جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی - نمایش محتوایی خبر

 

 

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

امروز بیشتر فعالان سینما در شهرستانها به علل مختلف از جلمه محتوای فیلم ها ، نبود سالن های استاندارد و مجهز و تبلیغات ضعیف که برگرفته از سیاست های کلان ملی و استانی است قادر به فعالیت نیستند و حاصل این جمع ، سالن های خالی سینماهاست .
کارشناسان فرهنگی و حوزه سینما معتقدند: باید در برنامه ریزی ها به اقتصاد سینما و فرآیند بازگشت سرمایه بیشتر توجه کنیم و این مهم در گروه فراهم بودن زیر ساخت ها ، حمایت مالی از فعالان این عرصه و توجه به ذائقه مخاطب در تولید فیلم هاست.
رئیس انجمن سینمای جوان استان قزوین می گوید: دراستان حدود یک میلیون و دویست هزار نفری قزوین تنها دو سینما فعال است و این سینماها هم دلخوش به معدود فیلم هایی هستند که هر از چند گاهی اکران می شوند.
محسن آقالر اضافه می کند: این دوسینما هم در شهر قزوین قرار دارند لذا نباید انتظار داشت شهروند آوجی در جنوب غربی استان صد و بیست کیلومتر را طی کند و برای دیدن فیلم به قزوین بیاید.
وی معتقد است : درشهرستانهای البرز ، تاکستان و آبیک و حتی شهر محمدیه که دارای جمعیت قابل توجهی هستند وجود حداقل یک سالن سینما ضروری است که امیدواریم متولیان فرهنگی به این مهم بیش از پیش توجه کنند.
علیرضا طاهرخانی شهروند تاکستان می گوید: خانواده من و بسیاری از تاکستانی ها دوستداران سینما هستند اما طی کردن مسافت حدود هفتاد کیلومتری تا مرکز استان برای دیدن فیلم نه تنها وقت می خواهد بلکه باید هزینه اضافه هم داد لذا از مسئولان ارشاد انتظار داریم برای ما شهرستانی ها فکری کنند.
طبق استاندار های جهانی به ازای هر ده  هزار نفر باید یک سینما وجود داشته باشد در حالی که این رقم در ایران به ازای هر دویست و پنجاه هزار نفراست که وقتی به شهرستانها می رویم این آمار نگران کننده تر
می شود.
مدیر سینما مهتاب قزوین در این خصوص می گوید : به جز در برخی موارد که اندک شمار است ما مخاطبی نداریم حتی گاهی یک سانس را فقط برای چند نفر پخش می کنیم و این روند سینماداری با هزینه های زیاد آن همخوانی ندارد.
بصیری می افزاید: با هزینه های زیاد ، سالن سینما را طبق استاندارهای روز تجهیز کردم اما باز هم  استقبال نمی شود ، ایراد کار در جای دیگری است لذا از متولیان و دلسوزان این صنعت انتظار دارم ، اقدامی کنند.
مدیر سینما بهمن هم می گوید: تنها اقدامات زیر ساختی برای سینماداری مناسب نیست ، فیلم خوب و تبلیغات مناسب مخاطب را به سینما می کشاند ، دو موضوعی که متاسفانه آن طور که باید و شاید به آنها پرداخته نمی شود.
نادری پور می افزاید : دو سینمای قزوین طبق روال هر ماه حدود ده میلیون تومان درآمد دارند این در حالی است که در اکران برخی فیلم ها مثل محمد رسول الله (ص) که از محتوی و تبلیغات خوب برخوردار است ، فقط در چهارده روز نخست اکران بیش از پنجاه میلیون تومان فروش داشتند.
حسن لطفی  فیلم نامه نویس قزوینی هم می گوید: بسیاری از فیلم های ما پیام خاصی ندارند و همین فیلم ها هم در سینمای خانگی که رقیب قدرتمندی برای سینماست به نمایش درمی آیند لذا باید در محتوا کار کنیم .
وی معتقد است : در کنار این اقدام باید مردم را از مزایای دیدن یک فیلم خوب در کنار اعضای خانواده یا دوستان در سینما که با احساسات مشترکی چون با هم خندیدن همراه است ، آشنا کنیم .
محمد علی زارعی از دانشجویان قزوینی می گوید : ضعیف بودن فیلم نامه ها و تکراری بودن اغلب سوژه های سینمایی موجب شده تا سینما دیگر آن جایگاه گذشته را نداشته باشد.
کارشناسان حوزه سینما هم معتقدند : هنر سینما با مخاطب شکل می‌گیرد لذا فیلم هایی که اکران می شود باید به دغدغه های مردم و همچنین سلیقه های مختلف توجه داشته باشد.
به اعتقاد این کارشناسان ، فیلم خوب مشتری خوبی هم دارد و نمونه آن فیلم محمد رسول الله است که با اقبال عمومی همراه شد.
مجتبی یعقوبی  تهیه کننده و کارگردان سینما می گوید : صرف ساخت ، توسعه و تجهیز سالن های سینما دردی از درد های سینما را درمان نخواهد کرد چرا که با استقبال نکردن مخاطبان از فیلم ها ، تنها چیزی که برای سینما دار باقی می ماند هزینه هایی چون آب و برق و ..... است.
وی می افزاید: باید به سمت پردیس های سینمایی که دارای  مجموعه‌هایی چون رستوران، کافی شاپ، سالن های متعدد اکران در مقیاس کوچک است برویم لذا این اقدام کمک خوبی به درآمد، اشتغال و استقلال سینما خواهد کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم با قبول اینکه صنعت سینما حال و روز خوشی ندارد می گوید : تلاش می کنیم با هنر های نمایشی که از ابتدای امسال با جدیت دنبال شده ، این صنعت را دوباره رونق ببخشیم .
احمدی می افزاید : اگر فیلم هایی که در تهران اکران می شود در قزوین هم به نمایش گذاشته شود ، قطعا به حضور مخاطبان در سینما کمک می کند و برای تحقق این مهم در حال مذاکره با مسئولان سازمان سینمایی هستیم.
وی پردیس های سینمایی را حلقه مفقوده صنعت سینما می داند و اضافه می کند : پردیس های سینمایی از دهه هشتاد فراموش شده لذا باید تلاش کنیم دوباره به جایگاه خود برگردند چون زمان ساخت سالن هایی با ظرفیت دو هزار نفر گذشته است .
به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ، ساخت پردیس های سینمایی با حدود پنج سالن سینمایی و نمایش فیلم های متنوع در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با حمایت سازمان سینمایی در این خصوص هم گام های ارزشمند برداریم .
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم می گوید: به منظور کمک به اقتصاد خانواده ها و همچنین رغبت آنان برای دیدن فیلم در سینماها ، نیمی از هزینه بلیط ها را پرداخت می کنیم .
پرهیزکاری می افزاید : با توجه به ظرفیت شهرستانها از جمله آبیک ، البرز ، تاکستان و بویین زهرا ، ساخت پردیس های سینمایی در این مناطق در اولویت قرار دارد و از سرمایه گذاران این بخش ویژه حمایت می کنیم.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,673 نتیجه
از 734
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۷/۲۹ شناسه مطلب:370945213 بازدید:18
معرفی جوانان موفق و کارآفرین در برنامه «جهش» برنامه تلویزیونی جهش با هدف معرفی جوانان موفق و کارآفرین و محصولات تولیدیشان از شبکه قزوین پخش می شود. بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در برنامه تلویزیونی «جهش» ضمن گفتگو با افراد مبتکر و پر تلاش در خصوص چگونگی مبارزه با مشکلات برای رسیدن به این جایگاه، سیر تکامل و مراحل تولید محصولات ایشان به تصویر کشیده خواهد شد . علی رحیمی گفت: در این برنامه درباره محصول تولیدی جوانان کارآفرین که به مرز تولید انبوه رسیده و دارای مشخصات و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۷/۲۱ شناسه مطلب:370826156 بازدید:20
مستند تلویزیونی «آبادی» در شبکه قزوین برنامه تلویزیونی «آبادی» با هدف معرفی روستاهای استان از شبکه قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی آبادی با هدف معرفی پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و ظرفیت های کارآفرینی روستاهای استان شنبه ها ساعت 22:20 و بازپخش آن یکشنبه ها ساعت 8:45 صبح از شبکه قزوین پخش می شود. علی رحیمی گفت: این برنامه با سفر به روستاهای استان قزوین همراه با پرداخت به زندگی مردم روستا در سایه ساده زیستی شان به پتانسیل های...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۷/۱۶ شناسه مطلب:370746042 بازدید:16
اربعین حسینی در صدا و سیمای مرکز قزوین سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه «طوبی»، «یک چله عاشقی» و «چراغ هدایت» اربعین سالار شهیدان را به سوگ می نشیند. بگفته علی رحیمی مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، ویژه برنامه «طوبی» با هدف جریان سازی و تبیین فلسفه راهپیمایی اربعین از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود. رحیمی گفت: این ویژه برنامه با دعوت از کارشناسان مذهبی استان به تشریح وقایع پس از عاشورا می پردازد تا این رویداد بزرگ اسلامی را برای مخاطبان تبیین کند. وی افزود:...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۲۹ شناسه مطلب:370332702 بازدید:27
«محراب عشق» ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در شبکه قزوین سیمای مرکز قزوین در «محراب عشق» رشادت های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس را به تصویر می کشد. بگفته علی رحیمی مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، این برنامه تلویزیونی بمناسبت هفته دفاع مقدس در بخش های مختلف به حضور رزمندگان استان قزوین در جبهه های حق علیه باطل و همچنین صبر و مقاومت خانواده ها در دوران دفاع مقدس خواهد پرداخت. وی افزود: برنامه تلویزیونی «محراب عشق» می کوشد ضمن گفتگو با خانواده شهداء شاخص جنگ تحمیلی، شهدای مدافعان حرم و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۲۶ شناسه مطلب:370286394 بازدید:16
«خاکریز عشق» ویژه برنامه رادیو قزوین در هفته دفاع مقدس بگفته علی رحیمی، مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، رادیو قزوین با برنامه «خاکریز عشق» از 31 شهریور هرروز حدود ساعت 18:00 به مدت 75دقیقه همراه با شنوندگان خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه زنده رادیویی «خاکریز عشق» با بخش هایی همچون: خاطره گویی یادگاران دفاع مقدس»، «گفتگو با جوانان در خصوص مفهوم دفاع در عصر حاضر»، «اطلاع رسانی و انعکاس یادواره ها و نمایشگاه های دایر شده در هفته دفاع مقدس»، «معرفی کتب پرتیراژ دفاع مقدس»، «بررسی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۱۸ شناسه مطلب:370164604 بازدید:76
بررسی مشکلات مردم در برنامه «صبح بخیر قزوین» بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «صبح بخیر قزوین» با هدف انعکاس و بررسی مشکلات مردم استان قزوین هرروز از شنبه تا پنجشنبه تقدیم نگاه بینندگان می شود. علی رحیمی گفت: این برنامه زنده صبحگاهی با استفاده از تصاویر و محتواهای ارسالی مردم از طریق راه های ارتباطی «تلفن 162 – شماره پیامک 30000282 و شماره 09108994507 جهت ارسال صوت و تصویر» با حضور مسئولین و همچنین بصورت تلفنی به انعکاس و بررسی مشکلات شهری مردم می...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۲۶ شناسه مطلب:369835086 بازدید:16
محرم99 در قاب شبکه قزوین مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از آمادگی رسانه برای پوشش عزاداری های استان در دهه اول محرم و همچنین اطلاع رسانی برای نحوه برگزاری عزاداری ها با توجه به درگیری مردم با ویروس کرونا خبر داد. حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین با برنامه «خیمه گاه» در دهه اول محرم هر شب حدود ساعت 21 به صورت استودیویی به مدت 60دقیقه مراسم های عزاداری مردم نقاط مختلف استان قزوین را منعکس می کند. وی افزود: مراسم گرامیداشت حضرت قاسم (ع) با نام «احلی من العسل»...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۲۳ شناسه مطلب:369778111 بازدید:20
«چهارسوی فرهنگ» در رادیو قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه رادیویی «چهارسوی فرهنگ» متناسب با تقویم و فصول سال به آداب و رسوم فرهنگی مردم استان قزوین در گذشته و حال می پردازد. حسن اکبری گفت: این برنامه ترکیبی در بخش های مختلف به معرفی صنایع دستی و مشاغل فراموش شده همچون سفالگری می پردازد و پیشینه اینگونه هنرها را در قزوین بررسی می کند. وی افزود: «چهارسوی فرهنگ» به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا روزهای زوج ساعت 23:40 از رادیو قزوین تقدیم...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۲۱ شناسه مطلب:369743174 بازدید:19
مسابقه تلفنی «سرای مینودری» در شبکه قزوین مسابقه تلفنی «سرای مینودری» هر روز از شبکه قزوین به روی آنتن می‌رود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ مسابقه تلفنی «سرای مینودری» با هدف سرگرمی و ارتقای معلومات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مردم شنبه تا پنجشنبه ساعت 13:30 و 19:00 بصورت زنده از شبکه قزوین پخش می‌شود. حسن اکبری گفت: این برنامه شامل بخش های مختلفی همچون: مسابقه، پخش پیام های بهداشتی، پخش تصاویر و فیلم های ارسالی مردمی با موضوع آگاهی بخشی چگونگی مقابله با ویروس...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۲۱ شناسه مطلب:369740057 بازدید:44
«مسابقه ولایت و امامت» بمناسبت اعیاد قربان و غدیر به گفته مدیر دفتر و و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شورای فرهنگی بسیج مرکز قزوین جشنواره ای با عنوان «مسابقه ولایت و امامت» بمناسبت اعیاد قربان و غدیر با شرکت همکاران و فرزندان ایشان برگزار کرد. حسن اکبری گفت: این جشنواره با برگزاری 4 مسابقه نقاشی، دلنوشته، خوشنویسی و کتابخوانی همراه بود که بیش از 100 نفر از همکاران و فرزندانشان در آن شرکت داشتند. وی افزود: در پایان این جشنواره به 40 نفر از برگزیدگان جوایز نفیس نقدی و غیرنقدی اهداء خواهد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۱۶ شناسه مطلب:369644729 بازدید:46
توجه به سوژه یابی د معاونت خبر شبکه قزوین بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در شرایطی که رسانه ها دچار تغییر و تحول بنیادین شده اند و ابزارهای رسانه ای نوین گوی سبقت را از دیگر رسانه ها ربوده اند، موضوع سوژه یابی و نزدیک شدن به نگاه و ذائقه مخاطب امری ضروری به نظر می رسد که به تبع آن ارتباط بین مردم و رسانه به عنوان تولید کننده فکر و اندیشه بیشتر خواهد شد. در این راستا معاونت خبر شبکه قزوین سعی بر این دارد تا در کنار نظرسنجی ها به نیازسنجی مخاطبان هم توجه ویژه ای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۱۶ شناسه مطلب:369636608 بازدید:35
ویژه برنامه های شبکه قزوین در «عید غدیر» سیمای مرکز قزوین ویژه برنامه «ستاره باران» را با هدف تشریح آثار واقعه غدیر خم در تاریخ اسلام، و بسترهای شکل گیری واقعه غدیر خم روی آنتن می برد. این برنامه که از سرای سعدالسلطنه بصورت زنده روی آنتن خواهد رفت با بخش هایی همچون گزارش مردمی، موسیقی و سرود، انعکاس جشن های مردمی در سطح شهر و گفتگوی کارشناسی است. «ستاره باران» کاری از گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج به تهیه کنندگی سیدمحمد بهرامی و کارگردانی کیانوش بهاروند هرشب ساعت 21 به مدت 60 دقیقه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۱۵ شناسه مطلب:369617378 بازدید:26
پخش مستند «خیالی ساز» از شبکه 4 سیما مستند «خیالی ساز» با موضوع زندگانی یکی از اساتید نقاشی قهوه‌خانه‌ای ایران از شبکه 4 سیما پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این مستند داستانی با ساختار پرتره، سرگذشت زندگی احمد خلیلی، استاد نقاشی قهوه خانه ای ایران را از زمان تولد تا روزهای پایانی زندگی درمصاحبه با دوستان،آشنایان،نقاشان طراز اول کشور و به واسطه مرور عکس ها،فیلم ها و دست نوشته هایی که از ایشان وجود دارد به تصویر می کشد . حسن اکبری گفت: این مستند...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۹ شناسه مطلب:369509652 بازدید:37
افتتاح ایستگاه های دیجیتال شهرستان آوج به گفته مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ آئین افتتاح ایستگاه های دیجیتال شهرستان آوج با حضور جمالی پور استاندار، عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، یاری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، انبارلویی مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین و علیرضایی فرماندار آوج به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و به بهره برداری رسید. سعید انبارلویی در آیین بهره برداری از فرستنده های رادیویی و تلویزیونی گفت: برای پوشش بهتر شبکه های سراسری و استانی در...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۸ شناسه مطلب:369486216 بازدید:23
برنامه های شبکه قزوین در دهه امامت و ولایت شبکه قزوین از عید قربان تا عید غدیر ویژه برنامه های متنوعی را روی آنتن می برد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین، سیمای مرکز قزوین ویژه برنامه «ستاره باران» را با هدف تشریح آثار واقعه غدیر خم در تاریخ اسلام، بسترهای شکل گیری واقعه غدیر خم و جانشینی پیامبر(ص) و آشناسازی مخاطبان با تاریخچه ی عید قربان و فلسفه ی ظهور این عید بزرگ در اسلام روی آنتن می برد. این برنامه که از محل سرای سعدالسلطنه شهر قزوین بصورت زنده روی آنتن خواهد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۵/۵ شناسه مطلب:369442239 بازدید:50
«گلستان قصه» در رادیو قزوین رادیو قزوین در برنامه «گلستان قصه» به روایت داستان های جذاب و آموزنده با موضوعات مختلف می پردازد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه با هدف بازخوانی قصه های کهن ایران زمین و افسانه های قدیمی هرشب به مدت 15 دقیقه میهمان خانه های شنوندگان رادیو قزوین است. حسن اکبری گفت: «گلستان قصه» سعی می کند در روایت هرشب خود از قصه های ناب موجود در ادبیات شفاهی و همچنین داستان های رایجی که از قدیم تا به امروز نسل به نسل منتقل شده...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۳۱ شناسه مطلب:369385797 بازدید:30
برنامه های شبکه قزوین برای مناسبت «روز ازدواج» بمناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) در ویژه برنامه «طوبی» زندگی مشترک زوج جوان قزوینی آغاز خواهد شد. حسن اکبری گفت: این ویژه برنامه با هدف معرفی سیره و روش علوی در مقوله ازدواج، ترویج ازدواج آسان و فرهنگسازی چگونگی مقابله با ویروس کرونا از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد. وی اظهار داشت: رویکرد این ویژه برنامه معرفی زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بعنوان الگوی یک ازدواج موفق و آسان است که از شبکه استانی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۲۹ شناسه مطلب:369361769 بازدید:30
معرفی هنرمندان قزوین در «نام آوران» رادیو قزوین دقایقی را با اساتید فرهنگ و هنر استان قزوین در برنامه رادیویی «نام آوران» به گفتگو می نشیند. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه در بخش های مختلف ضمن گفتگو با هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر استان قزوین به معرفی آثار به جا مانده از ایشان و نیز آثاری که در دست تولید دارند می پردازد. حسن اکبری گفت: «نام آوران» همچنین در بخشی مجزا به تبیین بایدها و نبایدها، توصیه و راهنمایی شنوندگان و علاقمندان برای ورود به...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۲۶ شناسه مطلب:369321374 بازدید:18
«رو در رو» برنامه ای با رویکرد اقتصادی در شبکه قزوین بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی «رو در رو» با هدف بررسی و تبیین مسائل اقتصادی استان قزوین و کشور همراه با بخش های متنوعی همچون: گفتگو با مسئولین، گزارش مردمی، نریشن تصویر و موشن گرافیک روی آنتن می رود. حسن اکبری گفت: این برنامه با حضور کارشناس برجسته اقتصادی آقای میثم پیله فروش و با دعوت از مسئولین و نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به موضوعات روز و چالش های پیش روی اقتصاد استان و کشور می...
تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۲۳ شناسه مطلب:369286216 بازدید:15
رتبه ممتاز برنامه تلویزیونی «نشاط» در ارزیابی های ستادی بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین؛ این برنامه در ارزیابی های ستادی توانست در بخش های محتوایی، اجرا، پرداخت هنری، کارگردانی، تصویربرداری و تدوین امتیاز ممتاز کسب کند. حسن اکبری گفت: نگاه متوازن به رشته های ورزشی مختلف در استان و همچنین پیگیری و ریشه یابی علت بروز مشکلات در بخش ورزش از دیگر ویژگی های ممتاز برنامه نشاط بود. وی افزود: برنامه نشاط با رویکردی پرسشگرانه مسئولان ورزش استان را به استودیو دعوت و مشکلات و نیازهای ورزش...
نمایش 1 - 20 از 14,673 نتیجه
از 734
در 2.653 ثانیه کامل شد