حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۸

راهیابی دانش اموزان استان به مسابقات بین المللی رشد - نمایش محتوایی خبر

 

 

راهیابی دانش اموزان استان به مسابقات بین المللی رشد


دو فیلم دانش آموزی استان قزوین به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد راه یافت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر افزود: از هشت  فیلم ارسالی از استان قزوین به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد ، دو فیلم موفق به ورود به رقابت های این جشنواره شدند.
سالار قاسمی خاطر نشان کرد: جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی-تربیتی رشد با هدف انتقال پیام های تربیتی به دانش آموزان برگزار می گردد، در سال تحصیلی 95-94 دانش آموزان استان قزوین در موضوعات مختلف موفق به ساخت فیلم کوتاه شدند که هشت  فیلم آنان برای بازبینی اولیه به دبیرخانه چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد ارسال شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: پس از دو ماه بازبینی فیلم های رسیده به این جشنواره توسط داوران ایرانی و بین المللی، دو فیلم کوتاه دانش آموزی استان قزوین به نام های "یک آشفتگی" و "اعتیاد نامرئی" به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد راه یافت.
قاسمی در ادامه گفت: فیلم کوتاه "یک آشفتگی" به کارگردانی معصومه دهقان نژاد از آموزشگاه شاهد نرگس ناحیه یک قزوین و فیلم کوتاه "اعتیاد نامرئی" به کارگردانی محمد امین بغدادی از آموزشگاه شاهد پیامبر اعظم شهرستان البرز وارد این جشنواره شدند.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.