جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

سنگر به سنگر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سنگر به سنگر

Loading the player...
برنامه سنگر به سنگر از تاریخ 95/6/31 تا 95/7/8 ساعت 21:00 به مدت75 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
دوران دفاع مقدس سند غرور ملت ایران برای نسل های آینده است و گرامیداشت روزهای بزرگی چون هفته دفاع مقدس، فتح خرمشهر، عملیات های مهم این دوران و ... فرصتی مهم برای تجدید پیمان با آرمان های شهدای  8 سال دفاع مقدس، انقلاب و امام راحل است، چرا که در حال حاضر اقتدار و سربلندی های ایران عزیز به خاطر ایثار و جانفشانی شهدا بوده که باید برای تبیین فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس برای نسل جوان کشور بیش از گذشته تلاش نماییم.
سیمای مرکز قزوین در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه ای تحت عنوان سنگر به سنگر را تهیه و تولید می نماید. این برنامه در فضایی باز در دکور خاص و انجام مانور نظامی، مناطق جنگی 8 سال دفاع مقدس را برای بینندگان تداعی می کند. از اهداف برنامه می توان آشنا سازی مردم با چهره های درخشان 8 سال دفاع مقدس، افزایش روحیه همدلی و وحدت با ذکر خاطرات دوران دفاع مقدس و پرداختن به نقش زنان و خانواده ها در دوران دفاع مقدس را نام برد.
برنامه شامل آیتم های متنوعی مانند آرم شروع، ناگفته های جنگ، پیامک، نماهنگ، گوهرهای ناب، گزارش دفاع مقدس در سینما، تصاویر ارسالی، بخش گفتگو با مهمان ، خاطره گویی روایی دوران دفاع مقدس می باشد. بخش سرمایه های جنگ نیز از دیگر آیتم های برنامه می باشد که در این بخش با افرادی که در 8 سال دوران دفاع مقدس شرکت داشتند، گفتگوی صمیمانه انجام می شود.
سال تولید: 1395
  • تهیه کننده: آقای حسن ناصری
  • کارگردانان: آقایان مسعود مهدی ، کیانوش بهاروند
  • تصویربرداران: آقایان حدادی، قربانپور، مهدی زاده، ولد آبادی
  • صدابرداران: اقایان الله وردی، کرمی، کرباسی، کاظملو، کریم پناه، شفیعی
  • مجری: آقای سید محمد بهرامی


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خوبی بود فضای دکور بسیار عالی بود از... محمد رضا ۱۳۹۵/۰۷/۱ ۱۰:۲۲

محمد رضا
سلام برنامه خوبی بود فضای دکور بسیار عالی بود از عوامل برنامه تشکر می کنم و برای تمامی رزمندگان دفاع مقدس ارزوی توفیق دارم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۱ ۱۰:۲۲