سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

روی خط باشید - نمایش محتوای صدا

 

 

روی خط باشید

برنامه روی خط باشید هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 9:00 به مدت 25 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
در این برنامه ، پرسش ها و مطالبات مردمی در حوزه خدمات عمومی و مسائل کلان شهری و اجتماعی مطرح و اقدامات و خدمات مسئولین استانی در نهادهای مرتبط مطرح و بررسی می شود.
در هر برنامه یک موضوع و یا مشکل از زوایای مختلف با مسئولین مطرح و پاسخ آن به مردم منعکس می گردد. این برنامه پیگیری مسایل شهری مردم استان را به صورت ارتباط تلفنی انجام می دهد .
از اهداف برنامه می توان تقویت پاسخگویی از جانب مسئولان، تقویت اعتماد مخاطب به رسانه و نظام و سازمان های مجری در سطح استان، تقویت امید و نشاط در جامعه و انعکاس روحیه کار و تلاش از جانب مسئولان، شناسایی و پیگیری نارسایی ها و مشکلات مردم و درخواست آنها و پیگیری قول و قرارهای مسئولین به مردم و انعکاس نظرات مردم را برشمرد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند آرم شروع، موسیقی بی کلام، کلام گوینده و گفتگو با مسئولان می باشد. بخش" تلفن ها و پیامک های مردمی " در جهت پیگیری و طرح در برنامه و دریافت پاسخ مسئولان در فواصل مختلف برنامه پخش می شود. راه های ارتباطی مردم با مسئولان از طریق این برنامه در فواصل مختلف پخش می شود.
Loading the player...
عوامل تولید:
  • تهیه کننده: آقای احسان هنرمندنیا
  • گویندگان: آقایان علی جباری فرد، حسین بی نیاز
  • ارتباطات و ادیتور: خانمها پوران عزیزپور، سهیلا کلیایی
تاریخ تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خوب و جذابی است. من همیشه از رادیوی... بنیامین ۱۳۹۵/۰۶/۹ ۱۳:۰۴

بنیامین
سلام برنامه خوب و جذابی است. من همیشه از رادیوی ماشینم شنونده این برنامه هستم .از عوامل برنامه تشکر می کنم که مشکلات همشهری ها را پیگیری می کنند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۹ ۱۳:۰۴