سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز قزوین با مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش های اجرایی و نظر سنجی رسانه ملی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل مرکز قزوین با مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش های اجرایی و نظر سنجی رسانه ملی

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در دیدار با مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش های اجرایی و نظر سنجی رسانه ملی خواستار تمرکز زدایی در این حوزه شد.
آقای معصومی فر با اشاره به نقش واحدهای پژوهش در صداوسیمای مراکز استان ها و میزان اثرگذاری این واحدها در حوزه های تولید و برنامه سازی گفت: تمرکز زدایی در این حوزه بویژه در بخش مالی و واگذاری اختیارات بیشتر به مراکز علاوه بر تسریع در روند امور، موجب توجه به نیازهای واقعی مراکز، افزایش کارایی واحد های پژوهش و تسریع در تصویب طرح های پژوهشی مراکز خواهد شد.
آقای معصومی فر در ادامه برلزوم تمرکز حوزه پژوهش رسانه ی ملی بر روی تحقیقات کاربردی و عملیاتی بعنوان پشتوانه های علمی تولیدات رادیویی و تلویزیونی تأکید کرد.
آقای غلامحسینی مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش های اجرایی و نظر سنجی رسانه ملی هم ضمن قدردانی از صداوسیمای مرکز قزوین بخاطر درخشش طرح های پژوهشی این مرکز در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی، به راه اندازی سامانه ی تلفنی برای اجرای نظر سنجی ها در چند مرکز اشاره کرد و خواستار ایجاد بستری برای راه اندازی این سامانه در مرکز قزوین شد.
وی همچنین با اشاره به نقش پرسشگران در شناخت ذائقه ی مخاطب و شرایط این دسته از کارکنان رسانه گفت: صداوسیمای مراکز استان ها بمنظور جلوگیری از خلل در روند نظر سنجی ها باید برای جذب پرسشگران تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.
گفتنی است آقای غلامحسینی مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش های اجرایی و نظر سنجی رسانه ملی و خانم جعفری کارشناس مالی مرکز تحقیقات رسانه ملی در سفر به صداوسیمای مرکز قزوین وضعیت پرسشگری، امور جاری، مسائل مالی و بیمه ای، کیفیت اجرای طرح های پرسشگری و طرح های پژوهشی در حال انجام را بررسی و ارزیابی کردند.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین