رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی - نمایش محتوایی خبر

 

 

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

امروز بیشتر فعالان سینما در شهرستانها به علل مختلف از جلمه محتوای فیلم ها ، نبود سالن های استاندارد و مجهز و تبلیغات ضعیف که برگرفته از سیاست های کلان ملی و استانی است قادر به فعالیت نیستند و حاصل این جمع ، سالن های خالی سینماهاست .
کارشناسان فرهنگی و حوزه سینما معتقدند: باید در برنامه ریزی ها به اقتصاد سینما و فرآیند بازگشت سرمایه بیشتر توجه کنیم و این مهم در گروه فراهم بودن زیر ساخت ها ، حمایت مالی از فعالان این عرصه و توجه به ذائقه مخاطب در تولید فیلم هاست.
رئیس انجمن سینمای جوان استان قزوین می گوید: دراستان حدود یک میلیون و دویست هزار نفری قزوین تنها دو سینما فعال است و این سینماها هم دلخوش به معدود فیلم هایی هستند که هر از چند گاهی اکران می شوند.
محسن آقالر اضافه می کند: این دوسینما هم در شهر قزوین قرار دارند لذا نباید انتظار داشت شهروند آوجی در جنوب غربی استان صد و بیست کیلومتر را طی کند و برای دیدن فیلم به قزوین بیاید.
وی معتقد است : درشهرستانهای البرز ، تاکستان و آبیک و حتی شهر محمدیه که دارای جمعیت قابل توجهی هستند وجود حداقل یک سالن سینما ضروری است که امیدواریم متولیان فرهنگی به این مهم بیش از پیش توجه کنند.
علیرضا طاهرخانی شهروند تاکستان می گوید: خانواده من و بسیاری از تاکستانی ها دوستداران سینما هستند اما طی کردن مسافت حدود هفتاد کیلومتری تا مرکز استان برای دیدن فیلم نه تنها وقت می خواهد بلکه باید هزینه اضافه هم داد لذا از مسئولان ارشاد انتظار داریم برای ما شهرستانی ها فکری کنند.
طبق استاندار های جهانی به ازای هر ده  هزار نفر باید یک سینما وجود داشته باشد در حالی که این رقم در ایران به ازای هر دویست و پنجاه هزار نفراست که وقتی به شهرستانها می رویم این آمار نگران کننده تر
می شود.
مدیر سینما مهتاب قزوین در این خصوص می گوید : به جز در برخی موارد که اندک شمار است ما مخاطبی نداریم حتی گاهی یک سانس را فقط برای چند نفر پخش می کنیم و این روند سینماداری با هزینه های زیاد آن همخوانی ندارد.
بصیری می افزاید: با هزینه های زیاد ، سالن سینما را طبق استاندارهای روز تجهیز کردم اما باز هم  استقبال نمی شود ، ایراد کار در جای دیگری است لذا از متولیان و دلسوزان این صنعت انتظار دارم ، اقدامی کنند.
مدیر سینما بهمن هم می گوید: تنها اقدامات زیر ساختی برای سینماداری مناسب نیست ، فیلم خوب و تبلیغات مناسب مخاطب را به سینما می کشاند ، دو موضوعی که متاسفانه آن طور که باید و شاید به آنها پرداخته نمی شود.
نادری پور می افزاید : دو سینمای قزوین طبق روال هر ماه حدود ده میلیون تومان درآمد دارند این در حالی است که در اکران برخی فیلم ها مثل محمد رسول الله (ص) که از محتوی و تبلیغات خوب برخوردار است ، فقط در چهارده روز نخست اکران بیش از پنجاه میلیون تومان فروش داشتند.
حسن لطفی  فیلم نامه نویس قزوینی هم می گوید: بسیاری از فیلم های ما پیام خاصی ندارند و همین فیلم ها هم در سینمای خانگی که رقیب قدرتمندی برای سینماست به نمایش درمی آیند لذا باید در محتوا کار کنیم .
وی معتقد است : در کنار این اقدام باید مردم را از مزایای دیدن یک فیلم خوب در کنار اعضای خانواده یا دوستان در سینما که با احساسات مشترکی چون با هم خندیدن همراه است ، آشنا کنیم .
محمد علی زارعی از دانشجویان قزوینی می گوید : ضعیف بودن فیلم نامه ها و تکراری بودن اغلب سوژه های سینمایی موجب شده تا سینما دیگر آن جایگاه گذشته را نداشته باشد.
کارشناسان حوزه سینما هم معتقدند : هنر سینما با مخاطب شکل می‌گیرد لذا فیلم هایی که اکران می شود باید به دغدغه های مردم و همچنین سلیقه های مختلف توجه داشته باشد.
به اعتقاد این کارشناسان ، فیلم خوب مشتری خوبی هم دارد و نمونه آن فیلم محمد رسول الله است که با اقبال عمومی همراه شد.
مجتبی یعقوبی  تهیه کننده و کارگردان سینما می گوید : صرف ساخت ، توسعه و تجهیز سالن های سینما دردی از درد های سینما را درمان نخواهد کرد چرا که با استقبال نکردن مخاطبان از فیلم ها ، تنها چیزی که برای سینما دار باقی می ماند هزینه هایی چون آب و برق و ..... است.
وی می افزاید: باید به سمت پردیس های سینمایی که دارای  مجموعه‌هایی چون رستوران، کافی شاپ، سالن های متعدد اکران در مقیاس کوچک است برویم لذا این اقدام کمک خوبی به درآمد، اشتغال و استقلال سینما خواهد کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم با قبول اینکه صنعت سینما حال و روز خوشی ندارد می گوید : تلاش می کنیم با هنر های نمایشی که از ابتدای امسال با جدیت دنبال شده ، این صنعت را دوباره رونق ببخشیم .
احمدی می افزاید : اگر فیلم هایی که در تهران اکران می شود در قزوین هم به نمایش گذاشته شود ، قطعا به حضور مخاطبان در سینما کمک می کند و برای تحقق این مهم در حال مذاکره با مسئولان سازمان سینمایی هستیم.
وی پردیس های سینمایی را حلقه مفقوده صنعت سینما می داند و اضافه می کند : پردیس های سینمایی از دهه هشتاد فراموش شده لذا باید تلاش کنیم دوباره به جایگاه خود برگردند چون زمان ساخت سالن هایی با ظرفیت دو هزار نفر گذشته است .
به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ، ساخت پردیس های سینمایی با حدود پنج سالن سینمایی و نمایش فیلم های متنوع در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با حمایت سازمان سینمایی در این خصوص هم گام های ارزشمند برداریم .
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم می گوید: به منظور کمک به اقتصاد خانواده ها و همچنین رغبت آنان برای دیدن فیلم در سینماها ، نیمی از هزینه بلیط ها را پرداخت می کنیم .
پرهیزکاری می افزاید : با توجه به ظرفیت شهرستانها از جمله آبیک ، البرز ، تاکستان و بویین زهرا ، ساخت پردیس های سینمایی در این مناطق در اولویت قرار دارد و از سرمایه گذاران این بخش ویژه حمایت می کنیم.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,472 نتیجه
از 724
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۹ شناسه مطلب:359667800 بازدید:0
نمایش «خواب آلود» تلاشی از رادیو قزوین برای تبیین سبک زندگی صحیح به گفته دفتر و مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رادیو قزوین هرهفته با نمایش های کوتاه رادیویی سعی در معرفی الگوی سبک زندگی ایرانی،اسلامی به مخاطبان خود دارد و این نمایش ها در هرقسمت با موضوعات متنوعی همچون: صبوری، امانتداری، تغذیه سالم، خوش قولی، تعهد و ... تولید و پخش می گردد. حسن اکبری گفت: در همین راستا رادیو قزوین امشب ساعت 21:35 با نمایش «خواب آلود» به موضوع تاثیر سحرخیزی در انجام کارها می پردازد. وی افزود: این نمایش کوتاه، داستان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ شناسه مطلب:359640895 بازدید:15
شب‌های تابستان قزوین همراه با برنامه‌ «شبخند» «شبخند» با هدف همراهی مخاطبان در شب‌های تابستان و همچنین ایجاد فضایی شاد و صمیمی در بین خانواده‌ها از سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه با رویکردی متفاوت شامل بخش های متنوعی همچون: مصاحبه با مردم شهرهای استان قزوین درباره آداب و رسوم، فرهنگ و ...، حضور در روستاهای استان و گزارش شب نشینی و گفتگو با خانواده های روستایی، استند آپ کمدی، شعر طنز،نماهنگ،پخش عکس ها، فیلم ها و موسیقی های ارسالی مردم...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۵ شناسه مطلب:359600837 بازدید:5
نمایش «دُشمن» در رادیو قزوین رادیو قزوین با نمایش «دُشمن» به سُنّت پرفضیلت بخشش می پردازد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این نمایش کوتاه رادیویی با هدف معرفی صفت پسندیده عفو و بخشش به عنوان سنتی الهی و بیان آثار و ثمرات ترجیح بخشش بر انتقام از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این نمایش داستان پهلوانی را روایت می کند که فرزندش را در یک درگیری از دست می دهد و در ادامه برای قصاص قاتل پسرش پافشاری می کند و حاضر به بخشش نیست. روزی مُرشد خویش را در خواب...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۳ شناسه مطلب:359580103 بازدید:4
برنامه طنز «باقلوا» در رادیو قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه «باقلوا» با رویکردی طنز همراه با بخش های متنوع و شخصیت های نمایشی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 15دقیقه روی آنتن می رود. حسن اکبری افزود: این برنامه رادیویی با بخش هایی همچون: «جناب دخو» «آقای خاص ،خانم مروت و آقای میمنت» ، «خبر و مبر» ، «سنگ پایی ها» و «مشاعره ای ها» کام شنوندگان را شیرین خواهد کرد. وی اظهار داشت: بخش «جناب دخو» مسائل و مشکلات مردم قزوین را مانند: آسیب به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۲ شناسه مطلب:359571955 بازدید:13
لحظات شاد و جذاب با برنامه «شب چراغ» سیمای مرکز قزوین برنامه طنز «شب چراغ» را برای مخاطبان فرهیخته خود در دستور کار دارد. به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه ها با هدف ایجاد فضایی فرحبخش ، باطراوت و تقویت روحیه بینندگان و شبکه قزوین تقدیم حضور هم استانی های عزیز می شود. سعید انبارلویی گفت: سیمای مرکز قزوین با برنامه «شب چراغ» روزهای پنجشنبه و جمعه هرهفته ساعت 21 به مدت 60 دقیقه میهمان نگاه گرم بینندگان است. وی افزود: این برنامه به صورت جنگ شبانه هرهفته به یکی از شهرهای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۹ شناسه مطلب:359528827 بازدید:0
30هزار دقیقه با رمضان در شبکه قزوین صداوسیمای مرکز قزوین در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 30 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری تهیه، تولید و پخش کرده است. به گفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ سیمای این مرکز در ایام ماه مبارک رمضان 6 هزار 390 دقیقه برنامه تولیدی پخش کرده است که ویژه برنامه های «سحرگاهان»، «جمع خوانی قرآن »، «قرار آسمانی» و ویژه برنامه های «روز قدس، نماز عید فطر، وداع با ماه رمضان و شب های قدر» از مهمترین این برنامه ها بود. سعید انبارلویی همچنین اظهار داشت:...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ شناسه مطلب:359476004 بازدید:1
پخش زنده نماز عید سعید فطر در استان نماز وحدت بخش عید سعید فطر در قزوین به صورت زنده از شبکه قزوین پخش خواهد شد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «عید بندگی» نماز عید سعید فطر را به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به صورت زنده از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می کند. حسن اکبری در ادامه با اشاره به زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر افزود: برنامه اقامه نماز رأس ساعت 7 بامداد روز عید در میدان سیدحسن نصرالله،ابتدای بلوار شهید...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ شناسه مطلب:359475885 بازدید:39
پخش مراسم وداع با ماه مبارک رمضان از شبکه قزوین مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از پخش مراسم «شب وداع با ماه مبارک رمضان» از شبکه قزوین خبر داد. حسن اکبری گفت: این مراسم امشب حدود ساعت 21 روی آنتن شبکه قزوین خواهد رفت ، البته با عنایت به اینکه عنوان این مراسم «شب وداع با ماه مبارک رمضان» است، پخش آن در این زمان تناسب شایسته ای با این ماه دارد. وی از برنامه ریزی و اطلاع رسانی صدا و سیما جهت شرکت حداکثری مردم در این مراسم در 72ساعت گذشته خبر داد وافزود: قطعاً مشاهده این برنامه توسط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۲ شناسه مطلب:359462760 بازدید:41
ویژه برنامه های رادیوقزوین برای روزهای 14 و 15 خرداد رادیو قزوین در روزهای 14 و 15 خرداد برنامه های ویژه ای تدارک دیده است. ویژه برنامه «عروج آفتاب»، برنامه «طلیعه» در روز 14 خرداد ماه و ویژه برنامه «شکرانه» در روز 15 و 16 خرداد ماه از شبکه استانی صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد. اين ويژه‌ برنامه ها با هدف گراميداشت سالروز ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره) و قيام 15 خرداد، تبيين سيره و روش حضرت امام خميني(ره) در ابعاد مختلف زندگي فردي، اجتماعي و معرفي حضرت امام خميني (ره) به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۷ شناسه مطلب:359380153 بازدید:53
درخشش معاونت فضای مجازی صدا و سیای مرکز قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ معاونت فضای مجازی شبکه قزوین موفق به کسب رتبه سوم در ارزیابی های معاونت امور استان های رسانه ملی در توزیع محتوا، انتشار بهترین تولیدات صدا و سیما، شبکه سازی و تعامل با فعالان فضای مجازی بین مراکز 33گانه شد. حسن اکبری افزود: مدیرکل فضای مجازی معاونت امور استان های رسانه ملی با ارسال نامه ای ضمن تبریک این موفقیت ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد جذب و ماندگاری حداکثری کاربران شبکه های اجتماعی و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۷ شناسه مطلب:359380127 بازدید:54
بازگویی خاطرات روزه اولی ها در ویژه برنامه افطار شبکه قزوین سیمای مرکز قزوین در بخشی با عنوان «نو سفران» در خلال ویژه برنامه افطار، به دختران و پسران دانش آموز روزه اولی می پردازد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این بخش در مدارس دخترانه و پسرانه استان ضبط شده است و در آن هریک از دانش آموزان، خاطرات شان را از اولین تجربه روزه گرفتن خود در قالب یک انشاء برای سایر هم کلاسی ها می خوانند. حسن اکبری گفت: «نوسفران» یکی از بخش های ویژه برنامه تلویزیونی «قرار آسمانی» است که از ابتدای ماه مبارک...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۵ شناسه مطلب:359361913 بازدید:57
روایت زندگی دو برادر شهید در نمایش رادیویی «3104» رادیو قزوین با نگاهی به زندگانی برادران شهید علی و حمید محمدرضایی نمایش رادیویی «3104» را روی آنتن می برد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شهید علی محمدرضایی در دیماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای4 با وجود جانبازی در جزیره ام‌الرصاص عراق شهید و پیکر مطهرش ۳۱ سال بعد در خرداد ۹۶ تفحص و در زادگاهش به خاک سپرده شد. حسن اکبری گفت: برادر دیگر وی شهید حمید محمدرضایی حدود 4 سال پیش در جبهه سوریه و در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۵ شناسه مطلب:359350527 بازدید:73
پوشش زنده لیالی قدر در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین شب های قدر را به صورت زنده در رادیو و تلویزیون پوشش خواهد داد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ به منظور بهره بردن مخاطبان از فضای معنوی و روحانی شب های قدر، سیمای مرکز قزوین با استقرار یک گروه رسانه ای در امامزاده حسین (ع) برنامه های شب های قدر را به مدت سه شب به صورت زنده در قالب برنامه «شب های آسمانی» از ساعت 23:30 الی 2:30 بامداد در تلویزیون پوشش خواهد داد. وی خاطرنشان کرد: شبکه قزوین همچنین تصاویر مراسم...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲ شناسه مطلب:359321487 بازدید:1012
نشست هم اندیشی مدیرکل با مجریان و گویندگان صدا و سیمای مرکز قزوین نشست هم اندیشی مدیرکل با مجریان و گویندگان صدا و سیمای مرکز قزوین پیرامون دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص پاسداشت زبان فارسی برگزار شد. در این نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین پیرامون ابراز نگرانی حضرت آیت الله خامنه ای راجع به فرسایش زبان فارسی و برنامه ریزی رسانه استان در مسیر منویات ایشان مطالبی را عنوان کرد. وی همچنین براهمیت جایگاه مطالعه و آموزش همکاران برای استفاده از ادبیات درست در اجراهای تلویزیونی و رادیویی توسط مجریان و گویندگان تاکید...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲ شناسه مطلب:359312134 بازدید:979
مستند «حیات در باشگل» در شبکه قزوین به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ مستند « حیات در باشگل » با هدف شناخت منطقه حفاظت شده باشگل از نظر پوشش گیاهی و جانوری تولید می شود. حسن اکبری گفت: این مستند از زوایای مختلف به خطراتی همچون: معدن سازی بی رویه،جاده سازی،شکار و آلودگی سفره های زیرزمینی که این گونه های جانوری و گیاهی را در این منطقه تهدید می کند می پردازد. نمایش رابطه خوب مردم محلی با این منطقه و توصیف چگونگی حفاظت باشگل توسط آن ها از دیگر اهداف ساخت و تولید این...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۹ شناسه مطلب:359261795 بازدید:1062
روایت «سوته دلان» در شبکه قزوین سیمای مرکز قزوین، زندگانی یکی از اساتید نقاشی قهوه‌خانه‌ای ایران را روایت می کند. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این مستند داستانی با ساختار پرتره، سرگذشت زندگی احمد خلیلی، استاد نقاشی قهوه خانه ای ایران را از زمان تولد تا روزهای پایانی زندگی پر برکت ایشان درمصاحبه با دوستان،آشنایان،نقاشان طراز اول کشور و به واسطه مرور عکس ها،فیلم ها و دست نوشته هایی که از ایشان وجود دارد به تصویر می کشد. حسن اکبری گفت: این مستند تلاش می‌کند در...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۵ شناسه مطلب:359210206 بازدید:19
اعزام گروه تولیدی شبکه قزوین به مناطق سیل زده لرستان شبکه قزوین با اعزام گروه تولیدی خود به مناطق سیل زده استان لرستان، وضعیت کنونی سیل زدگان را در این مناطق منعکس کرد. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، این گروه برنامه ساز با حضور در بخش نور آباد با مردم سیل زده این مناطق به مصاحبه و تهیه گزارش پرداخت. حسن اکبری گفت: شبکه قزوین همچنین پیام قدردانی سیل زدگان این مناطق را از مردم استان قزوین به خاطر حضور و ارسال کمک های مردمی به این مناطق برای مخاطبان منعکس کرد. وی افزود: گزارشگر صدا و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۲ شناسه مطلب:359167773 بازدید:38
«چکامه» در رادیو قزوین رادیو قزوین موسیقی های درخواستی مخاطبان را در برنامه «چکامه» پخش می کند. بگفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه با هدف تقویت فرهنگ و موسیقی بومی استان و همچنین تشویق مخاطبان به پیگیری برنامه های موسیقیایی از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری افزود: دراین برنامه مخاطبان موسیقی های درخواستی خود را اعلام می کنند تا رادیو قزوین این تصنیف ها را پخش کند. وی بیان داشت: «چکامه» آثار موسیقیایی فاخر، تصنیف های خاطره انگیز و همچنین قطعات...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۶ شناسه مطلب:359091484 بازدید:0
توجه ویژه شبکه قزوین به موضوع «ورزش» صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های متنوعی را ویژه ورزش استان برای مخاطبان تدارک دیده است. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استان همراه و همگام با جامعه ورزش در انعکاس مطلوب وقایع مهم ورزشی استان قزوین تلاش می کند و با تهیه،تولید و پخش برنامه‌های پرمحتوا، فضای شور و نشاط آمیخته با امید را برای مردم، به ویژه جوانان استان قزوین به ارمغان آورد. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین در همین راستا با ویژه برنامه «نشاط» روزهای سه شنبه به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۴ شناسه مطلب:359054075 بازدید:28
«تلاوت نور» در سیمای مرکز قزوین شبکه استانی سیمای مرکز قزوین مخاطبان را به حضور در برنامه «تلاوت نور» دعوت می کند. به گفته مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین؛ ویژه برنامه «تلاوت نور» به منظور انس گرفتن مخاطبان با كلام وحي و همچنین همراهی رسانه با روزه داران در ختم قرآن کریم از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: برنامه تلویزیونی «تلاوت نور» با حضور قاریان برجسته استان و علاقمندان به قرآن کریم از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه هر روز از ساعت 14 تا 15:10...
نمایش 1 - 20 از 14,472 نتیجه
از 724
در 1.694 ثانیه کامل شد