جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

زیتون - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

زیتون

پاسخ به دغدغه های نوجوانی و القا حس آرامش و امید با بهره گری از فرهنگ ناب اسلامی و تشویق نوجوانان به دانستن بیشتر و پیشرفت در همه عرصه ها و ارتقای ادب  و رفتار نوجوان و تقویت روحیه مشارکت و تعمیق نوع دوستی ، سیمای مرکز را بر آن داشت تا برنامه ای با عنوان« زیتون» برای مخاطبین این رده ی سنی تولید و پخش نماید.

در این برنامه ابتدا دو مجری نوجوان (دختر و پسر) در خصوص موضوع برنامه مقدمه کوتاهی بیان می کنند و در ادامه بخش اول کارشناسی پخش می گردد. در بخش"معرفی کتاب " گزارشگر به یکی از کتابخانه های شهر سر می زند و یکی از کتاب های ویژه نوجوانان را معرفی و با یک نوجوان در خصوص آن کتاب صحبت می نماید. در برنامه زیتون علاوه بر پخش آیتم های متنوع دیگر، " قسمت هایی از یک فیلم " که در آن به یکی از موضوعات نوجوان پرداخته شده است، انتخاب و در چند بخش مجزا ارائه می شود. " ایستگاه پیامکی " برنامه به بیان پیامک های ارسالی مخاطبین اختصاص یافته ارائه می شود .

 " ایستگاه دوم" نام آیتمی از برنامه می باشد که در آن یک نوجوان به عنوان مهمان در برنامه حضور می یابد و در خصوص موضوع برنامه صحبت می شود. در پایان برنامه از صحبت های کارشناس محترم ، نتیجه گیری و سرانجام جمع بندی نهایی توسط مجریان بیان می شود.

زیتون در 40 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی : افشین بصیری – کارگردان: مسعود مهدی  - مجریان: مهیار آشوری، کوثر حاجی آغاسی و سارا قدیمی- نویسنده لیلا روغن گیر- تدوینگر: سعید ترابی- دستیار تهیه: آزاده شمس می باشند .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کنندگی : افشین بصیری

کارگردان: مسعود مهدی  

مجریان: مهیار آشوری، کوثر حاجی آغاسی و سارا قدیمی

نویسنده : لیلا روغن گیر

تدوینگر: سعید ترابی

دستیار تهیه: آزاده شمس

تصویربردار و نور پرداز: احمد قربانپور و حامد نوریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خوب بود به جز یه بدی و اینکه لینک دانلود... امیررضا بهرامی ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۹:۲۳

امیررضا بهرامی
سلام خوب بود به جز یه بدی و اینکه لینک دانلود نداره
چه طور دانلودش کنم؟
-1 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۹:۲۳