رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

سید احمد شیوایی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

سید احمد شیوایی

Loading the player...

سید احمد شیوایی

Seyyed Ahmad SHivaei

سید احمد شیوایی متولد 1321 در شهر قزوین نام پدر سید محمود که از 9 سالگی پا به عرصه ی ژیمناستیک نهاد که آغاز  فعالیت ایشان از مدرسه دیانت در خیابان مولوی شهر قزوین بود که معلم ورزش مدرسه جناب آقای امینی مشوق و راهنمایش برای سوق یافتن به رشته ژیمناستیک بود.

آقای سید احمد شیوایی پس از آقای امینی نزد آقای هوشنگ اصفهانی رفت و افتخار شاگردی این استاد گران قدر را یافت.مقام پنجم دارحلقه در سال 1342 و مقام سوم دارحلقه 1345 در مسابقات قهرمانی کشور که در قزوین برگزار گردیداز عناوین و مقام های آقای شیوایی بود .مقام اول دبیرستانهای قزوین در قسمت قهرمان قهرمانان  در سال 1336 از دیگر عناوین آقای شیوایی است.

همچنین بالغ بر 10 عنوان قهرمانی به عنوان سرپرست و مربی در کارنامه این پیر ژیمناستیک قزوین و کشور قرار دارد.آقای شیوایی سابقه 10 سال داوری در مسابقات مختلف را دارا می باشد. تمامی پست هایی که در یک هیئت ژیمناستیک وجود دارد مانند رئیس هیئت ،نایب رئیس، دبیر ، خزانه دار و... را آقای شیوایی عهده دار بوده است.

آقای شیوایی سلامتی تمام ورزشکاران به خصوص ژیمناستیک کاران را از خداوند منان خواستار اند و از تمامی مسئولینی که عهده دار مسئولیتی اند خواهشمند است در کمال صداقت و خالصانه به خدمت به جامعه ورزش کشور بپردازند تا روز به روز شاهد موفقیت های این قشر زحمت کش جامعه باشیم.