جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

زنگ نشاط - نمایش محتوای صدا

 

 

زنگ نشاط

  • تهیه کننده : امیر علی اکبر بیک
  • گویندگان : محمد حسین ناصری ، مهدی چگینی
  • دستیار تهیه : مهدی چگینی
  • نویسنده : ‌امیر علی اکبر بیگ
برنامه ی رادیویی «زنگ نشاط» روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۶:۰۰ به تعداد ۹۲ برنامه مدت 45 دقیقه ای از شبکه استانی صدای مرکز قزوین پخش می شود.
برنامه ی رادیویی زنگ نشاط شامل بخش های مختلفی است که معرفی قهرمانان ورزشی ، گزارش مردمی ، معرفی هیئت های ورزشی وپیگیری فعالیتهای آنها ، ورزش و سلامت بانوان و اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی استان از جمله مهمترین بخش های این برنامه است.
این برنامه با هدف ایجاد روحیه ی شادی و نشاط در مخاطبان، وتوجه به استعدادها و نخبه های ورزشی در استان ، حفظ سلامت جسم و روح  با ورزش ، ترویج ورزش برای عموم جامعه و انعکاس فعالیت هیئت های مختلف ورزشی از رادیو قزوین پخش می شود.
این برنامه با هدف ایجاد روحیه ی شادی و نشاط در مخاطبان، وتوجه به استعدادها و نخبه های ورزشی در استان ، حفظ سلامت جسم و روح  با ورزش ، ترویج ورزش برای عموم جامعه و انعکاس فعالیت هیئت های مختلف ورزشی در رادیو قزوین تولید و پخش می شود.
از جمله محورهای موضوعی برنامه می توان به مواردی همچون:ارتقا و حمایت از جایگاه رسانه ملی در عرصه اطلاع رسانی ورزشی،بهره گیری از پتانسیل ورزش در جهت افزایش وفاق ملی و استانی،تلاش در جهت فضاسازی جامعه سالم و بانشاط،تقویت بهره علمی و ارتقاء فرهنگ عمومی در ورزش اشاره کرد.
سال تولید: ۱۳۹۶