جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

روی خط باشید - نمایش محتوای صدا

 

 

روی خط باشید

Loading the player...
برنامه روی خط باشید هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 9:00 به مدت 25 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
صدای مرکز قزوین در راستای پاسخ به پرسش ها و مطالبات مردمی در حوزه خدمات عمومی و مسائل کلان شهری و اجتماعی و اقدامات و خدمات مسئولین استانی در نهادهای مرتبط برنامه "روی خط باشید" را تهیه و تولید می نماید.
در هر برنامه یک موضوع و یا مشکل از زوایای مختلف با مسئولین مطرح و پاسخ آن به مردم منعکس می گردد. این برنامه پیگیری مسایل شهری مردم استان را به صورت ارتباط تلفنی انجام می دهد .
اهداف برنامه شامل تقویت پاسخگویی از جانب مسئولان، تقویت اعتماد مخاطب به رسانه و نظام و سازمان های مجری در سطح استان، تقویت امید و نشاط در جامعه و انعکاس روحیه کار و تلاش از جانب مسئولان، شناسایی و پیگیری نارسایی ها و مشکلات مردم و درخواست آنها و پیگیری قول و قرارهای مسئولین به مردم و انعکاس نظرات مردم می باشد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند آرم شروع، موسیقی بی کلام، کلام گوینده و گفتگو با مسئولان می باشد. بخش" تلفن ها و پیامک های مردمی " در جهت پیگیری و طرح در برنامه و دریافت پاسخ مسئولان در فواصل مختلف برنامه پخش می شود. راه های ارتباطی مردم با مسئولان از طریق این برنامه در فواصل مختلف پخش می شود.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کننده: خانم فرزانه عابدینی فر
  • گویندگان: آقایان علی جباری فرد، حسین بی نیاز
  • ادیتور: آقای سعید دلاوری
  • دستیار تهیه: آقای علی جباری فرد


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.