رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی - نمایش محتوایی خبر

 

 

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

رونق سینما در قزوین با پردیس های سینمایی

امروز بیشتر فعالان سینما در شهرستانها به علل مختلف از جلمه محتوای فیلم ها ، نبود سالن های استاندارد و مجهز و تبلیغات ضعیف که برگرفته از سیاست های کلان ملی و استانی است قادر به فعالیت نیستند و حاصل این جمع ، سالن های خالی سینماهاست .
کارشناسان فرهنگی و حوزه سینما معتقدند: باید در برنامه ریزی ها به اقتصاد سینما و فرآیند بازگشت سرمایه بیشتر توجه کنیم و این مهم در گروه فراهم بودن زیر ساخت ها ، حمایت مالی از فعالان این عرصه و توجه به ذائقه مخاطب در تولید فیلم هاست.
رئیس انجمن سینمای جوان استان قزوین می گوید: دراستان حدود یک میلیون و دویست هزار نفری قزوین تنها دو سینما فعال است و این سینماها هم دلخوش به معدود فیلم هایی هستند که هر از چند گاهی اکران می شوند.
محسن آقالر اضافه می کند: این دوسینما هم در شهر قزوین قرار دارند لذا نباید انتظار داشت شهروند آوجی در جنوب غربی استان صد و بیست کیلومتر را طی کند و برای دیدن فیلم به قزوین بیاید.
وی معتقد است : درشهرستانهای البرز ، تاکستان و آبیک و حتی شهر محمدیه که دارای جمعیت قابل توجهی هستند وجود حداقل یک سالن سینما ضروری است که امیدواریم متولیان فرهنگی به این مهم بیش از پیش توجه کنند.
علیرضا طاهرخانی شهروند تاکستان می گوید: خانواده من و بسیاری از تاکستانی ها دوستداران سینما هستند اما طی کردن مسافت حدود هفتاد کیلومتری تا مرکز استان برای دیدن فیلم نه تنها وقت می خواهد بلکه باید هزینه اضافه هم داد لذا از مسئولان ارشاد انتظار داریم برای ما شهرستانی ها فکری کنند.
طبق استاندار های جهانی به ازای هر ده  هزار نفر باید یک سینما وجود داشته باشد در حالی که این رقم در ایران به ازای هر دویست و پنجاه هزار نفراست که وقتی به شهرستانها می رویم این آمار نگران کننده تر
می شود.
مدیر سینما مهتاب قزوین در این خصوص می گوید : به جز در برخی موارد که اندک شمار است ما مخاطبی نداریم حتی گاهی یک سانس را فقط برای چند نفر پخش می کنیم و این روند سینماداری با هزینه های زیاد آن همخوانی ندارد.
بصیری می افزاید: با هزینه های زیاد ، سالن سینما را طبق استاندارهای روز تجهیز کردم اما باز هم  استقبال نمی شود ، ایراد کار در جای دیگری است لذا از متولیان و دلسوزان این صنعت انتظار دارم ، اقدامی کنند.
مدیر سینما بهمن هم می گوید: تنها اقدامات زیر ساختی برای سینماداری مناسب نیست ، فیلم خوب و تبلیغات مناسب مخاطب را به سینما می کشاند ، دو موضوعی که متاسفانه آن طور که باید و شاید به آنها پرداخته نمی شود.
نادری پور می افزاید : دو سینمای قزوین طبق روال هر ماه حدود ده میلیون تومان درآمد دارند این در حالی است که در اکران برخی فیلم ها مثل محمد رسول الله (ص) که از محتوی و تبلیغات خوب برخوردار است ، فقط در چهارده روز نخست اکران بیش از پنجاه میلیون تومان فروش داشتند.
حسن لطفی  فیلم نامه نویس قزوینی هم می گوید: بسیاری از فیلم های ما پیام خاصی ندارند و همین فیلم ها هم در سینمای خانگی که رقیب قدرتمندی برای سینماست به نمایش درمی آیند لذا باید در محتوا کار کنیم .
وی معتقد است : در کنار این اقدام باید مردم را از مزایای دیدن یک فیلم خوب در کنار اعضای خانواده یا دوستان در سینما که با احساسات مشترکی چون با هم خندیدن همراه است ، آشنا کنیم .
محمد علی زارعی از دانشجویان قزوینی می گوید : ضعیف بودن فیلم نامه ها و تکراری بودن اغلب سوژه های سینمایی موجب شده تا سینما دیگر آن جایگاه گذشته را نداشته باشد.
کارشناسان حوزه سینما هم معتقدند : هنر سینما با مخاطب شکل می‌گیرد لذا فیلم هایی که اکران می شود باید به دغدغه های مردم و همچنین سلیقه های مختلف توجه داشته باشد.
به اعتقاد این کارشناسان ، فیلم خوب مشتری خوبی هم دارد و نمونه آن فیلم محمد رسول الله است که با اقبال عمومی همراه شد.
مجتبی یعقوبی  تهیه کننده و کارگردان سینما می گوید : صرف ساخت ، توسعه و تجهیز سالن های سینما دردی از درد های سینما را درمان نخواهد کرد چرا که با استقبال نکردن مخاطبان از فیلم ها ، تنها چیزی که برای سینما دار باقی می ماند هزینه هایی چون آب و برق و ..... است.
وی می افزاید: باید به سمت پردیس های سینمایی که دارای  مجموعه‌هایی چون رستوران، کافی شاپ، سالن های متعدد اکران در مقیاس کوچک است برویم لذا این اقدام کمک خوبی به درآمد، اشتغال و استقلال سینما خواهد کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم با قبول اینکه صنعت سینما حال و روز خوشی ندارد می گوید : تلاش می کنیم با هنر های نمایشی که از ابتدای امسال با جدیت دنبال شده ، این صنعت را دوباره رونق ببخشیم .
احمدی می افزاید : اگر فیلم هایی که در تهران اکران می شود در قزوین هم به نمایش گذاشته شود ، قطعا به حضور مخاطبان در سینما کمک می کند و برای تحقق این مهم در حال مذاکره با مسئولان سازمان سینمایی هستیم.
وی پردیس های سینمایی را حلقه مفقوده صنعت سینما می داند و اضافه می کند : پردیس های سینمایی از دهه هشتاد فراموش شده لذا باید تلاش کنیم دوباره به جایگاه خود برگردند چون زمان ساخت سالن هایی با ظرفیت دو هزار نفر گذشته است .
به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ، ساخت پردیس های سینمایی با حدود پنج سالن سینمایی و نمایش فیلم های متنوع در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با حمایت سازمان سینمایی در این خصوص هم گام های ارزشمند برداریم .
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هم می گوید: به منظور کمک به اقتصاد خانواده ها و همچنین رغبت آنان برای دیدن فیلم در سینماها ، نیمی از هزینه بلیط ها را پرداخت می کنیم .
پرهیزکاری می افزاید : با توجه به ظرفیت شهرستانها از جمله آبیک ، البرز ، تاکستان و بویین زهرا ، ساخت پردیس های سینمایی در این مناطق در اولویت قرار دارد و از سرمایه گذاران این بخش ویژه حمایت می کنیم.جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 14,637 نتیجه
از 732
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۴ شناسه مطلب:366827290 بازدید:0
درخشش رادیو قزوین در جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» رادیو قزوین با کسب 6 عنوان برتر در دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» خوش درخشید. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر «اکبر رادی» شامگاه شنبه ۳ اسفندماه در پایتخت برگزار شد و رادیو قزوین با نمایش رادیویی «محاق» توانست ضمن کسب 6عنوان برتر برای نخستین بار مدال اکبر رادی را در این جشنواره از آن خود کند. حسن اکبری گفت: در اختتامیه این جشنواره رضا داداشی دیپلم افتخار بهترین نمایش رادیویی و مدال...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۴ شناسه مطلب:366597491 بازدید:26
12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از 12هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای مرکز قزوین در حوزه تولید با 1875 دقیقه برنامه همچون: جنگ شبانه «چهلستون انقلاب»، «حماسه حضور» انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲بهمن در بیش از ۲۰نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر پرداخت. شبکه قزوین همچنین مسابقه «دوربین...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366165324 بازدید:29
رتبه برتر برنامه «بی حاشیه» در ارزیابی های رسانه ملی به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در ارزیابی های شش ماهه دوم رسانه ملی مربوط به تولیدات سیمای مراکز استان ها در سال 98 برنامه بی حاشیه توانست در حوزه برنامه های گفتگو محور رتبه برتر را در بین مراکز 33 گانه کسب کند. حسن اکبری گفت: این برنامه که با هدف آگاهی بخشی به مردم و انعکاس مشکلات مردم در رسانه چهارشنبه ها ساعت 18 از سیمای مرکز قزوین پخش می شود، متناسب با موضوع هر برنامه مسئولان استان هم دعوت می شوند تا پاسخگوی مشکلات...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ شناسه مطلب:366164939 بازدید:14
تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در «کارنامه» شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر با ویژه برنامه زنده «کارنامه» همراه مخاطبان است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی با حضور مسئولین استانی و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، مروری بر کارنامه یکساله استان و ارائه طرح های اجرایی در سال آتی از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: «کارنامه» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب ساعت ۱۹.۱۵ در ایام الله دهه فجر بصورت زنده تقدیم بینندگان می شود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۷ شناسه مطلب:363909299 بازدید:62
پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه های ویژه ای را پیش بینی نموده است. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان نسبت به مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه های خود به استقبال دهه فجر می رود. حسن اکبری گفت: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی 22بهمن در بیش از 20نقطه استان و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۴ شناسه مطلب:363738628 بازدید:72
بازدید مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان های رسانه ملی از مراحل فیلمبرداری مجموعه داستانی «خوش آمدی آقای عبید» بازدید کرد. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ اسرافیل علمداری به همراه مدیرکل شبکه قزوین با حضور در محل فیلمبرداری سریال «خوش آمدی آقای عبید» ضمن دیدار و گفتگو با عوامل این مجموعه داستانی از مراحل تولید و فیلمبرداری این اثر بازدید کرد. حسن اکبری گفت: این سریال در 13قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن آقالر با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۹ شناسه مطلب:363623644 بازدید:64
آواز چکاوک در شبکه قزوین «چکاوک» با هدف معرفی ابعاد فرهنگی، گردشگری، مذهبی، هنری و اجتماعی استان قزوین در قالب موسیقی تصویر از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین احمدی به مدت 8 دقیقه با استفاده از نغمه ها، موسیقی های محلی و تولیدات موسیقی خواننده های استان قزوین آثار فرهنگی، جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی قزوین را در قالب نماهنگ به تصویر می کشد. حسن اکبری گفت: دریاچه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۸ شناسه مطلب:363595578 بازدید:57
درخشش شبکه قزوین در جشنواره دوربین نت شبکه قزوین در جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت خوش درخشید. بگزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، مجتبی محمودی تهیه کننده و کارگردان شبکه قزوین با فیلم خاطرات یک بالکن عنوان بهترین فیلم چهاردهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین نت را در بخش فیلم مستند کسب کرد. فیلم کوتاه خاطرات یک بالکن با ساختار مستند نگاهی دارد به حوادث سیاسی و اجتماعی که سبزه میدان از سال ۱۳۰۷ شمسی تا به امروز شاهد آن بوده است. گفتنی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۵ شناسه مطلب:363535807 بازدید:62
8000 دقیقه برنامه با سردار دل ها در شبکه قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شبکه قزوین طی چند روز گذشته برنامه های رادیویی و تلویزیونی خود را با موضوع شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت روی آنتن برد. حسن اکبری گفت: سیمای این مرکز با پخش 5370 دقیقه برنامه تولیدی و تامینی علاوه بر پرداخت در برنامه های صبحگاهی، خانواده و شبانگاهی خود به این موضوع، ویژه برنامه شبانگاهی «سردار دل ها» را نیز به همین مناسبت تولید و پخش کرد. این برنامه به صورت استودیویی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۶ شناسه مطلب:363389518 بازدید:77
«برگه های سرنوشت» میزگرد انتخاباتی رادیو قزوین به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه رادیویی «برگه های سرنوشت» به تهیه کنندگی فرشته یارقلی شنبه ها ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه در قالب میزگرد رادیویی از رادیو قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه وظایف و اختیارات نمایندگان مجلس در حوزه های مرتبط با موضوع برنامه و چالش های پیش روی استان را با حضور کارشناسان امر و چند میهمان و همچنین ارتباط تلفنی با مسئولین ستاد انتخابات استان تبیین می کند. وی افزود: میهمانان برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۵ شناسه مطلب:363367760 بازدید:99
«میزان» ویژه برنامه رادیو قزوین برای انتخابات برنامه « میزان » با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه از رادیو قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا سه شنبه و پنجشنبه ساعت 13:10 به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود. حسن کبری گفت: «میزان» ضمن گفتگوی خودمانی با اقشار مختلف در شهرها و بخش های استان در خصوص انتخابات پیش رو، به مصاحبه با مسئولان جهت اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363311898 بازدید:138
بوی خوش زندگی در برنامه «رنگ زندگی» برنامه «رنگ زندگی» امروز پنجشنبه 12دی ماه، میزبان یک عروس و داماد از روستای شاهین تپه بود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این برنامه که ساعت 10:15 صبح روی آنتن شبکه قزوین رفت، با حضور عروس و داماد اهل روستای شاهین تپه قزوین و خانواده های ایشان رنگ و بوی تازه و شادی به خود گرفت. حسن اکبری گفت: در ادامه مجری برنامه از خانواده های عروس و داماد درباره رسم و رسومات و نحوه برگزاری مراسم های ازدواج در روستای شاهین تپه سوالاتی...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ شناسه مطلب:363304408 بازدید:60
راهیابی اثر رادیو قزوین به جشنواره ملی اکبر رادی نمایش رادیویی «مُحاق» کاری از رضا داداشی به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی تئاتر اکبر رادی راه پید کرد. این اثر که به نام رادیو قزوین در این جشنواره شرکت داده شده است توانست در دو بخش شنیداری و رادیو تئاتر به مرحله نهایی راه پیدا کند. در این جشنواره 6اثر به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند و رادیو قزوین تنها شرکت کننده ای است که با یک اثر در هردوبخش این جشنواره حضور خواهد داشت. نمایش رادیویی «مُحاق» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا داداشی داستان...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۴ شناسه مطلب:363167430 بازدید:130
تبیین آسیب های اعتیاد در برنامه «دست به دست» بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه با هدف تبیین آثار اجتماعی اعتیاد در جامعه و خانواده و نیز راهکارهای مقابله با این بلای خانمانسوز از سیمای مرکز قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه گفتگو محور با رویکردی اجتماعی آثار مخرب و ویرانگر اعتیاد را در خانواده و جامعه و نیز شیوه های پیشگیری از آن را تشریح می نماید. وی افزود: در این برنامه با حضور مجری، کارشناسان و تعدادی از نوجوانان و جوانان به همراه خانواده خود در یک...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۶ شناسه مطلب:363007807 بازدید:162
ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه قزوین صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو پیش بینی کرده است. به گفته مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفتگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می کنند....
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۲ شناسه مطلب:362788500 بازدید:161
مستند تلویزیونی «آبادی» در شبکه قزوین برنامه تلویزیونی «آبادی» با هدف معرفی روستاهای استان از شبکه قزوین پخش می شود. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ برنامه تلویزیونی آبادی با هدف معرفی پتانسیل های اقتصادی، گردشگری و ظرفیت های کارآفرینی روستاهای استان شنبه ها ساعت 22:20 و بازپخش آن یکشنبه ها ساعت 8:45 صبح از شبکه قزوین پخش می شود. حسن اکبری گفت: این برنامه با سفر به روستاهای استان قزوین همراه با پرداخت به زندگی مردم روستا در سایه ساده زیستی شان به پتانسیل های...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613724 بازدید:134
بازدید مدیرکل مرکز قزوین از پارک علم و فناوری مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین و جمعی از برنامه سازان این مرکز از پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند. انبارلویی در جمع فعالان شرکت های پارک علم و فناوری استان گفت: باید از فرصت تحریم برای شکوفایی استعدادهای فراوان استان و کشور استفاده کنیم. وی افزود: بسیاری از کشورهای پیشرفته، یک مزیت اقتصادی دارند و موفق هم هستند، لذا توجه به مزیت های اقتصادی هر منطقه باید در اولویت قرار گیرد. مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین اظهار داشت: شکوفایی برخی حوزه ها، فقط...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613382 بازدید:137
پیگیری مطالبات مردمی در برنامه «گام دوم» شبکه قزوین مطالبات مردمی را در برنامه «گام دوم» پیگیری می کند. به گفته مدیردفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ تعریف و تبیین صحیح برنامه های ابلاغی بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری به شکل کاربردی و به دور از شعارهای معمول از ابتدا جزء دغدغه ها و عناوین اصلی پیگیری و پرداخت شکلی و محتوایی شبکه قزوین بوده است. به همین جهت تولید و پخش برنامه هایی با موضوع نظرات و مشکلات مردمی در دستور کار برنامه سازان صداوسیمای مرکز قزوین قرار...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۸ شناسه مطلب:362613277 بازدید:141
تعامل رسانه با مخطبان در برنامه «باشما برای شما» رادیو قزوین در برنامه «با شما برای شما» شنوندگان رادیو را در تولید این برنامه مشارکت می دهد. مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت : موجودیت و سرمایه رسانه ها بخصوص صدا وسیما ، رنگین کمانی از مخاطبان از سطوح مختلف اجتماع است و رسانه ای که به این مهم وقعی ننهد قطعا فلسفه وجودی خود را از دست داده و تاثیرگزاریش رنگ می بازد، لذا بر همین سبیل برنامه " با شما برای شما " در رادیو قزوین در دست تهیه و تولید است. حسن اکبری گفت : این برنامه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۲ شناسه مطلب:362509665 بازدید:226
درخشش معاونت فنی شبکه قزوین در اجلاس فناوری رسانه معاونت فنی شبکه قزوین با کسب 3 عنوان برتر در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه خوش درخشید. به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه آبان ماه سال جاری با پیام «گام دوم انقلاب، تحول فناوری رسانه» در تهران برگزار می شود. حسن اکبری گفت: در این اجلاس شبکه قزوین در سه بخش متفاوت با کسب 3 عنوان بین مراکز 33گانه رتبه برتر را کسب کرد. وی افزود: سید باقر حاجی سیدرضی معاون فنی این مرکز رتبه برگزیده ارزیابی عملکرد...
نمایش 1 - 20 از 14,637 نتیجه
از 732
در 2.088 ثانیه کامل شد