جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

راه روشن - نمایش محتوای صدا

 

 

راه روشن

راه روشن

برنامه رادیوی راه روشن برنامه ای است در موضوع اقتصاد و نام گذاری موضوع سال 1394 توسط مقام معظم رهبری .

تهیه کننده قصد دارد با بررسی راهکارهای سرمایه گذاری در استان ، راهکارهای کاهش واردات کالاهای مصرفی و افزایش مصرف تولیدات داخلی توسط بنگاه های اقتصادی استان ، ترغیب نهادها و ارگانهای دولتی برای بسترسازی به منظور گسترش کار و فعالیت و تلاش مردمی، معرفی نهادها و ارگانهای دولتی موفق در استان در ارائه خدمات به مردم، معرفی فرصت ها و امکانات فرهنگی استان به تحقق موضوع سال کمک نماید و رسانه استانی باتولید این برنامه بتواند سهم خود را در تحقق آن ایفا نماید.

در این برنامه ابتدا گوینده مقدمه ای کوتاه در خصوص موضوع برنامه ارائه می دهد و در ادامه به گزارشگر برنامه به گفتگو با مردم می پردازد و در این برنامه سعی شده است تا گزارشها در چند بخش مختلف تهیه و پخش شوند. پس از ارائه گزارش کارشناس برنامه درباره موضوع برنامه مباحث کارشناسی مطرح می کند . تهیه کننده برای ایجاد تنوع در برنامه از موسیقی های با کلام و بی کلام استفاده می نماید .

برای کامل شدن توضیحات آیتمی با محتوای " از کلام مقام معظم رهبری "  و " ریاست محترم  جمهوری " که مرتبط با موضوع باشند  در فواصل برنامه استفاده می شود.

راه روشن در 40 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی کوروش دهخدانیا و گویندگی رقیه السادات امیرشاهی و گزارشگری مجتبی استیلاف، روز سه شنبه هر هفته از ساعت 16 و 5 دقیقه بصورت ضبطی از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: کوروش دهخدانیا

گوینده: رقیه السادات امیرشاهی

گزارشگر: مجتبی استیلاف

تاریخ تولید: 1394