اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۶

رو به فردا - نمایش محتوای صدا

 

 

رو به فردا

Loading the player...
برنامه رو به فردا شنبه ها ساعت 11:45 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز قزوین پخش می شود.
صدای مرکز قزوین در راستای آگاه سازی مردم فهیم و انقلابی استان نسبت به مقوله انتخابات و تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ویژه برنامه ای تحت عنوان رو به فردا را تهیه و تولید نمود.
برنامه ی رادیویی «روبه فردا» رویکردی سیاسی ـ اجتماعی دارد که تقویت و ترویج مردمسالاری دینی و اداره کشور به دست مردم را از طریق مشارکت در انتخابات تبیین و تاثیر آرای مردم در سرنوشت خود را تشریح می کند. اهداف برنامه شامل مواردی همچون : تبیین، تحلیل، تفسیر و تشریح انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ، ترغیب و تشویق مردم برای حضور باشکوه در انتخابات ، تحکیم و تقویت آگاهی و اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی و ولایت فقیه،گسترش امیدواری و وفاداری و دلبستگی به جمهوری اسلامی ایران، تقویت روحیه خود باوری خود اتکایی و درک عمیق هویت ملی، تحکیم و گسترش اقتدار ملی می باشد.
 
برنامه در 4 مرحله برگزاری انتخابات تولید و پخش می شود . این مراحل شامل مرحله تبیین، تشریح، تهییج و تبلیغات آرام بخشی می باشد و در هر مرحله اهداف خاصی دنبال می شود. برنامه دارای آیتم های مختلفی از جمله : کلام گوینده، کلام بزرگان، میزگرد، موسیقی بی کلام می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کننده: آقای ابراهیم طاهری کیا
  • نویسنده: آقای محمد مهدی توکل
  • گوینده: آقای محمد مهدی توکل
  • گزارشگر: خانم پریسا نقی زاده
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه رو به فردا برنامه خوبی است و من شنبه... سعید ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۳:۲۷

سعید
سلام برنامه رو به فردا برنامه خوبی است و من شنبه ها شنونده این برنامه هستم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۳:۲۷