون عمرانی استانداری قزوین خواستار توجه بیشتر دستگاه های استان به حوزه ی فرهنگ شد.
آقای معصومی فر ضمن تبریک انتصاب آقای فرخ زاد به معاونت عمرانی استانداری قزوین  گفت: دستگاه های اجرایی استان بویژه دستگاه هایی که در حوزه ی خدمات رسانی فعال هستند همزمان با بخش سخت افزاری مأموریت خود، باید به بخش نرم افزاری و فرهنگ سازی در حوزه ی کاری خود هم بیش از پیش توجه نمایند که این توجه از رهگذر  رادیو و تلویزیون تأثیر و نتیجه ی بیشتری خواهد داشت.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین همچنین با اشاره به نص صریح قانون بودجه در اختصاص 2 درصد از مجموع اعتبارات دستگاه های اجرایی به تولید برنامه های صداوسیما ، از معاون عمرانی استاندار خواست تا دستگاه های استان را به هزینه کرد این اعتبارات ترغیب و تشویق نماید.
آقای معصومی فر در ادامه بر ضرورت تبدیل ایستگاه های فرستنده های صداوسیمای مرکز قزوین از آنالوگ به دیجیتال تأکید و تصریح کرد: مجموعاً 167 ایستگاه در استان برنامه های رادیویی و تلویزیونی را پوشش می دهند که تمامی این فرستنده ها نیاز به تبدیل وضعیت دارند.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین افزود: رسانه ی ملی 50 درصد اعتبارات موردنیاز برای تبدیل وضعیت فرستنده های استان را تأمین می نماید که 50 درصد باقی مانده باید از محل اعتبارات استانی تأمین شود؛ تا مخاطبان در تمام نقاط استان از پوشش کامل برنامه های رادیویی و تلویزیونی بهره مند شوند.
آقای معصومی فر همچنین آمادگی صدا وسیمای مرکز قزوین را برای همکاری با استانداری در حوزه ی تبیین ظرفیت ها و توانمندی های استان برای جذب سرمایه گذاری اعلام کرد.
آقای فرخ زاد معاون عمرانی استاندار قزوین هم در این دیدار ضمن قدردانی از برنامه های صدا وسیمای مرکز قزوین  به نیازهای استان در حوزه ی فرهنگ و سرمایه گذاری اشاره و ابراز امیدواری کرد با همکاری صدا وسیما ظرفیت های استان برای جذب سرمایه و توسعه ی اقتصادی معرفی و مؤلفه های فرهنگی در بخش های مختلف برای فرهنگ سازی در جامعه بیش از پیش تبیین شود.
سید باقرحاجی سید رضی معاون فنی صدا وسیمای مرکز قزوین هم در این دیدار گزارشی از وضعیت ایستگاه های فرستنده ی رادیویی و تلویزیونی مرکز قزوین ارائه کرد.
همچنین در این دیدار مقرر شد جلسه ی مشترکی با حضور مدیرکل و معاونان صدا وسیمای مرکز قزوین، مسئولان استانداری ودستگاه های اجرایی استان برای بررسی وضعیت فرستنده های رادیویی و تلویزیونی این مرکز قزوین برگزار شود.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین