حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

روزانه ۲۵ ارتباط زنده تلویزیونی از اربعین - نمایش محتوایی خبر

 

 

روزانه ۲۵ ارتباط زنده تلویزیونی از اربعین


برنامه سازان قزوینی وانعکاس پیاده روی عظیم اربعین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: این مرکز روزانه ۲۵ ارتباط زنده با مراکز استانها برقرار و اخبار پیاده روی اربعین را در شبکه های استانی منعکس کرده است.
ابوالفضل معصومی فر افزود: امسال برای اولین بار در کشور ارتباط رسانه ای شبکه های تلویزیونی کشور بر عهده مرکز قزوین گذاشته شده  که تجربه ارزشمندی برای همکاران استان است.
وی افزود: صدا و سیمای مرکزقزوین با اعزام یک گروه رسانه ای به عراق عهده دار ارتباط های زنده مراکز ۳۳ گانه و شبکه شما در پیاده روی اربعین بوده و در همین چارچوب روزانه ۲۵ مرکز استان با گروه رسانه ای قزوین ارتباط برقرار و گزارش گروه رسانه ای صدا و سیمای مرکز قزوین را از پیاده روی اربعین برای مخاطبان خود پخش کرده اند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به نیازهای فنی گروه های اعزامی به عراق تصریح کرد: به منظور ارسال تصاویر با کیفیت به استانها؛ این مرکز تجهیزات فنی جدیدی خریداری کرده تا تصاویر ارسالی به استانها با کیفیت «اچ. دی» باشد.
معصومی اضافه کرد:  صداوسیمای مرکز قزوین هم با بهره گیری از ظرفیت حضور گروه اعزامی در عراق تاکنون بیش از ۱۰ ارتباط زنده خبری با این گروه برقرار و در بخش های خبری پخش و همچنین در برنامه های روزانه خود ارتباط های زنده ی متعددی با این گروه در کربلا گرفته و شور و حال پیاده روی اربعین را برای مخاطبان پخش کرده اند.
معصومی فر گفت: یک گروه مستند ساز هم از مرکز قزوین عازم عراق شده است که این گروه وظیفه   تولید یک مستند تلویزیونی را دارد .
وی با اشاره به برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در اربعین حسینی یادآورشد: صداوسیمای مرکز قزوین علاوه بر پخش ویژه برنامه «با حسین تا بی نهایت»، در شب اربعین عزاداری مردم شهر اسفرورین و در روز اربعین عزاداری مردم شهر الوند را در رسانه منعکس  کرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیماجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام از صدا و سیمای مرکز قزوین به خاطر پوشش رسانه... محمد ۱۳۹۵/۰۹/۱ ۱۲:۵۶

محمد
سلام از صدا و سیمای مرکز قزوین به خاطر پوشش رسانه ای مراسم اربعین حسینی تشکر می کنم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۱ ۱۲:۵۶

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.