سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نوروزی مدیرکل مرکز با آیت الله اسلامی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار نوروزی مدیرکل مرکز با آیت الله اسلامی

مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
دراین دیدار آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین ضمن ارائه ی گزارشی از موفقیت های این مرکز در سال 95 به رویکرد رسانه ی استانی در انعکاس برنامه های مناسبتی اشاره و تصریح کرد: صداوسیمای مرکز قزوین در ایام محرم، دهه فجر و اربعین حضور پرشور مردم نقاط مختلف استان را در شبکه های سراسری و بین المللی مطلوب پوشش داد.
آقای معصومی فر در ادامه تولید مستندهای تلویزیونی فاخر را از مهمترین اولویت های صداوسیمای مرکز قزوین دانست و خاطر نشان کرد: صداوسیمای مرکز قزوین تولید مستندهایی تلویزیونی از زندگی علمای استان همچون آیت ا... سیدحسن موسوی شالی، شیخ هاشم مدرس قزوینی و علامه سید ابوالحسن رفیعی را در دستور کار دارد.
آقای معصومی فر همچنین خواستار حمایت آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری برای تأمین منابع مالی جهت تکمیل مستندهای تلویزیونی از زندگی علما و مفاخر استان شد.
آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هم با اشاره به نقش و اثرگذاری صداوسیما در جامعه گفت: سیاستگذاران رسانه بمنظور اثرگذاری هرچه بیشتر برنامه های رسانه ای باید از مؤلفه های عقلانی و حسی بیش از پیش بهره ببرند؛ تا تولید محتوا در برنامه های رادیویی و تلویزیونی بیش از پیش با ذائقه ی مخاطب منطبق باشد.
آیت ا... اسلامی در ادامه توجه صداوسیمای مرکز قزوین به زندگی علما و مفاخر استان را ارزنده دانست و افزود: معرفی علمای قزوین در رسانه موجب آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با این مفاخر می شود.
آیت ا... اسلامی همچنین به تعدد و تکثر علمای قزوین و متون تاریخی مرتبط با این اشخاص در منابع منتشر شده در مجامع علمی اشاره و تصریح کرد: کتاب هایی همچون «التدوین فی اخبار قزوین» و آثار مشاهیری همچون حمداله مستوفی می تواند دستمایه های خوبی برای تولید آثار تلویزیونی و رادیویی قرار گیرند.
در ادامه این دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز قزوین به همراه آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حوزه های علمیه خواهران و برادران تاکستان و طرح در حال احداث مصلی و مجتمع فرهنگی ـ مذهبی مصلی تاکستان بازدید کردند.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین