جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

سپهر صداقت - نمایش محتوای صدا

 

 

سپهر صداقت

سپهر صداقت

سپهر صداقت برنامه ای رادیویی ویژه شهادت امام جعفر صادق (ع) می باشد. این برنامه به زندگینامه امام جعفر صادق (ع) به عنوان امام شیعیان و بیانگذار مکتب تشیع همراه با ویژگیهای بارز آن امام گرانقدر می پردازد.

از آیتم های متنوعی تشکیل شده است که مهمترین آنها : بیان مختصری از زندگینامه آن حضرت توسط گویندگان و صحبت با کارشناس محترم برنامه در این خصوص، ارائه گزارش های متنوع در لابه لای برنامه و پخش مرثیه و مداحی ، اشعار شاعران هم استانی و موسیقی با کلام و بی کلام متناسب با ایام شهادت و بیان حکایات و روایات می باشد.

در این برنامه علاوه برآیتم های فوق، مسابقه تلفنی نیز طراحی شده است تا ضمن مشارکت مخاطبان ، پیام های تسلیت آنان نیز در بخش های مختلف برنامه پخش شود.

علاوه براین گزارش زنده و مستقیمی از تشییع شهدای گمنام در یکی از شهر های این استان به نام کوهین و نیز گزارش از شهر مقدس قم - بارگاه مطهرحضرت معصومه (ع)- نیز ارائه می شود.

سپهر صداقت روز سه شنیه 20 مرداد از ساعت 9 و30 شروع و به مدت 2 ساعت به تهیه کنندگی خانم عابدینی فر و با گویندگی خانم خواجه وند و آقای بی نیاز و گزارشگری آقای بیگ بصورت زنده از شبکه استانی صدای مرکز قزوین تولید و پخش گردید.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: خانم عابدینی فر

گویندگان: خانم خواجه وند و آقای بی نیاز

گزارشگر: آقای بیگ

تاریخ تولید: 1394


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.