سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۹ مهر ۱۴۰۱

روی خط باشید - نمایش محتوای صدا

 

 

روی خط باشید

  • تهیه کننده: مرتضی نوری زاده
برنامه روی خط باشید با هدف لزوم پاسخگویی مسئولین مختلف استان در حیطه مسئولیتی خود به مردم هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت ۰۹:۰۰ از صدای مرکز قزوین پخش می شود.
صدای مرکز قزوین در راستای پاسخ به پرسش ها و مطالبات مردمی در حوزه خدمات عمومی و مسائل کلان شهری و اجتماعی و اقدامات و خدمات مسئولین استانی در نهادهای مرتبط برنامه "روی خط باشید" را تهیه و تولید می نماید.
در هر برنامه یک موضوع و یا مشکل از زوایای مختلف با مسئولین مطرح و پاسخ آن به مردم منعکس می گردد. این برنامه پیگیری مسایل شهری مردم استان را به صورت ارتباط تلفنی انجام می دهد .
اهداف برنامه شامل تقویت پاسخگویی از جانب مسئولان، تقویت اعتماد مخاطب به رسانه و نظام و سازمان های مجری در سطح استان، تقویت امید و نشاط در جامعه و انعکاس روحیه کار و تلاش از جانب مسئولان، شناسایی و پیگیری نارسایی ها و مشکلات مردم و درخواست آنها و پیگیری قول و قرارهای مسئولین به مردم و انعکاس نظرات مردم می باشد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند آرم شروع، موسیقی بی کلام، کلام گوینده و گفتگو با مسئولان می باشد. بخش" تلفن ها و پیامک های مردمی " در جهت پیگیری و طرح در برنامه و دریافت پاسخ مسئولان در فواصل مختلف برنامه پخش می شود. راه های ارتباطی مردم با مسئولان از طریق این برنامه در فواصل مختلف پخش می شود.
سال تولید: ۱۳۹۹