جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

رهنمودهای رهبری در 29 اردیبهشت 96 - نمایش محتوای انتخابات

 

 

رهنمودهای رهبری در 29 اردیبهشت 96

دانلود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین لحظات شروع کار رأی گیری در کشور، با حضور در پای صندوق اخذ رأی، به نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری رای دادند.
این در حالی بود که دهها خبرنگار، فیلمبردار و عکاس داخلی و خارجی از حضور مقام معظم رهبری و مراحل اخذ رأی گزارش، فیلم و عکس تهیه کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ساعت 8 دقیقه صبح امروز در حالی که شناسنامه خود را در دست داشتند در کنار صندوق سیار شماره ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی (رض) حضور یافتند و مسؤولان اخذ رأی پس از طی مرحل ثبت مشخصات شناسنامه‌ای معظم‌له، برگه رأی را در اختیار مقام معظم رهبری قرار دادند و معظم‌له نیز پس از درج نام داوطلب اصلح، آن را در صندوق رأی انداختند.
محورهای سخنان رهبر انقلاب:خدای متعال را بر نعمت مردم‌سالاری و حضور در انتخابات سپاسگزاری می‌کنم.بحمدالله مردم ما هم شکرگزار این نعمت هستند چون می‌بینید که شرکت می‌کنند.توصیه‌ی من این است که [مردم] هرچه بیشتر شرکت کنند؛ هرچه زودتر پای صندوق‌ها بیایند.معتقدم کار نیک را بایستی در اول وقت آن انجام داد؛ به تأخیر نباید انداخت.معتقدم انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است. سرنوشت کشور دست آحاد مردم است که رئیس قوه‌ی مجریه را انتخاب می‌کنند؛ به اهمیت این کار توجه کنند.
انتخابات شوراهای شهر و روستا هم مهم است زیرا کسانی انتخاب می‌شوند که خدمات شهری و روستایی یعنی مسائل روزمره‌ی مردم را در اختیار دارند؛ آن هم مهم است. [مردم] با دقت با ملاحظه با شناخت ان‌شاالله شرکت کنند در انتخابات. این توصیه‌ی من به آحاد مردم است.
از شما برادر عزیزمان و مسئولین صداوسیما هم تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشید.از حضرات خبرنگار هم تشکر می‌کنم که مشغول کار مهم انتقال خبر هستند.