سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو شهر - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو شهر

Loading the player...
برنامه رادیو شهر هر روز هفته بجز جمعه ها در بازه زمانی 08:45 تا 23:20 در قالب 8 بخش به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش می شود.
موضوعات مختلف مرتبط با فرهنگ شهر نشینی از جمله حقوق و تکالیف شهروندی ، دعوت از مدیران و یا کارشناسان مرتبط با مسائل و مشکلات شهروندان و پاسخگویی به مطالبات و پرسشهای شهروندان در خصوص فعالیت های شهرداری، اطلاع رسانی از پروژه های در دست اجرا، بیان نحوه ارائه خدمات شهری، اطلاع رسانی از فعالیت های مختلف شهرداری و ... از موضوعات مختلف برنامه رادیو شهر می باشد. علاوه بر این سعی شده است گزارش های متنوعی با موضوعات مختلف و مرتبط با موضوع برنامه تهیه و ارائه گردد. در بخش تربیون آزاد نیز نظرات مثبت مردم در کنار انتقادات پخش می شود.
از اهداف این برنامه فرهنگ سازی  و اطلاع رسانی برای شهروندان در خصوص امور شهروندی و فرهنگ عمومی، ارتباط بین مدیریت شهری و شهروندان و تقویت مشارکت شهروندان در عمران و آبادانی شهر می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کنندگان : کامران خدابنده، مرتضی نوری زاده
  • نویسنده: زهرا باقری
  • گویندگان: امیرشاهی،جباری، لیلا حسین پور
  • گزارشگر: فهیمه امیریان
  • صدابرداران: کامران خدابنده، مرتضی نوری زاده
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خواهش ميكنيم به وضعيت آسفالت جاده نسيم شمال رسيدگي... فريدون ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ ۱۵:۲۰

فريدون
خواهش ميكنيم به وضعيت آسفالت جاده نسيم شمال رسيدگي كنيد يه گزارش تهيه كنيد بفرست دست مسئولين . چاله چوله هاي اين جاده پدر مردم و درآورده ما هر روز گرفتار وضعيت بد اين جاده ناهموار هستيم .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ ۱۵:۲۰