سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز قزوین با مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل مرکز قزوین با مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواستار حمایت برای تولید آثار فاخر رسانه ای شد.

آقای معصومی فر گفت: از ابتدای تأسیس صداوسیمای مرکز قزوین تا  کنون حدود 150 اثر فاخر رسانه ای در این مرکز تولید شده که حدود 40 اثرِ آن علی رغم تنگناهای مالی شدید در سال های اخیر ساخته شده؛ و این امر بیانگر عزم رسانه برای معرفی هرچه بیشتر استان است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه با اشاره به حمایت های استاندار قزوین از رسانه گفت: در دیدار با استاندار ایشان قول مساعد برای حمایت از صداوسیما و تخصیص اعتبار به طرح های این مرکز در حوزه ی تولید آثار فاخر داده بودند.
وی با اشاره به ایده های جدید برای تولید آثار فاخر در حوزه رسانه اظهارداشت: برخی موضوعات و ایده های رسانه ای مثل زندگی شهید رجایی، شهید لشگری و سایر مفاخر استان موضوعات بکر و مغفولی هستند که تا کنون به آنها پرداخته نشده و ورود به این عرصه مستلزم تأمین اعتبار و حمایت جدی است.

آقای یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم در این دیدار بر لزوم حمایت از رسانه برای توسعه فعالیت های فرهنگی و تولید آثار فاخر رسانه ای تأکید کرد و خواستار برگزاری جلسه ای با حضور استاندار، امام جمعه، اعضای شورای فرهنگ عمومی و متولیان امر برای تصویب طرح های صداوسیمای مرکز قزوین در قالب مصوبه ای قانوی برای جذب بودجه دراین حوزه شد.
وی افزود: در صورت ارائه ی طرح های کارشناسی مختلف از سوی صداوسیما سازمان مدیریت و برنامه ریزی آنها را حمایت خواهد کرد تا بودجه لازم به این طرح ها اختصاص یابد.

در ادامه این جلسه هواسی قائم مقام، شمس آرا معاون سیما و لطفی مشاور مدیرکل صداوسیما هم با قدردانی از توجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواستار توجه هرچه بیشتر به حوزه ی رسانه شدند و اظهار داشتند حمایت از رسانه منجر به معرفی توانمندی و ظرفیت های استان در حوزه های مختلف خواهد شد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین